The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krikri, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kókusz kivonattal.

evasimonyi

2019. február 14.

Par honappal ezelott szerettem volna atallni valami olyan alternativara zuhanyzaskor, ami kevesebb hulladekkal jar, mint a tusfurdo muanyag flakonja, es ezzel kezdtem. Majdnem ketszer olyan sokaig birta, mint egy flakon tusfurdo. Eleinte ugy ereztem, hogy szaritja a borom, fura erzes volt vele tusolni, de csak mas az osszetetele mint a folyekony tusfurdonek. Egyaltalan nem szarit, es fantasztikus, tartos illata van. Biztos, hogy ujra fogom venni, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

csdorina

2017. február 27.

Sajnos én is csak kézmosáshoz tudom használni. Annyira kiszárította a bőröm, hogy két napja folyamatosan csak viszketek. :( Az illata sem az a megszokott kókusz illatú...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Argold

2016. március 20.

Kézmosáshoz használtam. Nagyon finom illata van es jol habzik viszont nekem szaritotta a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

MissPoppy

2015. február 24.

Fürdéshez használom, a Nesti Dante után kicsi kézbe simuló, kényelmes, könnyű vele csutakolni magam. Nekem nem szárítja a bőröm, nem ázik szét, teljesen rendben van. Tetszik az állaga, az illata is nagyon finom, bár nem tartós mint a Nesti Dante.
Azért vettem belőle többet, mert nagyon szeretem a kókuszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 24.

Azért vettem belőle többet, mert nagyon szeretem a kókuszt.

TN82

2013. október 15.

Kézmosásra használom, nagyon jó, kókuszos édes illata van. Picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Kézmosásra használom, nagyon jó, kókuszos édes illata van. Picit szárít.

veronika.picilany

2013. március 13.

Az illata valóban fenomenális, de nekem abszolút nem használt. Kifejezetten szárította a bőrömet. Lehet, hogy pont az illatanyagra vagyok érzékeny. Most már csak kézmosásra használom, de nagyon nyúlós lett. Kicsit undi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

szevelin

2012. október 10.

Én is most próbálom először. Nagyon tetszik, finom az illata és nem szárít! Ráadásul az ára sem olyan vészes, mint a többi body shop terméknek. 700 Ft körül van. Annyi egy tusfürdő is, de ez sokkal jobb! Már csak arra leszek kíváncsi, hogy meddig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 10.

Garu

2012. június 23.

A The Body Shop összes terméke bevált eddig, úgyhogy már bizakodó voltam. Kellemes illata van, jól tisztít, és ami a legfontosabb: nem szárít és nem irritál. Nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

terke29

2012. június 21.

Isteni kókuszillatú,jól habzó szappan.Túlzás nélkül írom ide:érezni az illatát az egyész fürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 21.

Krikri

2012. március 19.

Egy ideig a ruhásszekrényemet illatosította, de győzött a csodás illata és befogtam. Nagyon finom habja van, isteni az illata és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.