Terra Naturi

Ár:   1930 Ft (szett)   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   1930 Ft (szett)
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Terra Naturi Fresh Blueberry & Cucumber Set része

Intenzíven ápolja, és az organikus gazdálkodásból származó shea vajat, valamint napraforgóolajat tartalmazó összetételével hidratálja a bőrt. 100 %-osan tanúsított natúrkozmetikum. Gyümölcsösen édes áfonyaillattal.

Hedör

2020. június 10.

Én nem érzem a kellemetlen szagát :) egyszerűen csak natúr kozmetikum szaga van.

A tusfürdő nem szárít, az illatai elnyomják azt a tipikus natúr szagot.
A testápolón már érezni. Ez utóbbi viszont rendkívűl jól hidratál, és talán vicces, de sarokkrémként is használva lekörözte az eddig használtakat. Soha nem volt még ilyen puha a sarkam, pedig nekem az elég problémás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

A tusfürdő nem szárít, az illatai elnyomják azt a tipikus natúr szagot.

Whosthatfitgirl

2020. január 13.

Nah, hát őrület ez a testápoló...🤣 Ugyebár kaptam a szettet, elkezdtem használni a tusfürdőt belőle, aztán gondoltam kipróbálom ezt is.
Kellemesnek tűnt az illata, nem volt a krèm túl zsìros, tömör, viszonylag jól ès gyorsan be is szìvta a bőröm.
Aztán behuppantunk a tv elè a párommal. Ekkor elkezdett megcsapni az a tipikus izzadságszag. Nyìlván a páromra gyanakodtam, elkezdtem szaglászni közelebbről, de semmi. De csak èreztem bakker... Gondoltam èn nem lehetek, hisz' most fürödtem meg minden. Nagyon zavart, szóval már a macskát is szagolgattam. Mire kiderült, hogy ez a "csodálatos" testápoló szaga!!!!
A bőrömön egyszerűen durván bebüdösödött.
Szóval nekem kuka ès soha többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

A bőrömön egyszerűen durván bebüdösödött.
Szóval nekem kuka ès soha többet!!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract