Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

A Terra Naturi Precision Lash szempillaspirál hajlított gumi keféjével biztosítja az ellenállhatatlanul sűrű és precízen szétválasztott szempillákat.

Szintetikus tartósítószerek nélkül. Szem- és kontaktlencse-kompatibilitása szemészek által megerősített.

Zsan31

2019. május 23.

Nekem tetszett ez a kis termék. Abszolút a csomagolása alapján döntöttem, mert imádom a flamingókat. Nagyon natúr illata/szaga volt szerintem, ami engem nem zavart. Szép fekete színnel dolgozott és szépen hosszította a pillákat. Nem irritált és könnyen lemosható volt. Plusz pont a szilikon kefe miatt (azok a gyengéim).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Alexia

2019. február 12.

Nekem egyáltalán nem vált be. Egyedül a csomagolása cuki. Gumi kefe miatt pláne nem tetszik, de egyébként se sokat csinál a pillákkal. Inkább csak szétválasztja, de nem hosszabbítja látványosan, dúsítás pedig egyáltalán nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

clevergirl

2018. október 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Dús szempillákat csinál és hosszítja is. 13 ml, ami jó sokáig elég lesz nekem. Külön öröm,hogy leárazás keretében 650 Ft-ért sikerült a M.-ben hozzájutnom.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.