The Body Shop

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Klasszikus kiszerelésű ajakápolónk nagyszerűen hidratálja az ajkaidat, miközben nagyszerű gyümölcsös ízzel varázsolja csókolnivalóvá a szádat.

• fényes, mély rózsaszín szín
  • édes málna illat

TBS The Body Shop Born Lippy Málnás Tégelyes Ajakápoló/ajakbalzsam
Ár: 850 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
zsazsix

2019. április 5.

botrány szar :D gyakorlatilag semmire nem jó. A boltban ajakfényként írták, ehhez képest nulla fényt ad a számnak. Ráadásul nem is ápol, de legalább ragad. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

kerteszke

2019. február 13.

Hadd emlékezzek meg róla itt, hogy milyen sz@r volt ez a termék, amíg kukába nem dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

kakaska

2018. szeptember 14.

Hidratál valamennyire, de nem az igazi. Nem túl higiénikus a tégelyes kiszerelés sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

nikiiabel

2017. december 13.

Ajándékba kaptam még talán 3 éve és még azóta is szinte tele van.
Hidratálni hidratál, bár utána jobban kicserepesedik a szám mint előtte.
Nekem ez a tégelyes verzió egyáltalán nem jött be, nem szeretek belenyúlni mert bemegy a körmöm alá is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Ajándékba kaptam még talán 3 éve és még azóta is szinte tele van.
Hidratálni hidratál, bár utána jobban kicserepesedik a szám mint előtte.

0bikbik0

2017. november 26.

Nem vagyok elájulva tőle, pedig alapvetően nagy TBS fan vagyok.

Belenyúlkálós. Nem szeretem ezt a fajta szájápolót, de ajándék lónak...
Illata csodás, mint egy nagy tál friss málna, nekem egyáltalán nem mű illat.
Viszont csak küzdünk egymással. Bármennyit is kenek belőle, soha nem hidratál eléggé. Zsíros, ragad, kellemetlen. És hatástalan.
Nem értem, az összetevői pedig nem rosszak. De nem, és nem jó sehogy sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

Nem vagyok elájulva tőle, pedig alapvetően nagy TBS fan vagyok.

Belenyúlkálós. Nem szeretem ezt a fajta szájápolót, de ajándék lónak...
Illata csodás, mint egy nagy tál friss málna, nekem egyáltalán nem mű illat.
Nem értem, az összetevői pedig nem rosszak. De nem, és nem jó sehogy sem...

Voki

2017. április 25.

Ez nagy csalódás volt. Ragacsos az állaga, szájfénynek csapni való, még szárít is. Egyedül az illata kellemes, de ez önmagában kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

gramonaeszter

2016. június 29.

Csomagban kaptam az összes illatot/ízt. Kellemes illatú mindegyik, praktikus kiszerelés, azonban nem hidratálja, ápolja a szájat, csak szárítja sajnos. Sem szájfény, sem ajakápolóként nem funkcionál rendesen. Gyorsan lekopik, színét, fényét veszti és csak ragadás marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

nanne

2016. április 9.

Nekem bejön az illata és az állagával sincs problémám,szájfény helyett szerettem volna használni, de sajnos az én számat is szárítja. Nem vészesen, de ezért az árért többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

mobeto23

2016. január 21.

Nekem ez nagyon nem jött be...érdekes, hogy összességében ilyen magas pontszáma van. Nagyon ragad, de nagyon! Csatlakozom az előttem szólóhoz. Bár próbálkoztam vele, de nem bírtam sokáig. Nem ajánlom és nem venném újra. Az illata miatt adok neki 2 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Sofia1

2016. január 10.

Most landolt a kukában. 1x használtam, de alig vártam hogy letöröljem. Az állaga ragacsos, ragad bele a hajam, mindenem. Nem ápol, inkább szárít. Az ízéről és szagáról nem beszélek, mert a 80-as évekbeli édességtermékek jutnak róla eszembe. A Body Shopnak az egyik legpocsékabb termékét sikerült jó drágán megvásárolnom. Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin