The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajformázók

Ez a kondícionáló krém segít kialakítani a tökéletes göndör vagy hullámos fürtöket. Úgy alakították ki, hogy védje a hajat a hőhatásoktól is!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PHolly

2016. április 22.

Alapvetően egyenes, kicsit rakoncátlankodó hajam van. A boltban ajánlották és az illatába lettem szerelmes, isteni finom édeskés. Hajmosás után szoktam a nagyjából már száraz hajamra tenni belőle egy keveset, leginkább a végére. Kevesebb gubancot találok benne azóta és a párát is jobban bírja. Ha masszívabb kényeztetésre vágyom, akkor kicsit többet teszek fel és feltekerve feltűzöm a hajam. Tegnap próbáltam ki élesben először hogy mit tesz a begöndörítés esetén. Szokásos mosás, kevés szárítás és kb 80%-ban száraz hajra tettem fel, utána pedig úgy ahogy van felcsavartam alváshoz. Ezzel a göndörítéssel nekem a hajam kb délre kirúgja a hullámokat. Most délután 3 óra lesz és úgy tartanak mint annak a rendje. Engem nagyon meggyőzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.