Terra Naturi

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Kiszerelés: 8 ml. Light beige és honey árnyalatokban kapható.

novembermesi

2019. október 14.

A 03as árnyalatot vettem meg, ez nem túl sárga és nem túl rózsaszín. A második kis tégellyel vettem meg. A szem alá illetve a foltjaimra, pattanás takarásra szoktam használni. Szeretem, nem irritálja a bőröm, nem pattogok ki tőle. Sajnos elég érzékeny a bőröm a vegyszerekre. Nem tökéletes a takarás de szép egységes bőrképet ad, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

rcsennge

2019. május 7.

Leginkább szem alatti karikákra használok korrektort. Nem fed tökéletesen, de nekem pont elég. 03 Light beige árnyalatban van meg.
Elég gyorsan szárad, így az a módszer, hogy tele pöttyözöm a fejem és majd utána bedolgozom az alapozóba, nem játszik. Felken, oszlat. Felken, oszlat. De így szépen bele lehet dolgozni az alapozóba.
Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Mindenképp újra veszem.

Lills

2019. január 26.

Szerettem volna viszonylag szép összetevőkkel rendelkező korrektort venni, végül ez volt szimpatikus, az Müllerben amennyire ki tudtam próbálni, a fedése és a színe is rendben volt, olcsó is, megvettem. Összességében nem rossz: az árnyalat valóban nagyon szép és jól passzol a bőrömhöz, jó állag, az illata fantasztikus, könnyű eldolgozni ecsettel, de egyszerűen nem ad olyan szép bőrképet, mint az előző korrektoraim, nem simul olyan szépen a bőrbe, és ami a legnagyobb hibája, hogy mintha kiemelné a ráncokat a szemem alatt (pedig 21 évesen nincs túl sok ráncom..), és a pici száraz foltokat, ráadásul mintha a képződésükben is szerepet játszana, pedig más korrektornál még nem tapasztaltam ilyesmit. Sajnos nekem nem vált be, ennek ellenére elhasználtam, de újravenni nem fogom, keresem még az igazit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

szzh01

2018. szeptember 26.

Az értékelésem minössze 2 használaton alapul, sajnos vásárláskor rossz árnyalatot választottam, túl világos lett, így nincsenek érdemi tapasztalataim a termékről.
Annyit viszont már ezalatt is meg tudtam állapítani, hogy könnyen kezelhető, jól eloszlik a bőrőn, nem szárít és nem ül bele a ráncvokba (én szem alá próbáltam), és főképp nem irritálja az érzékeny szememet, valamint nagyon szép az INCI, és hihetetlenül kellemes az illata.
Megyek vissza a Müllerbe egy sötétebb árnyalatért, addig megelőlegezem neki az 5 csillagot.

A tévesen vett árnyalatot feltettem ide eladásra harmadáron, hátha valaki épp ezt használja (02 honey)
Nekem nem 8 ml-es, hanem egy 9 ml-es változatom van, aminek a flakonján a felirat és minden teljesen ugyanilyen, mint itt a képen, annyi a különbség, hogy az én flakonom teljesen gömbölyű, nem szögletes,
gondolom a fotón látható termék még egy régebbi változat lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

gondolom a fotón látható termék még egy régebbi változat lehet.

Anita1978

2018. szeptember 10.

Keresek egy ideje jo natur korrektort a szem alà, de vagy kiszàritjàk a szem alatti bőrt es ràncos leszek tole ahogy szàrad (39è), vagy nem fed elèggè, vagy arànytalanul dràgànak talàlom.Így szembejott ez akciosan (345 Ft).Gondoltam ha nem is jo, akkor se erdekel.
De jo!Nem a legjobb, de jo.Vekony alapozora hasznàlom mert amugy a szemranckrem miatt valahogy nem tapad.De alapozo folè teljesen jo, termeszetes a hatasa, nem ul a rancokba 12 ora utan sem,es az illata gyogynovenyes, amit szeretek. :)
Up: mar unom igy, h a fele elhasznalodott.Amugy meg vettem Catrice es FitMe korrektort, ami ha nem is natur, biztos jobb mint ez, jobban fed mert ez keves fedest ad.Par ora mulva lekopik (pedig rapuderezek vekonyan, de akkor meg full berancosodom tole), beul a rancba, szoval jon velem a munkaba es renovalok napkozben.
Szem bazisnak fogom hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Szem bazisnak fogom hasznalni.

alexaa1

2018. április 23.

valóban nem irritálja a szemet, de nekem sem jött be. lehet a korom miatt (41 év), lehet a rossz felvitel miatt (azért csak nem..), de nem tetszett. megült a szemem alatt, és nagyon csúnyán nézett ki. maradok a Rimmelnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Scara

2018. március 1.

Szerencsére nincsenek komoly bőrhibáim, amiket korrektorral kellene elfedni, de kell egy kicsi, amit a szemem alá színkiegyenlítésnek tudok használni. Nem okoz allergiát, nem ül be a pórusokba, friss tekintetet kölcsönöz és picit matt is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

PETRA820718

2018. január 20.

Kicsit féltem tőle mikor megvettem, de szerencsére pozitív csalódàs, nem is kicsit 😊.Az àrnyalata jó, nem hagy foltot, könnyen eldolgozható, a fedése nekem megfelelő.A nap végére sem csomósodik.
Nekem teljesen bevàlt, àr-érték arànyban is tökéletes.Volt màr ettòl sokkal dràgàbb, nevesebb korrektorom,de nem volt jobb, sőtt... Ha elfogy újraveszem, meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Dorisz1990

2017. augusztus 6.

Szépek az összetevői , könnyű állagú .
Jó kis korrektor , megéri az àràt és jó választás volt. Kicsit gyorsan kell vele dolgozni mert könnyed szárad de ez nem nagy gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Szépek az összetevői , könnyű állagú .

natasa

2017. május 18.

A honey árnyalatot vettem meg. Nagyon jó ez a szín a bőrömhöz. Szépen eldolgozható, fed is. Nem üvölt le a bőrről, szóval ez egy jó korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.