Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Shell és desert beige árnyalatokban kapható.

natasa

2018. január 21.

A csomagolása már nem ilyen, de a stift minősége változatlanul csapnivaló. Az enyém is eltört. Így elég nehéz használni, mert amúgy is elég kicsi.
Tetszik, hogy kicsit púderes. Szem alatti karikákat halványítok vele. Átlagos korrektor átlag alatti kivitelezésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Hajnacinci

2017. június 14.

Már a harmadikat használom el a 03 árnyalatból, csak a szem alatti karikáim eltüntetésére, és remekül működik nálam. Télen többnyire folyékony alapozó alá kerül, nyáron önmagában vagy BB krémmel használom. Próbáltam már fekete karikáimra ettől 2*, 3*, 4* drágább termékeket is, de semmivel sem voltak jobbak, sőt ez vált be leginkább, ráadásul natúr termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

pm2013

2017. május 24.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én mindkét színt megvettem (ráadásul már az új kiadású csomagolásból), hogy keverhessem és míg maga a termék színe, állaga megfelelő, irtó bosszantó, hogy a stift az első használat után már eltört. Ráadásul mind a kettő!! :( Innentől kezdve viszont kínszenvedés a használata...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Barbi25

2017. április 20.

Szeretem ezt a korrektort de ez sem fedi el sajnos a szemem alatti karikákat, ez nálam valami genetika lehet ,mert bármit próbáltam még sose sikerült semmivel sem tökéletesen elfedni . De az állagával és színével (03) meg vagyok elégedve. Ami miatt1 csillagot levontam az az , hogy eltörött a második használat után , jobban mondva kiesett a helyéről, pedig nagyon óvatosan használtam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Ncsk

2017. március 15.

Az állaga kissé zsírosnak mondható, de tökéletesen eltünteti a bőrhibákat. Könnyen lemosható, nem ragad bele a bőrbe. Könnyen felvihető. Stiftes kialakítása miatt könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

beracska

2016. szeptember 8.

Igazából a púderhez hasonlóan ez is megfelelő, ha az árát és a minőségét nézzük. Nem nagyon van ilyen árban natúr kozmetikum, ami jó is. Hétköznapra remek.
Az Alverde natúr kozmetikumaihoz képest sokkal jobb.
Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Az Alverde natúr kozmetikumaihoz képest sokkal jobb.
Ajánlom

NamelessWonder

2016. július 7.

Elfedni kis bőrhibákat jó, viszont kicsit nagyobb területen már nagyon nem természetesnek néz ki. Viszonylag jól fent marad a bőrön, de az én bőrömet iritálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

jns.melinda

2014. március 9.

Nagyon jó, tartós, olcsóbb, mint az Alverdés és van szinte fehér is. :D Már majdnem világos még rajtam is, de azért nem, a szemem alá a színe pont megfelelő. Nem ül bele a ráncokba. Kellemes vanília illata van. Viszont gyorsabban fogy, mint az Alverdés, mert krétaszerűbb az állaga, az előbbinek zsírosabb, viszont picivel több is van benne. Mindent összevetve ez jobban bejön, ezt veszem máskor is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Yume

2014. február 16.

Nagyon szeretem ezt a korrektort .Nem adja azt a természetellenes kinézetet,mint ahogy másoknál már tapasztaltam.Tartóssága is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Októberi Lány

2013. november 14.

Hááát... Nehezen, de összebarátkoztunk. Elsőre megdöbbentően halvány színű, már-már fehér. Rutinból a legvilágosabbat vettem, mert általában még azok is sötétek nekem, na, ez szinte túl világos is... (túlvilágos =>"zombis" :)) De tulajdonképpen az Alterrás BB-vel ("Hell" árnyalat) és a Terra Naturis - szintén legvilágosabb - púderrel egészen jól összepasszol. Igazából cink oxid és mindenféle csúnyaságtól mentes korrektort kerestem, és végülis ez az... Bár a fedése nem az igazi, ami a patikat vagy hegecskéket illeti, de szem alá kenni viszont jobb, mint az eddigiek, pl. az Alverdés stiftem. Azt tudnám mondani, hogy valahol egy erős fedésű stift és egy folyékony állagú korrektor között van, mind a kenhetőségét, mind a fedését nézve. Apró redőkbe hosszú távon (pár óra alatt) hajlamos kicsit beleülni. Mindent összevetve árában, összetételében és hatásában is egészen tuti kis termék, azért tudnék jobbat is elképzelni, de hát mindent nem lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.