The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2012-es téli limitált kiadás.

Gazdag áfonya illatú limitált kiadású ajakápoló gömb.

• Hidratál
  • Csillogó végeredmény
  • Lágy szín

MissSzasa86

2015. október 28.

Imádtam az illatát és az enyhe színét is, de sajnos hidratalásból nem remekelt :( ettől függetlenül szerettem, és bár az illata a telet idézi, mégis inkább a melegebb hónapokra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Garu

2014. szeptember 22.

Mint a vaníliás társa, ez is igazi télies cucc, de nem a hidratálásért szeretjük. Kis színt is ad, fényt is, de ápolt ajkakra jó csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Battike

2013. augusztus 30.

Nem vagyok elájulva tőle. A színe szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Nem vagyok elájulva tőle. A színe szép.

L.lilibvb

2013. augusztus 30.

Ha nincs kedvem rúzsokhoz, valami színt viszont szeretnék az ajkaimra, ezt az ajakápolót használom. Az illatát pedig imádom:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

papupanni

2013. augusztus 7.

Az illata... Megőrülök érte.
Valóban kellemes, lágy színt ad, és szépen csillog is, de csak ismételni tudom az előttem szólókat: nem hidratál túlzottan.
De én úgy állok hozzá, hogy nem is kifejezetten arra van, hanem csak színnek, és így nézve nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Az illata... Megőrülök érte.

doreeberry

2013. június 11.

Imádom az illatát, a formáját, a színét, viszont hidratálást illetően tényleg hagy maga után kívánnivalót. Ha csak kicsit van kiszáradva a szám, akkor pont elég, viszont ha nagyon, akkor sajnos nem ér túl sokat. Először sajnáltam, hogy ennyibe kerül, és hogy limitált szériás, de összességében megéri az árát, mert fél éve használom (kb. kétnaponta, de van hogy naponta többször is), és még alig kopott belőle, szóval lehet, hogy addig sem fog elfogyni, míg újra kapni lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Pötyi

2012. december 3.

Megerősítem vivuss87 véleményét, szerintem is szép a színe, dekoratív és helyes a csomagolása, de abszolut nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Totheszter96

2012. november 22.

Nagyon szeretem!! (nem ilyet vásároltam hanem gyömbéreset) nagyon jol hidratál, és van egy kis színe is:)) kézre is jó ha nincsen nálunk éppen kézkrém. Csak ajánlani tudom!!:$

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 22.

vivuss87

2012. november 20.

Csodálatosan fanyar illata van, nagyon kellemes. A formája pedig mesés, pont kézbe illik, és nagyon mutatós. Az ajakápolóban apró aranyló csillámokat lehet látni. Szép, természetes árnyalatúvá varázsolja az ajkunkat. Kicsit keményebb az állaga egy átlagos ajakápolótól. A legszörnyűbb, hogy szinte semmit sem hidratál... Nemhogy egy carmex-hez de még talán egy labellohoz se tudnám hasonlítani.. Nagyon tetszik a végeredmény színben, amit produkál.. de ilyen áron.... 1490ft körül volt, ami nem nagy összeg egy jó ajakápolóért, de ez nem az, én csalódtam benne:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate