Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2012. július 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Goldapple

2015. április 12.

Minden nap használnom kell kézkrémet, mert szeretem, ha puha és lágy a kezem. Ez a krém jól viselkedik a kezemen. Nekem könnyen beszívódik, és mivel mindennap használom fontosnak tartottam, hogy a kézkrémem is natúr legyen. Tetszik, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Mo0nlight

2012. november 9.

Szeretem, talán annyi problémám van vele, hogy kicsit nehezen issza be a bőröm, egyébként a hatása és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

encimokus

2012. július 27.

Szeretem ezt a kézkrémet, igaz, az illata kicsit erős, de engem nem zavar. Könnyen felszívódik, sokáig elég. Az összes eddigi Terra Naturi terméket kivonták, teljesen új termékek vannak helyette, mást kell keresnem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

pepszti

2012. július 27.

Nagyon megörültem, amikor először láttam még úgy 2 éve, hogy ilyen jó áron lehet natúrkozmetikumot kapni. Sajnos a Terra Naturi nekem még nem bizonyított 100 %-osan. Az illatuk nekem elég érdekes, pedig szeretem még a natúr "zöld" illatot is, de ezeknek a termékeknek valahogy olyan fura, kicsit mű illata van.
Amúgy a kézkrém sem vált be nekem igazán, elég lassan szívódik be a bőrömbe, (majdnem lassabban mint a színiszta sheavaj), túl intenzív illata van, bár igaz, hogy elég jól hidratál. A férjem használja el, neki nagyon száraz a keze és szemmel láthatólag elégedett a krémmel. Nem tudom, hogy adok-e neki még egy esélyt a jövőben, bár tény és való, hogy elég csábító az ára, és hogy natúr, mert a szilikonos, parabenes mérgekkel megtűzdelt kozmetikumokból tényleg elegem kezd lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

pilody

2012. július 14.

Jól hidratál, az ekcémás kezemet gyönyörűen rendbetette, nekem kicsit lassan szívódik fel, de mivel éjszakára használom, ez nem olyan zavaró. Az illata nem kellemetlen, de nekem egy kicsit erős, mint általában a Terra Naturi termékeknek. De a hatása miatt megérdemli a max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Balea11

2012. április 23.

Nagyon jó kis kézkrém,nekem bevált. Az illata is nagyon jó, könnyen beszívja a bőröm.
Az ára is nagyon kedvező, legutóbb 499Ft-ért vettem.
Az olcsóbb kategóriás natúr kézkrémek közül szerintem kimagaslóan ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Az ára is nagyon kedvező, legutóbb 499Ft-ért vettem.
Az olcsóbb kategóriás natúr kézkrémek közül szerintem kimagaslóan ez a legjobb.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Honey

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.