Terra Naturi

Ár:   545 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzska80, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A Terra Naturi kényeztető pillanatok krémtusfürdő kíméletesen és alaposan tisztítja a bőrt. A grànàtalmamag és az ellenőrzött biológiai gazdàlkodàsból szàrmazó napraforgóolaj krémes és gazdag összetevőinek köszönhetôen hatékonyan véd a bőrt a kiszàradàstól és megőrzi a bőr nedvességtartalmànak egyensúlyàt . A selymes illat körbeveszi érzékeit és valódi kényeztető pillanatokat nyújt. Bőrtűrőképessége bőrgyógyàszatilag tesztelt.

alexaa1

2018. április 23.

nagyon finom illatú, a szokásos puha, krémes tusifürdő. kár, hogy csak limitáltan hozzák ki ezeket ( a lime-ossal együtt pl), nagyon szerettem. Nekem nem tűnt túl kevésnek, de ugye mindenki eltérő mennyiséget használ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Boombapple

2017. július 4.

Imádom a gránátalmás dolgokat. Sosem volt még vegán tusfürdőm, így ezt megkaptam pont egy hónappal ez előtt.
Furcsa volt, hogy egyáltalán nem habzik. Olyan, mintha egy sűrű krémet kentem volna magamra, ami könnyen lejön ha vizet locsolok rá. A bőröm egyébként nagyon puha lett tőle, de nem volt gránátalma illata. Sokkal inkább citromos joghurt vagy már bekevert túró illata volt. Nagyon gyorsan elfogyott, pedig nálam a tusik 1 hónapig kibírják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

eniko04

2017. február 19.

Olcsó volt, limitált kiadású, ráadásul szépek az összetevői is, úgyhogy megvettem. De nem szeretem, hiányzik a habzás, sok is kell belőle egy használatra, inkább zuhanyzás közbeni testápolónak használtam. Azt viszont el kell ismerni, hogy a száraz bőrt teljes mértékben megszüntette már az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

carolinett33

2017. február 19.

valóban nem habzik, jellegtelen enyhe illat, szuper natúr összetevők, sok olajjal. Nem hiszem, hogy megfelelően tisztítaná az olyan helyeket ahol erre szükség van, végül kipróbáltam arclemosónak mert éreztem, hogy milyen jól hidratál, és maradt is egész télre. Az elején még áttöröltem utána micellás vízzel, de hamar kiderült, hogy felesleges, mert nagyon jól tisztít, lehozza a sminkmaradékot, és tényleg nem szárít, sőt. Szárazabb a bőröm sima vizes arcmosás után. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

PuszPusz

2016. szeptember 28.

Nagyon zavar, h egyáltalán nem habzik. Először azt hittem, testápolót vettem véletlenül....de nem. Ilatra jó...de az állaga miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

csipkebogyi

2016. április 7.

kàr,hogy limitàlt,mert nagyon kis finom. az alverdétől használtam egy másik tusfürdőt,ami még ennél is jobban bejött,de annak megemelték sajnos az árát,így megsértődtem a dm-re és akkor vettem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Kiscsillag5

2016. január 26.

Alig habzik és ez idegesítő. Gyanús is volt nekem... Krém állagú natúr tusfürdő?! Éreztem, hogy ez lesz. Arclemosónak fogom elhasználni valószínű. A illata klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

eviszv

2015. október 20.

Nekem bevált! Kellemes az illata, az állaga is tetszik. Ápol és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Nekem bevált! Kellemes az illata, az állaga is tetszik. Ápol és nem szárít.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Az illatába (és az összetevőibe természetesen :-) ) szerettem bele. A hatásával nincs is bajom, de az állaga...A krémes állag miatt sokkal többet kellett használjak belőle, nagyon hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

zsuzska80

2015. június 1.

Nekem nagyon tetszik :))) Az illata nagyon finom :) Tényleg olyan, mint egy testápoló, így többet kell használni belőle, mint általában a tusfürdőkből, de az én bőrömmel csodát tett. Eddigi zuhanyzásaim után mindig száraz volt a bőröm, és folyamatosan viszkettem mindenhol, és ráadásul hámlottam is, ahogy törölköztem. De ez már zuhanyzás közben is tényleg "kényeztető" volt :) Még a közérzetem is sokkal jobb tőle :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol