The Body Shop

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annama, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Kiszerelés:   6,8 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A szivárvány 24 árnyala, amit a természet ihletett.

• 100% vegan
  • Gyorsan száradó, magas fényű.

TBS The Body Shop Colour/Color Crush Körömlakk - 730 Almond Kiss
Ár: 1.450 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

eszterker

2017. november 1.

Jók a színek, de nem tartós és túl is van kissé árazva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Jók a színek, de nem tartós és túl is van kissé árazva.

laszti

2017. június 5.

Túl van árazva. Több árnyalattal rendelkezem, a kezemen két napig bírta. A lábaimon 1-1,5 hét. Pedig szép árnyalatok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Katie

2017. január 8.

Nagyon szeretem ezt a márkát, testvajat, bőrradírt, krémet, testpermetet, tusfürdőt, szappant stb. szoktam venni tőlük és elégedett vagyok velük, de a sminktermékeiket még nem nagyon próbálgattam. Akciósan, 2 fontért vettem meg a 405-ös árnyalatot (azt hiszem, alapból 5 vagy 6 font lenne), ami egy nagyon szép sötétlila szín. Nagyot csalódtam benne, pedig már másoktól is hallottam, hogy a Body Shopnak nem túl jók a dekorkozmetikumai. Két réteg után néz ki úgy, mint más, olcsóbb körömlakkok egy réteg után. Ráadásul elég kis kiszerelés, úgyhogy abszolút nem éri meg. Csak azért adom meg a két csillagot, mert nagyon tetszik ez a szín, és a többi szín is mind nagyon szép, amiket a boltban láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

EvaCs

2016. december 30.

Update: Gyűlölöm.. 1. nap még ok, 2. nap már helyenkénk kopik, 3. nap pattog a tövénél, 4. nap az igénytelenség teteje.. Hihetetlen hogy az essence lakkja töredékébe kerül és jobban teljesít.. Szeretem a TBS termékeit, sokmindent próbáltam és fogok is de ez a körömlakk az én körmeimen egy katasztrófa. Többször is kapott esélyt tőlem de nem fogok belőle venni pedig szép színeik vannak de nekem ez nem.. Pedig sok jót olvastam, ezért adtam neki több esélyt..

Az advent kalendárban volt 2 szín, a mély bordót kipróbáltam és többet vártam. A szín gyönyörű, de minimum két rétegben kell felkenni hogy szép legyen. És a két réteg után sem egyenletes, talán leárazva megéri 2290ft-ért jobb körömlakkot is lehet kapni. Többet vártam a TBS-tól, el fogom használni mert megvan de nem veszek náluk lakkot, maradok a testvajaknál, abban verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

allebag2

2016. szeptember 5.

3 szín van meg, eddig még csak a Apricot Kiss árnyalatot próbáltam. Maga a szín gyönyörű, csillogó, "tejes" narancssárga. Sajnos egy rétegben csíkoz, így mindenképp két réteg kell belőle; úgy viszont nagyon szép. Talán egy kicsit nehezen száradt meg, viszont a tartósságával nincs baj, ugyanis 2 hetet simán kibírt különösebb sérülés nélkül. A fedése miatt levonok egy csillagot, de egyébként jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Colorful

2015. november 30.

Imádom,pár hete az üzletben vásárlásnál ajándékba adták. Azt gondoltam, hogy megint rám sóznak valamit amit nem sikerült eladni, azonban kellemeset csalódtam. Egy rétegben is tökéletesen fedett, de két réteg után gyönyörű fénye lesz. Fedőlakkot kentem rá és 10 perc után már tökéletesen megszáradt a körömlakk. Akár két hetet is kibír lepattogás nélkül. Külön plusz pont hogy semmilyen káros anyag nincsen benne, csakis 5 csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

wifey

2015. július 8.

Update: Nagyon sajnálom, hogy le kell pontoznom. Fél évet bír ki egy üveg, utána teljesen besűrűsödik, de úgy, hogy egyben tudom lehúzni a körmömről a lakkot. Nem szárad. Nagyon csalódott vagyok, nem volt olcsó, és megbántam. Nem veszek többet.

Tökéletes! Remek színei vannak, az illata nem bántó, a sűrűsége pont megfelelő, az ecsetet könnyű használni. Fedőlakkal másfél hetet lazán kibír kopás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Anthaval

2015. április 13.

Imadom! Ket retegben boven eleg, konnyu felvinni, nem maszatolodik meg a masodik reteg felvitelekor sem. Gyorsan, korulbelul tiz perc alatt megszarad. Elenk a szine meg napok mulva is, illetve eddig eleg tartosnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Roni

2015. március 26.

én összesen négy árnyalatot próbáltam eddig és mindegyikkel nagyon meg vagyok elégedve. igaz, hogy nem egy olcsó kategóriás lakk és igaz, hogy csak alap-krémfinish lakkok vannak a kollekcióban. a minőségük viszont szuper!

itt négy lakkot próbáltam:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

itt négy lakkot próbáltam:

Daisyyy

2015. március 1.

Régóta kerestem már olyan körömlakkot, amelyben nincsenek az egészségre káros anyagok, ezért ahogy felfedeztem ezt a körömlakkot, azonnal vettem is egyet. Nagyon szimpatikus a széles színválaszték, szinte biztos, hogy mindenki talál kedvére való árnyalatot. Az ecsete jó, könnyű vele dolgozni, a körömlakk állaga híg, nem ragad az üvegcse nyílására a maradék, hanem szépen visszafolyik az üvegbe. Mivel a körömlakk sűrűsége közepes, 3 rétegben vittem fel, így tökéletes egyenletes, sima és csillogó szín lett az eredmény. Pont olyan, mintha fedőlakkot kentem volna a tetejére vagy fedő zselét. De most jön a lényeg: ahhoz képest, hogy hiányoznak belőle a durvább vegyi anyagok, meglepően jól és gyorsan szárad!! A tartóssága nem jobb és nem rosszabb, mint a nagy átlag, nálam az OPI volt eddig a kedvenc körömlakk, de az is csak 4-5 napig bírta kopás nélkül. A 4- 5 nap ennél a körömlakknál is megvan simán gyakori kézmosás vagy mosogatás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Szintetikus színező anyag. (Lila)