Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Harmonikus ápolás az érzékeny bőr számára. Vadrózsaolajjal, joghurt- és rózsavirág-kivonattal. Szabadalmazott Nutri-Bion formula: transzfer-proteinnel a mélyreható bőrápolásért. Bőrét érezhetően puhává varázsolja. Bőrsemleges pH.

csaktom

2016. április 4.

erős, mégsem bazári rózsaillat, valódi rózsa-kivonattal, ezért lehet szeretni. A színezéket elhagyhatták volna és az ápoló hatását is eléggé behatárolja az SLS, cserébe nincs gond a habzásával. ezért az árért nagyon megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 4.

merapi

2015. szeptember 19.

isteni tusfürdő, az egyik nagy kedvencem!!! az illata csodálatos, a bőr finom, puha lesz tőle
igazi wellness élmény- otthon! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

igazi wellness élmény- otthon! :-)

Mildi

2014. január 15.

Én is potom pénzért jutottam hozzá a Rossmannban, csak úgy, mint az előttem szólók. Az illata abszolút mennyei, persze én egyébként is megőrülök a rózsás kozmetikumokért. Ami a minőségét illeti, attól már nem voltam annyira ellágyulva. Legfeljebb közepesen ápol és tisztít, nagyon szárít, emiatt csak négyest kap. Sajnos azóta se láttam, valószínűleg kifutó termék, azért árazhatták le, pedig 350-ért újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

dorcus89

2013. szeptember 18.

Régi mülleres glamour napos szerzemény. -20% olcsóbban vettem akkor, de most került rá a sor. Mostanában rákaptam a rózsás termékekre. Arckrémem, arctisztítóm után most a tusfürdőm lett rózsás, na meg a hangulatom is. :) Nagyon meg vagyok elégedve, kevés is elég, mert nagyon jól habzik. Fürdőrózsán igazán kevés is elég, szóval jó sokáig ki fog tartani. Az illata is nagyon jól bevált, nem túl erős, kellemes és tart a bőrön. Jól ápol, nem szárít, hozza azt amit ígér. Újra fogom venni, főleg ahogy itt olvasom, hogy most milyen olcsón lehet megszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

DNBasser

2013. szeptember 2.

Én az illatával nem igazán tudok azonosulni, nekem nagyon potpurris, ami a bőrömön furcsa, a joghurtot nem is érzem, viszont selymesnek selymes lett a bőröm, 175 Ft-ot megért :D (R*ssmannban kilistázták 700.- ról 350.-re majd 175.-re) De újra nem vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

ct

2013. augusztus 13.

Pár hete 350 ft-ért lehetett kapni a Rossmannokban (mínusza 10%-os kupon), gondoltam veszek egyet kipróbálásra. A rózsa illatát nem szeretem, azért ez jött mégis velem haza, mert amelyik Rossmannban voltam, ott sajnos a sokféle illat közül mindössze kettő volt megtalálható, ez és valami másik, ami ennél sokkal kevésbé tetszett. Ebben nem érzem a joghurtot, viszont elég erős rózsaolaj illata van, amit viszont a szimpla rózsaillattal ellentétben nagyon szeretek. Tusolópamaccsal használva kevés is elég belőle és valamennyire még fürdés után is érződik a bőrön az illata, illetve jó selymes lesz tőle a bőröm használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

vador

2013. augusztus 12.

Az illata egy az egyben mint a frissen nyílt vadrózsáé, tényleg ledöbbentem a tubust szaglászva, általában a vadrózsás termékek a boltok polcain némi savanykás éllel megtámogatott (mű)tearózsa-illatúak, és mivel ez az egyik legkedvesebb virágom, nem volt kérdés, hogy hazaviszem-e. Az illata tartósan megmarad a bőrön (ilyen INCI mellett mondjuk nem meglepő), de az ápolással kapcsolatban füllentenek, huzamosabb ideig használva kicsit szárít is, mégsem tudom lepontozni, egy élmény ilyen illatban fürdőzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Cu2tka-baba

2013. augusztus 10.

Imááááádom!!!!! Nagyon puha lesz tőle a bőröm és az illata isteni, ráadásul most akciósan 300 ft körül vettem. Nyaralás előtt csak egyet szereztem be belőle, de megnézem, hogy kapható e még és veszek még, mert teljesen beleszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Piros pigment. (Acid Red 1)