The Body Shop

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   18 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Accika, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló, ragyogást adó fátyolmaszk C vitaminnal.

Vicus

2021. január 2.

Nagyon jól hidratált ez a maszk, de különösebb ragyogást nem vettem észre, de egy maszktól ilyesmit nem is várok. Viszonylag jól illeszkedett az arcomra, és rengeteg folyadék volt rajta. Annyi maradt a tasakban, hogy a megadott idő letelte után még egyszer benedvesítettem újra úgy, hogy az arcomra öntögettem a folyadékot és vártam még egyszer 10-15 percet. Nem akartam volna elpazarolni. Én amúgy nem vagyok egy nagy fátyolmaszkos, mert egy használatért drága és sok szemét keletkezik, de ezt élvezet volt használni, kellemes illata volt és jól hidratálta az arcbőrömet. Alkoholnak nem annyira örültem, de csak az összetevők között láttam, használat közben nem volt feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Accika

2020. július 30.

Imádom a fátyolmaszkokat, ez is beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Jól hidratál, sok szérum van benne, ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.