The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Igazán tápláló Banános hajmaszkunk Közösségi Kereskedelemből származó Ecuadori banánpürével nyújt finom és intenzív ápolást a hajnak. Ez a 100% vegán hajmaszk brazil cupuaçu és perui brazildió olajat is tartalmaz, és a tövektől a hajvégekig gondoskodik a haj szépségéről. Ragyogóbbnak és kevésbé száraznak tűnik tőle a haj, és heti egyszeri használat mellett hosszan gondoskodik annak egészségéről.

A megviselt hajad imádni fogja, hiszen:

• Intenzíven táplál
  • Puhává és egészségesen fénylővé teszi a hajat
  • 100% vegán, szilikon és ásványiolaj mentes
  • Közösségi Kereskedelemből származó ecuadori banánpürével, brazil cupuaçuval és perui brazildió olajjal kényezteti a hajat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

boni04

2021. április 30.

Nekem a balzsam hatása jobban tetszett! Az illata ennek is szuper, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

sznono89

2021. április 28.

Imádom az illatát, de sajnos az én hajamra nem vált be. Alapos kimosás után is érezni a hajamon egy réteget és se érzetre, se ránézésre nem friss, hamarabb kell újramosnom. Ráadásul rettenet drága is, profi fodrászkellék boltban vett sokkal jobb hatású hajmaszk jóval olcsóbb. Biztosam nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Timcsoki

2021. január 2.

Hmmm... Kicsit bajban vagyok ezzel a termékkel, az illata fantasztikus! A hatását akkor tudja a legjobban kifejteni, ha legalább 1 órát van fent hajon! Ami nagyon teszik benne, hogy kicsit ki tudta tolni a következő hajmosás időpontját! Erős banános illata van, engem nem zavart, de aki érzékeny az illatokra, annak nem biztos, hogy tetszeni fog! Sokáig elég, de ha sokáig áll kinyitva, akkor lesz egy fura mellékillata! Szerettem, sőt meg volt veszve érte mikor használtam, de valami miatt nem tudom meggyőzni magamat, hogy újra megvegyem! Az egyik viaszatartó erő az ára, ennyi pénzért kapok jobb maszkot is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

mascara96

2020. december 17.

Jó kis termék. Többszöri használat után kijelenthetem, hogy nekem akkor fejtette ki legjobban a hatását, ha egy fél órát törölközőbe becsavarva a hajamon hagytam. Ilyenkor nagyon puha, könnyen kezelhető lett a hajam. Amikor csak feltettem 5 percre nem értem el ugyanezt a hatást, úgyhogy véleményem szerint érdemes kicsit tovább fent hagyni, mint amit ír a csomagolás. Hosszútávon roncsolt, töredezett hajon is jó eredményt lehet vele elérni. Egyetlen negatívuma számomra az illata, ami teljesen mű. Csodaszernek nem mondanám, de az alapvető funkcióját teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Lorena

2020. december 17.

Ajándékba kaptam. A hatása jó, de a csoda elmaradt. Átlagos, fodrász kellékes cuccok bármikor hozzák ezt a hatást. Tudom, hogy az illat egyéni preferencia, engem zavar, hogy napokon át tolakodó illatfelhő árad utána. Sőt, 1 mosás utan is ott kísért még. Műbanán mellé tegyek parfümöt, ha tudok 😁 A vegyész párom kifejezetten utálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Lexandra00

2020. augusztus 28.

Ez az egyik kedvenc hajápolós termékem,egy élmény használni ,az illatát annyira imádom.... :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

hb0

2019. december 30.

Én nagyon szeretem az illatát, puhává teszi a hajat és érezhetően hidratál. Azt még nem tudom, hogy csodaszer-e vagy megéri-e, mindenesetre egy élmény használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

nagyerika28

2019. december 1.

Elég műbanán illata van, ami egész sokáig megmarad a hajban. Táplálja a hajam, de közbe jobban zsírosítja is, pedig a tövét elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nyuszacs

2019. november 17.

Kicsit zsírositja a hajamat ezért csak a hajvégeimre használom. Eszméletlen erős, mű banános illata van, szerencsére szárítás után szelidül, és szép fényes, rugalmas a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

hennniii

2019. november 15.

Kellemes kis hajmaszk, számomra finom mű banános illattal. Kellemes utána a hajam tapintása! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Panthenol, Tocopherol

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology