Terra Naturi Kamilla és Hamamelisz  Bőrnyugtató Arckrém Érzékeny Bőrre

Terra Naturi

Terra Naturi Kamilla és Hamamelisz Bőrnyugtató Arckrém Érzékeny Bőrre

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kimondottan az érzékeny bőr számára kidejlesztett arckrém.  A hamamelisz és a kamilla kivonat antiirritatív és nyugtató hatású, a sheavaj és az értékes olajok pedig puha és finom tapintásúvá varázsolják a bőrt.

Fény

2016. szeptember 20.

Egyszerűen nem lehet bemasszírozni az arcomba, pedig télen és estére használtam, de csak csíkokat húz és nem szívódik be, még vizesen sem.
Felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Felejtős.

NamelessWonder

2016. július 7.

Nagyon jó a krém, jó az illata. Elég vastag állaga van, de könnyen kenhető és nem okoz bőrproblémákat. Sajnos viszont smink alatt nem a legjobb. Az Alterra vagy a Doctor Organic krémek szerintem jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Kadélka

2014. november 18.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg ezt a krémet. Éjszakai krémként használom, mert zavaró réteg marad az arcomon, sajnos elég nehezen szívódik be. Másnap viszont puha lesz tőle a bőröm és jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

crazy cat lady

2014. július 18.

2014. május
nagyon kíváncsi voltam rá, hogy milyen, olyan sok jót írtatok róla, hogy addig nem nyugodtam,amíg be nem szerzem, és milyen jól tettem! enyhén vizes arcra kenem és rögtön megszárad az arcomon, nem hagy zsíros érzetet, de azért várok pár percet sminkelés előtt, és tökéletesen tudok rá sminkelni. nyugtatja és hidratálja az arcomat, nagyon tetszik! pattanásokat eddig nem okozott,remélem ezután sem fog, és akkor nagyon jó barátok leszünk.

2014. július:
sajnos le kell pontoznom, szerintem ez okozott nekem pattikat, de nem vagyok benne teljesen biztos. :( jobban megnéztem az INCI-t és vannak benne komedogén összetevők, pl. a soybean oil 3-as. ettől függetlenül nem dobom ki, kézkrémnek elkenem. továbbra is nagy előnye viszont, hogy gyorsan beszippantja a bőröm és nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

2014. május

2014. július:

pozsy

2014. június 2.

Már pár használat után is nagyság rendekkel szebb a bőröm, ugyan tényleg hagy egy réteget az arcon, de mivel éjszakára használom, ez nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

kicsirita

2014. február 18.

Nagyon jó krém. Végigpróbáltam a drogériás natur krémeket, ez viszi a pálmát. Pedig alapból kombinált bőröm van, de nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Krisz93

2014. január 20.

Én is már jó pár hónapja használom ezt a krémet, nagyon jól nyugtatja a bőröm (piros foltokat, bőrhibákat).
Egyetlen hátránya számomra, de lehet, hogy csak én vagyok így vele, hogy ha este felkenem, akkor reggelre nem szívódik be teljesen, hanem kicsit rászárad a bőrömre pakolás-szerűen, és ezt reggel le kell mosnom alaposan.
De a jótékony hatásai mellett totál megéri :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

De a jótékony hatásai mellett totál megéri :)))

F_Etti

2014. január 20.

Rengeteg krémet próbáltam már, olcsóbbtól kezdve egészen a drágákig. Egyik sem volt annyira jó, mint ez a krém. Natúr, kellemes, tiszta illata van. A hatása pedig tökéletes. A kis hámló piros részeket eltüntette az arcomról. Szépen hidratál. Gyorsan fogy, de nem bánom, végre találtam valamit ami hat, natúr és megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

cicatapmancs

2013. április 3.

Rosaceás lett az arcom és minden krémemet lecseréltem olyanra amiben természetes anyagok vannak,hogy ne irritálja tovább a bőröm. Ez a krém számomra tökéletes és végre egy hidratáló amitől nem csillog az arcom. Hamar felszívódik és az illata sem zavaróan kamillás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Sylvy

2013. március 19.

Szeretem ezt a krémet. Jók az összetevői, nyugtatják az arcom ekcémás részeit is. Szerintem mattító hatása is van. Az illata kellemes gyógynövényes, hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid