Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszko, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű nappali krém Vadrózsa & Ginkgo kivonattal. A készítmény kimondottan 30 év feletti, normál/vegyes bőrtípusú hölgyek számára került kifejlesztésre az első ráncok kialakulása ellen.

Ncsk

2017. április 26.

Imadom! Egyszeru, de nagyszeru! Negyven felett is bevalt. Az ampulla az jo otlet hozza, mert az is nagyon klasszul teszi a dolgat, igy meg konnyebb lesz felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Dorci1987

2016. december 6.

Nagyon kellemes kis hidratáló krém, amit én felturbóztam a hozzá való Terra Naturi hyaluronsavas ampullájával (kb 300 Ft-ért lehet kapni :-)), és így egy tökéletes nyári hidratáló vált belőle. Nyaraláson a fiúk is rendszeresen ezzel kérték bekenni az arcukat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

PuszPusz

2016. szeptember 28.

Az abszolút kedvenc. Szuper állag, illat, ár....nem zsírosít, jól hidratál és már a felkenést követő pár percben üdévé varázsolja az arcom. Imádom!
Vichy Aqualia Thermal Light-ról váltottam és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Vichy Aqualia Thermal Light-ról váltottam és nem bántam meg.

NamelessWonder

2016. július 7.

Nagyon jó a krém, jó az illata. Elég vastag állaga van, de könnyen kenhető és nem okoz bőrproblémákat. Sajnos viszont smink alatt nem a legjobb. Az Alterra vagy a Doctor Organic krémek szerintem jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Maarti

2016. március 8.

Nekem picit érzékenyítette a bőröm, de barátnőm, akinek eljandékoztam nagyon szereti. Az illata nagyon finom, jók az összetevői, de valami mégis csak kiváltotta ezt a kipirosodás. Lehet a parfüm, sajnos :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 8.

Norsu

2016. március 5.

Az illata nagyon diszkrét és kellemes, könnyen felvihető.
A bőrömre csodás hatása van: pihe-puha lesz tőle és nem fényesedik ki. Hosszútávon még nem tapasztaltam ki, de jó esélyekkel indul nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 5.

Az illata nagyon diszkrét és kellemes, könnyen felvihető.

Goldapple

2015. április 12.

Nagyon száraz és érzékeny bőröm van. A krémben található olajok mindezt nagyszerűen tudják kezelni. Nekem könnyen beitta a bőröm és nagyszerűen táplálta. Örülök, hogy rátaláltam erre a termékcsaládra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

gungu

2014. november 30.

Bíztam benne, hogy mivel ilyen jó összetevői vannak, ezért majd szeretni fogja az arcbőröm! Hát sajnos nem így lett! Olyan mintha egy maszk lenne rajtam, amikor felkenem, és utána húzódik, feszül a bőröm. Az illata nagyon finom, az állaga is jó, de nem fogom újra vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

cherrygarden

2014. július 30.

Kedvenc number one nappali krémem! Nekem ez csodának számít, 1200 Ft körül van. Nekem olyan, mint ha egy szín nélküli BB krémet használnék! Az első ráncok miatt vettem 30 évesen. Gazdag krém, de nagyon jól beszívódik, bársonyos tapintásúvá válik az arcből. Kisimít, csökkenti a pirosságot, irritációt, feltölt, élettel telivé varázsolja a bőröm. Sajnálom, hogy csak a müllerben van, így mindig veszek több tubussal, ha arra járok. Tapasztalataim szerint másoknak is bejön, mert 2 doboznál többet sose találok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate