The Body Shop

Ár:   9690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Via85, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ez a könnyed, kiválóan beszívódó szérum maga az üvegbe zárt egészséges bőr receptje. Frissítő textúrájával a bőrvilágosítás 5 kulcsdimenzióját célozza meg a ragyogóbb és egészségesebb bőrért.

Ár: 1899 Ft / 2db , Eladó: Timarf
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben
1000.-The Body Shop Drops Of Light Pure Brightening Serum 7ml
Ár: 1000 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XVII. kerületben, Örsön, Corvin negyednél megoldható, vagy posta/foxpost

Playboyy09

2020. március 2.

Nem mondanám csodaszernek, az üzletben ezt ajánlották fiatal bőrre szérumként de azt hiszem amúgy nem a bőrtípusomnak megfelelő választás.
Jó az illata és szeretem használni, viszonylag kitart a mennyisége is.
Ár érték arányban nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

Jó az illata és szeretem használni, viszonylag kitart a mennyisége is.
Ár érték arányban nekem nem érte meg.

Mancus7

2020. január 2.

Minta használata után vásároltam. Erősen pigmentált foltjaim valóban halványítja. Nem zsírosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Pomelo

2019. október 1.

Valóban segít a pigmentfoltokon, javítja a bőrképet, emellett nem zsírosítja a bőröm, reggel is tudom használni. Vízszerű állaga van, ezért egyenesen az arcomra cseppentem; kellemesen illatos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Zanli

2018. november 25.

Először mintát kaptam egy vásárlásom mellé, magamtól valószínűleg sosem próbáltam volna. Viszont az első olyan szérumom volt, ami azonnal sokkal szebb bőrképet eredményezett és teljesen lenyűgözött. Most akciósan végül beruháztam rá teljes kiszerelésben is, kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon mit tud. Majd jövök updatelni, de eddig nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Ennyi pénzért jobbra számítottam sajnos (még jó, hogy akciós volt....). Nekem nagyon nehezen szívódik be, kissé ragacsos, nem kellemes a bőrömnek. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Pár hét használat után összességében jobb lett a bőrőm állapota tőle, de nem az igazi, ár-érték arányban meg főleg nem. Szívesen elhasználom, de nem hiszem hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

narramin

2017. június 26.

A bőröm kombinált, T-vonalban pirosságra és pattanásokra hajlamos, sok a régi elvakarásból adódó heg, plusz a nagyok a pólusaim is. Ez szinte minden tünetet csökkentett, a bőröm egésze konzisztensebb színű lett. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.