The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló testápoló vaj, frissítő citromolajjal!

Vattacukor1990

2016. január 30.

Már régóta vágytam rá, nemrég sikerült is beszereznem, ráadásul akciós áron. Állagra kicsit lágyabb, mint a többi TBS testvajam. Szinte minden zuhanyzás után használok testápolót vagy testvajat, így nekem megfelelő hidratálást nyújt. Az illatáról nekem a citromos frutti jut eszembe, amit főleg használat közben érzek, a dobozában még annyira nem. Nekem már az újabb fajta csomagolásban van meg, aminek egy citrom van a tetején és nincsen rajta körben az a felirat. Nincs vele problémám, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Breka

2015. november 24.

Kellemesen puhává és selymessé teszi a bőröm. Venni nem venném az ára miatt, meg nem is ez a non plus ultra a krémek között, de mivel ajándékba kaptam bőszen elkenegetem. Ami marad illat felkenés után az a citrom és valami furcsa krémalap keveréke. Mindenesetre a szárazság eltűntetése miatt jó értékelést kap nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

lysza1985

2015. október 31.

Nem volt meg testvajam, de mivel az online shopban nagy kiarusitas volt, igy kb. 4000Ftert tudtam venni 6 termeket. Koztuk ezt is. Nekem igy elsore tetszik az illata es allaga is, igaz nem tul szaraz a borom, nincs szuksegem extra hidratalasra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

szilvia.bano

2015. október 21.

Egy mintát kaptam belőle vásárláskor. Először úgy éreztem nem fog bejönni annyira, de mire most elfogy a minta, egészen megszerettem. Mézes illat is van benne, de citromos is, kellemes, és nem olyan jellegtelen illat. Úgyhogy még az sem kizárt, hogy ha lesz félévkor limitált kiadásban esetleg veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

allebag2

2015. május 26.

Szeretem a TBS testvajakat, mert magas ár ide vagy oda, nem sok olcsóbb, de jobb terméket lehet találni. Viszont ez az édes citromos valahogy nem jött be. Az illata elég mű, de elmegy. A hidratálása elhanyagolható a többi testvajhoz képest. Viszont nekem nagyon gyorsan megavasodott, így el sem tudtam normálisan használni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

vrozi

2014. július 12.

Nagyon szeretem a TBS testvajakat, isteni puhává teszik a bőrömet, dicséreteket kapok rá :) általában az illatuk valami fergeteges, de ezt neten keresztül vettem és nem szagoltam előtte. Hihetetlenül csalódtam benne, konkrétan malter szaga van szerintem. Mintha egy lakás felújítás közepén lennék. Nem ez az illat az, amelyiket elképzelek a bőrömön. Három csillag, mert nem tetszik az illata (nemhogy nem az én világon, de egyenesen büdinek tartom), magas az ára (a többi TBS terméknek lenyelem az árát, mert csodát tesz, fantasztikus az illata, de ez sajnos az utóbbit nem teljesíti a magas ár mellett). El fogom használni, mert a hatása az ugyanolyan mint a többi testvajnak, azzal elégedett vagyok, esténként pedig elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

steuermann

2014. március 26.

Erős túlzás testvajnak nevezni, aki használt már bármilyen testápolásra szánt vajat, az érezheti a különbséget. Nálam még egyszerű hidratálónak is kevés volt, sőt, ha napokon keresztül használtam, még ki is szárította a bőrömet. Az illata viszont nagyon fincsi. Ebből az édes citromos családból több alkalommal is kaptam ajándékba termékeket - egyedül ennek a "testvaj"-nak marad meg az illata egy darabig. Sajnos nagy csalódást okozott ez a termék, így semmi mást nem próbálnék ki a gyártótól...Az 1 pont csak az illatnak jár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 8.

A kisebb kiszerelés volt meg. Az illata valóban isteni citrom illat, a hidratálása nekem kevés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 8.

heather

2014. január 19.

Ez az első testvajam, amit elhasználtam.Sajnálom, hogy megszűnik! Kicsit keményebb állagú volt az enyém, mint pl. a Moringás, de ez nyárra nem is baj, nem folyt össze- vissza.
Nyáron kijöttünk a tóból,lezuhanyoztunk, bekentem magam...ennek az illata és a balatoni naplemente összeforrt bennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

grizus

2014. január 6.

Anyukám kapta ajándékba a citromos szettet. Sajnálom, hogy csak ebben a formában kapható, és külön nem, mert én az arcomra is kenném, annyira fincsi, és az állaga szuper... Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.