Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zagnes89, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A maszk kimondottan a 20 év feletti hölgyek bőrének ápolására kifejlesztett készítmény. Azt a könnyű ápolást nyújtja a bőr számára, amelyre annak szüksége van. A szója-, a jojoba-, sárgabarckmag-, az olíva- és a ligetszépeolaj, valamint a sheavaj esszenciális zsírsavakban gazdag, puha és sima tapintásúvá varázsolja és óvja a bőrt a kiszáradáatól. A fehér tea kivonata nagy arányban tartalmaz polifenolokat, melyek termésetes antioxidánsként hatnak, óvják a bőrt a szabad gyökök káros hatásaival szemben. A vaníliakivonat kiegyensúlyozó és harmonizáló hatással rendelkezik. a glicerin megköti a nedvességet és hidratálja a bőrt. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt. - Vegan.

Vizililiom

2017. március 22.

Szuper! Annyira kellemes illata van, hogy már csak emiatt is felpontoznám. Viszont minden más tekintetben is csak jókat tudok róla mondani, feszessé, ugyanakkor puhává, mattá, tisztává varázsolja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Adnilem

2015. december 8.

Párszor használtam, egy tasak nekem két alkalomra elég, tehát összességében 4x használom (le szoktam ragasztani ahol kivágom). Az illata jó, jól hidratál. Nem hozza azt a wow hatást, mint néhány másik maszk, de teljesen megéri az árát. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Nomacs

2014. április 26.

Úristen... Hát ez valami csodálatos :D Nekem még soha nem tette ennyire puhává és feszessé a bőrömet... Bár én rajta hagytam vagy 50 percig, ezalatt teljes rákötött az arcomra és alig bírtam lemosni, de ez persze az én hibám. Gyönyörű összetevők, jó ár, finom illat, és persze a hatás sem utolsó. Eddig ez a kedvencem, pedig rengeteg házi és bolti maszkot próbáltam, ha lehetne, hat csillagot adnék. Remélem nekem nem jönnek ki pattanások tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

mhajni90

2014. március 9.

Az illata annyira nem tetszik, de a hatása igen. Nekem inkább tisztítja a bőröm, nem jönnek ki pattanások. Tényleg 20 év körüli lányoknak való, nem zsírosítja agyon a bőröm, beszívja majdnem az egészet, és szép matt utána az arcom. :) talán extra száraz bőrre kevés lenne, de az én kombinált bőrömre teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Nicu

2014. január 15.

Nagyon jó illata van, és hatásos is. Én 2 alkalommal elhasználom, kicsit tovább hagyom fenn az arcomon, de be is issza majdnem mind. Viszont nekem is kijöttek használat után kisebb pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

zagnes89

2012. november 12.

Nagyon sok van benne, legalább 4 alkalmat kibír, ehhez képest pedig nincs 400 Ft. Az illata mennyei vaníliás, használata után pedig elképesztően puha a bőr. Nekem másnapra ebből nem sok maradt, és úgy vettem észre, hogy az én bőröm annyira nem szereti, a kisebb pattanások jobban kijöttek. De lehet, hogy másnak jobb lesz. Összességében megérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract