The Body Shop

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

3 az 1-ben maszk! Tisztít, radíroz, és hidratál. Normál és zsíros bőrre.

• A  kékkukoricapor gyengéden radírozza a  bőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket, felesleges olajokat és a szennyeződéseket
  • A kaolinagyag revitalizálja és mélyen tisztítja a bőrt
  • A kukoricaolaj és a glicerin hidratál

mona220

2017. november 12.

Évek óta a kedvenc bőrradírom. Tiszta, friss és puha a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Évek óta a kedvenc bőrradírom. Tiszta, friss és puha a bőröm utána.

Lanemes

2017. február 22.

Csalódás volt ez a termék. Jól hámlaszt, de a finomabb bőrfelületeket közben nagyon irritálja és szárítja. A pórusaimon sem láttam, hogy sokat segítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Titvog

2017. január 21.

2016 szeptember óta van meg, és nem fogom újra venni ha elfogy. Kezdetben használtam az orcáimra is ahol száraz és pattanásos, hátha... de rájöttem, hogy oda nem szabad kenni, mert az érzékeny sérült bőrt még érzékenyebbé teheti lemosáskor.
Onnantól csak az orromra, és a homlokomra használtam, ami zsíros, mitesszeres. A pórusokat elég szépen tisztította, felesleges faggyút felszívta, ami jól esett, meg is felelt volna, de mostanság eléggé furcsa dolgot kezdett művelni ez a maszk. Megvizesedett... Eddig finom krémes masszív volt, most meg folyik, és ha nem keverem össze használat előtt, akkor látni egy kék vizes réteget a tetején... Hát... Öhm... 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

diahlin

2016. június 26.

Nekem csalódás volt. Sokan írták, hogy szépen kitisztítja a pórusokat, de én ezzel a hatással nem találkoztam. Kicsit hámlaszt, kicsit használ, de semmi extra azon kívül, hogy az első percben annyira éget, hogy a spanyol inkvizíció sírva állt volna sorba a receptért annak idején. Ha ennek megfelelő hatása is lenne, és bababőröm lenne utána, boldogan használnám, de a Lush Mask of Magnamintyje sokkal kissebb szenvedés árán sokkal látványosabb hatást produkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

telelle

2016. február 29.

Odavagyok az illatáért meg a világoskék színéért és különben is imádom a tégelyeket, a hatása viszont nem bűvölt el. Mintha kihúzná a mitesszereket, igen, de használat után mindig észrevettem 1-2 patit, és olyan nehézkes, van egy réteg az arcomon utána, és amikor a tükörbe nézek egyáltalán nem érzem magam szebbnek, akkor pedig minek. Ráadásul nemrég olvastam, hogy ha valami csípi az arcot, az nem jó jel, bár az ember hajlamos elviselni "a szépségért meg kell szenvedni" nevében. Még adok neki esélyt, de erőltetni azért nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

nixi199623

2015. május 20.

Hetente kétszer kenem fel, én maszkként használom. Nagyon gyorsan rászárad az arcomra. Különösebb dolgot nem csinál az arcommal, de szeretem az illatát (imádom) és a kis "dörzsikéit". :D Sok van benne, 2 hónapja van meg, de még a negyede se fogyott el. Gazdaságos.: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

pindakaas

2015. február 17.

Hát... vegyes érzelmek: szerintem borzasztóan agresszív, eléggé csíp, kicsit macerás használni...utána puha az arcbőröm, tényleg nagyon tiszta érzet, mitesszereket szerintem nem tüntet el (van olyan dolog, ami igen? :) inkább a megelőzést tudnám elképzelni...), de igaz, hogy csak nagyon alkalomadtán, nem szisztematikusan használtam. 'Egynek elmegy' kategória, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Sugaga

2014. október 13.

Ahhoz képest, mit ír, nem teljesítette az elvárt hatást. Rossznak nem rossz,de ez esetben valószínű csak a márkát fizettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

mrs.criss

2014. szeptember 15.

100 csillag! évek óta rimánkodok valamiért ami segít eltüntetni (legalábbis részben) a miteszereket illetve a tág pórusokat.ez a maszk tényleg segít!nem olcsó, de minden pénzt megér.lassan fogy, így elég gazdaságos és végre tényleg észrevehető az eredmény a használat után, nem csak a tubuson olvasható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Thirteen

2014. március 20.

Az első pár percben tényleg csíp, bár engem nem zavar különösebben, úgy vettem észre, hogy tényleg hatásos a radírozó képessége, de azért nem tüntetett el minden mitesszert. Az arcom utána tényleg puha és a tisztaság érzet is megvan, de nem tartom csodaszernek, így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Lilás piros.