Terra Naturi

Ár:   720 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arctisztító tej aloe verával, normál és száraz bőrre

Hatás és ápolás: a gyengéd arctisztító tej megszabadítja a normál és száraz bőrt a szennyeződésektől, a felesleges bőrzsírtól és a sminktől, bármely életkorban. A bio szójaolaj, bio napraforgóolaj és a szőlőmagolaj gazdag esszenciális zsírsavakban és a bőrt puhán és rugalmassan tartják. Az aloe vera és glicerin megőrzik a bőr természetes hidratáltságát.

Barbizero

2017. október 4.

Nem volt a legjobb termék amit valaha használtam. Az illata sem tetszett nagyon, a használata sem volt jó mert fura olajos érzést hagyott maga után az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

rekashce

2017. június 20.

Olcsó, de ennek ellenére nem tudom magasztalni. Elhasználtam egy tubussal. Valójában semmi negatív élményt nem okozott, esetleg azt, hogy pozitívat se nagyon. Nem javult a használatától a bőröm, de nem is lett rosszabb, a szemhéjtust nehézkesen mosta le. Kellemes volt használni és szerettem a natúr visszafogott illatát, csak sajnáltam, hogy nem befolyásolt semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

birokitti

2017. június 12.

Kellemes a használata, de a sminket nem hozza le 100%-osan, kell utána tonikot használni. Jó illatú, jó állagú, nem túl drága, és szépek az összetevői is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

littlemole

2017. április 15.

Nálam is nagyon bevált! Esténként használom az eltömődött pórusaimra melyeket szépen kitisztít. Az állaga nagyon kellemes szépen bele lehet masszírozni az arcbőrbe, a szaga is olyan friss és az összetevői is nagyon jók. És valóban sokáig elég egy tubus. Szóval mindent egybevéve én imádom ezt az arctisztítót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. március 26.

Nagyon sokáig elég a tubus, tényleg. Az Alverde, úgy emlékszem, hamarabb elfogy mindig, pedig ez valahogy kisebbek tűnik, hogy tubus és nem flakon, de csalóka. Kissé folyékonyabb, nagyon jó állagú arctej, kevesebb kell belőle, mint az ember gondolná, nagyon jól szedi le, amit kell, siklik a bőrön a mülleres vattakorong. Felváltva használom az említett dm-essel, most épp ez van. Én szeretem ezt a márkát is nagyon. Kiváló ez a termékük is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 26.

peto.kittus

2015. december 18.

Nagyon jó kis arctisztító, kellemes, nagyon lágy érzés mikor mosod vele az arcod és szépen is tisztít.
Azthinnéd, hogy nem lesz sokáig elég, de nem kell belőle nagy mennyiség így sokáig elég.
Nekem egyetlen problémám a benne lévő parfüm (amit nem figyeltem amikor megvettem), ha nem lenne benne tuti alap darab lenne. Nincs egyébként erős illata, mint ahogy látszik is hogy az összetevőlista végén is látszik. De mivel télen a hidegre rosszul reagál a bőröm így ilyenkor a legkisebb részletre is oda kell figyelni. Nyári arctisztítónak nem elfelejtendő darab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice