Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Riccah, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékenybőrűeknek pH semleges, nyugtató arckrém. Parabén- és szilikonmentes, vegán termék, bőrgyógyászok által tesztelt.

A nap 24 órájában nyugtatja a megterhelt, érzékeny arcbőrt, elősegíti a bőr természetes védelmét, a gazdag esszenciális szírsavak puhává és rugalmassá varázsolják a bőrt, intenzíven hidratál.

asszembocicsoki

2019. február 19.

S Z U P E R!
Olcsó, ellenben szép összetevő-listájú, lágy illatú krém. Kombinált-vízhiányos (közben érzékeny és pattanásokra hajlamos) bőrömre tökéletes. Aki tudja, esetleg ellenőrizze le az összetevőket, mert én a tegnapi vásárlásnál alaposan átpásztáztam és nem éppen így emlékszem, ahogy ide ki van írva..
A BB krémemmel tökéletesen keverhető, aránylag gyorsan beszívódik. Remélem, hosszú távon is így fogjuk egymást szeretni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

S Z U P E R!

nemeth.anita

2018. április 3.

Az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, de sajnos nekem nem vált be. Mondjuk nekem nagyon érzékeny és problémás a bőröm. Nem éreztem különösebb hidratáló vagy puhító hatást, nem lett szebb a bőrképem, viszont ugyanolyan vízhiányos maradt a bőröm. Így kézkrémnek használtam el, bár annak meg nem volt elég gazdag. Sajnálom, mert jó lett volna egy kedvező árkategóriájú terméket találnom, de eddig nem jártam sikerrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Ardanky

2018. február 26.

Szeretem a vegán termékeket. Mivel a sok olaj miatt nehezen szívódik be és emiatt csak éjszakára tudom felkenni. Levonok egy pontot. Ár érték arányban,teljesen meg állja a helyét. Sok jo vitaminban,ásványi anyagban gazdag dolog van benne! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Dorisz1990

2017. augusztus 4.

Smink lemosás után mindig hidratálom a bőrömet és fontosnak tartottam azt , hogy ha már a sminkekből parabénmentes vegán termékeket használok akkor az arckrémem is legyen ilyen. Ennek a krémnek nagyon jó illata van és könnyű textúrája. Használat után frissnek érzem a bőrömet. Ajánlom másoknak is !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Cintia89

2017. március 21.

Ekcémás bőrtípusom van és az arcomon piros foltokban kiszárad a bőröm. Direkt natúr kozmetikumot kerestem és a Müller polcain akadtam rá erre az arckrémre. 4 napja reggel-este használom láthatóan eltűntek a piros hámló foltok az arcomról. Gyorsan beszívódik, nem csíp és nagyon puha tapintású lett tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

majoreszternora90

2016. december 15.

Valamiért pattanások jöttek ki rajtam, pedig már majd egy éve szép állapotban volt a bőröm. Talán megunta a szokásos krémet, vagy nem volt jó ötlet éjszakára Niveát kenni (nagyon kezdett száraz lenni, muszáj volt hirtelen valami táplálóbb). De az is lehet, hogy már túl régen alapozóztam, és fellázadt a bőröm, mert soknak találta a bb krém után, nem tudom.
A blogon néztem valami jó szenzitív krémet, és meg is vettem a Müllerben pár napja. Nagyon jót tett, a pattik lecsendesedtek, múlnak, a krém pedig nagyon kellemes. Sokkal könnyebb, mint amire számítottam, nem zsírosít, de táplál. Jól tudok rá sminkelni. Eddig 5 csillag.

upd:
Pont két hónapig volt elég, tegnap dobtam ki a tubust, de a végére már annyira nem tetszett, mivel a hidratálása igen kevésnek bizonyult ebben a hideg időben. Talán tavasszal újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

upd:

Emimo

Korcsoport: >54
2016. augusztus 4.

Kellemes, könnyednek tűnő, ám picit zsírosabb érzetű, tényleg, éjszakára is jó krém. Szerintem inkább normál és száraz bőrre való, nem zsíros vagy kevert, de érzékeny bőrűeknek "kis nappali hidratálónak". Nagyon finom, diszkrét illata van, remekül kenhető, jó választás. Ennek a piros pontos összetevőnek (Benzyl Salicylate) nem tulajdonítok jelentőséget, elenyésző lehet benne, és én parfümre még nem voltam allergiás. Mint ahogy nekem a viszonylag elöl lévő alkohol sem okoz problémát, ha utána viszont egy csomó más (jó) anyag van felsorolva. Az arányok ui. nagyon fontosak, nem csakis az összetevők önmagukban. Sokan rettegnek az alkoholtól. Igen, ha mondjuk 5 összetevő közül az elején van. De ha 20 összetevő közül az elején is van, arányait tekintve megváltozik az alkohol "súlyos" megítélése. Ezt már rég le akartam írni, olvasva a sok alkoholtól félő hozzászólást. Ez az Alverdére és erre a krémre is érvényes. Én a tápláló, jó olajokat érzem, nem a kicsike, jó tartósító alkoholt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

szaboanita1991

2016. július 26.

Kellemes az illata, jól be is szívódik, habár nekem kicsit fénylik tőle az arcom. Viszont éjszakai krémnek tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Riccah

2016. március 22.

Egy baja, hogy olyan kevés volt. :D Kellemes az illata, jól beszívódik és jól hidratál, mégsem volt zsíros. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!