Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok és az alkoholszármazék ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Fekete, mokka és zafír színekben kapható. Talcot, Maltodextrint, Caramelt és a különböző színezékeket színváltozattól függően tartalmazza. Kiszerelés: 6 ml. Keféje hajlított: szétválaszt és ível.

Horvathangelika1

2019. július 13.

Az eredmenyrol tenyleg csak annyi jut eszembe, hogy baby its’ fineee
Konnyu hasznalni, eleri a legbelso pillakat is.
Az elso olyan spiral, amit a vasarlas pillanataban lehet hasznalni, nem kell varni, hogy beszaradjon. Tokeletes a kefeje, eleg mennyisegu festeket vesz fel, es jo fekete.
Nagyon jo az illata, nem pereg.
Megis 3 csillagot kap, mert nem tartos, ha kicsit odanyulok akkor egyszeruen eltunik, vagy kenodik a szemem ala. Valamint ezzel csak termeszetes hatast lehet elerni, semmi dramai hosszusag, feketeseg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Az eredmenyrol tenyleg csak annyi jut eszembe, hogy baby its’ fineee
Konnyu hasznalni, eleri a legbelso pillakat is.
Nagyon jo az illata, nem pereg.

herczegno33

2018. december 17.

5* - hogy nem irritálja a szemem, az ára kedvező, nálam abszolút vezet, barnás, mokka, fekete színekben bróbáltam. Újravettem. Tetszenek az összetevők, és azt is néztem, hogy nem tesztelték állatokon.
Volt spirálom, amit őrület nehezen lehetett lemosni, ez kíbírja a nap végéig, és nem kűzdelem leszedni. Csak a felsőt festem ki, így nem is pereg. Fotózáshoz az alsót is. De hétköznap elég a felsőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

hnica

2018. május 27.

Egy ideje próbálok olyan termékeket venni, amiket nem tesztelnek állatokon, így került utamba ez a spirál is. Tulajdonképpen azt nyújtja, amit a neve is sugall, azaz finoman kiemel. Olyannyira finoman, hogy szinte alig látszik. Aki csak egy icipici tuningra vágyik, az bátran válassza ezt, mert nagyon természetes hatása van, nem irritálja a szemet, nem tesztelték állatokon és olcsó. A keféje hagyományos (szőr, nem szilikon), és baromira sűrű, tömött, nem vesz fel sok festéket. Egy kicsit hajlamos elkenődni, de nem vészes, nem lesz pandaszemed a nap végére. A hatása nekem már túl természetes, de egyébként rendben van ez a spirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

BaraB

2018. február 27.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Veri a 10.000es MediPharma szempillaspirálomat is, ami igen nagy szó. A kefe pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nagyon szépen elválasztja, és megemeli a pillákat. A sokadik áthúzás után sem ragasztja össze a pilláim. És ami hab a tortán, hogy natúrkozmetikum. Az ára pedig nagyon vásárlóbarát. Véletlenül a barna verzióját vettem, de utólag nem bánom. Nem pörög, nem darabosodik vagy potyog le, és a szemem sem irritálja. Vettem egy szemhéjtust is tőlük, és arról is ugyanilyen jókat tudok csak írni. A márka rajongója lettem! Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinel fontos az állatok védelme és a saját szépségének ápolása. 5*****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Ildiko751

2017. július 15.

Végre egy szempillaspirál, ami nem folyik szét, nincs panda effektus pár óra elteltével...és van barna színben :)
Először a PERFECT STYLE verziót vettem, de az szörnyen elkenődött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Először a PERFECT STYLE verziót vettem, de az szörnyen elkenődött.

Destinyh

2016. november 29.

Update: Nos, nagyon sok idő telt el mióta ezt használtam. Megint elég problémás lett a szemem, így váltottam erre ismét, mert emlékeztem, hogy nekem bevált. Hogy milyen jól tettem! Annyira szeretem! Eddig egyik szempillaspirál sem csinált olyan szép szempillákat mint ez. Többet nem fogok kísérletezni, maradni fogok ennél.:)

Nagyon szeretem. Mivel nagyon érzékeny a szemem, nem használhatok akármilyen szempillaspirált. Eddig semmilyen irritációt nem okozott. Elég szép pillákat tud csinálni. Ami talán zavar benne azaz hogy nem szárad olyan gyorsan, szóval könnyen olyan lehet a szemhéjam sminkelés közben ha nem figyelek. Nagyon könnyen letudom mosni, ami meglepő mert napközben egyáltalán nem pereg le vagy maszatolódik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

12polip

2016. szeptember 14.

Nagyon tetszik. Puha kefe, szépen szétválaszt, ne pereg le, tartós. Én barnát vettem, tényleg nagyon természetes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

alcyone

2016. május 18.

Barna színben vettem meg, mert a világos hajamhoz és bőrömhöz néha soknak érzem az "ultra" fekete szempillaspirálokat, különösen akkor, ha valami lágyabb összhatásra vágyom. Sokáig szemezgettem ezzel a termékkel, de nem bántam meg, hogy megvettem, szerencsére nem túl drága, a színe nagyon szép, az állaga is egész jó. Negatívként csak annyit említenék, hogy mivel a keféje kicsit tömöttebb, könnyebb vele egy rossz mozdulatkor összemaszatolni mindent és így könnyen elmászik, de ha az ember lánya odafigyel a felvitelre, nincsen vele gond. :) Ár-érték arányban megfelel, azért külön pluszpont, hogy van barna színben is, mert azt rendkívüli módon vadászni kell, mert alig gyártanak... :( (nem is értem miért, amikor olyan szép összhatást lehet vele elérni, ráadásul a "természetesség" ismét nagyon divat lett...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Riccah

2016. február 25.

Annyit kerestem barna spirált, mire megleltem. :) Általában nem is gondolják, hogy van rajtam festék, természetes hatású, és egész hosszan tart. :) I love it! :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Eple

2016. február 12.

Örültem hogy végre találtam egy barna szempillaspirált, szépen szétválasztott pillákat csinál, nekem a tartósságával sincs gondom könnyen lemosható és szép összetevői vannak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Alkoholok: Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Rhus Verniciflua Peel Wax, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Oleate Citrate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Glyceryl Oleate Citrate, Cetearyl Glucoside, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Acacia Senegal Gum
Színezékek: Caramel, CI 77499, CI 77491, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.