Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Olajos, testápoló lotion. Mandulaolajjal és sheavajjal ápolja és nedvességgel látja el a bőrt.

silence

2019. február 11.

Húha, most én leszek a mumus, aki az egyetlen rossz véleményt írja erről a testápolóról 😟
Nekem sajnos nagyon nem vált be 😔
Nagyon híg, szinte folyékony az állaga, mint valami felvizezett, olajos testápoló tejnek. Az tény, hogy pillanatok alatt magába szippantja a bőröm, de mégis hagy egy olajos réteget maga után, ami után nem szívesen öltözök fel azonnal. Ok, ezt még elnézném neki, de a hidratáló hatása szinte nulla, az én száraz bőrömnek édeskevés.... mindig este kenem magam, reggelre ismét száraz a bőröm. Az illata is kellemetlen nekem.
Nem adok neki egyest, mert pozitívum számomra hogy vegán termék és bőrirritációt sem okozott, de nem fogom újravásárolni, az biztos! 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Nekem sajnos nagyon nem vált be 😔

Nemlin

2017. december 30.

Könnyen felszívódó, érdekes illatú testápoló. Nyárra tökéletes, nagyon száraz bőrűeknek télen kevés lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

BettinaFox

2017. december 18.

Nagyon jól hidratál, szemben a több ezer Ft-os natúrkozmetikumokkal, amik szárítottak... Az illata sem rossz. De, én csak tavasztól őszig tudom használni, hideg időszakban kevés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Mila85

2017. február 11.

Előttem szóló tökéletesen leírta milyen jó! Ezt is megvettem a limos mellé,( igazából ezt akartam csak). Nekem nagyon száraz a bőröm télen, pedig vigyázok, de eléggé kell figyelnem hogy mindig bekenjem magam. Nagyon finom az illata! Nem émelygős mű, hanem olyan kellemes édeskés, de még se fejfájós hála a mandarinnak. Örülök, hogy ezek szerint nem fogják még egy ideig kivonni, mert akkor feltankoltam volna:)) Biztos újra fogom venni! Nagyon jól esik a bőrömnek. Örülök hogy felfedeztem ezt a natúr vonalat, a weleda testápoló 5x ennyiért nem jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Tvylvis

2017. január 28.

A barátibb árú natúrkozmetikum testápolók közül az utóbbi 1-2 év legnagyobb kedvence. Ugyan limitált kiadás, de lassan egy éve a polcokon van, és még lesz is szerintem. Ígéretéhez híven olajos állagú, viszonylag hígabb lotion. Rettentően jól elkenhető, nem kell a sűrű fehér réteggel küzdeni. Nálam gyorsan beszívódik, és az olajos réteg, amit hagy, nagyon minimális. Kifejezetten jól ápol, a lábszár kényes és szárazságra igen hajlamos bőrét is nagyon szépen kordában tartja. Az illata pedig a hab a tortán. Púderes, édesen vaníliás, némi narancsos beütéssel, ami a bőrömön sem változik meg. A bőr közelében viszonylag sokáig lehet érezni. A csomagolása is nagyon tetszik, mindig jókedvre derít. Egyértelműen ötös, ajánlom bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.