The Body Shop

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2022. október 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fiatalságmegőrző éjszakai arcmaszk, mely a havasi gyopár növényi őssejtjeivel táplálja az arcbőrt. Ezt a felszívódó maszkot úgy tervezték, hogy egész éjszakán át az arcbőrön hagyva feltöltse azt, és rugalmasabbá tegye.

• Rugalmassá és simává varázsolja a bőrt
  • A hialuronsavnak köszönhetően optimális hidratáltságot biztosít
  • Elősegíti a bőrsejtek megújulását
  • Egyedi, alaktartó textúrával

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

norisz

2023. január 10.

Update: elveszek tőle egy csillagot, mert ár érték arányban mégsem jött be. Nem mondom, nem rossz (ezért a 3*), de hosszú távon nem sokat segít, ennél sokkal jobb maszkok is vannak, pláne ebben az árkategóriában. Hidratálni hidratál, de ezt ezerszer olcsóbb termékek is tudják, a fiatalságmegőrzéshez pedig nincs sok köze. Incije se túl kecsegtető más termékekhez képest. Ha valakinek bejön ez a puding formula meg h érzi este h rajta van valami akkor vegye meg, de max hidratálónak.

Jó kis termék, de ha az agyagos maszkja a márkának 5*, ez csak 4-et érdemel, bár nem ugyanarra való a kettő:) nekem szereti a bőröm, nem kell belőle sok, mivel nem közvetlenül alvás előtt teszem fel hanem 1/2-1 órával előtte, nekem nem gond h picit később szívódik fel. Az állaga nagyon fura h ilyen pudingos, de megszerettem :) felváltva használom a hidratálóval, annyira kevés is elég belőle hogy szerintem sose fogy el. Reggelre pedig tényleg nagyon puha bőrrel ébredek. Ha egyszer elfogyna, újra venném az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 10.

Glyptotek

2021. november 14.

Az illata alig érezhető. Amikor a bőröm rosszabb állapotban van, akkor olajat kell alá kennem, hogy fel tudja szívni. Reggelre a bőröm szebb, rugalmasabb tőle. Az állaga ragacsos, kicsit undi. Nagyon pici is elég belőle, így jó sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

barnajudit87

2021. augusztus 2.

Nálam mindenképpen 5* ugyanis egy éve használom és teljesen megvagyok vele elégedve. Nem csíp, nem irritál, nem ragyásit. Heti 2-3 alkalommal kenem fel. Igaz kicsit ragacsosabb az állaga, de reggelre pihe puha sima bőrrel ébredek. Mivel egy éve vásároltam ( újra veszem!) teljesen jó az ár érték aránya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Vivien77

2021. július 8.

Egyszerűen imádom! Az állaga furcsa pudingszerű, de ez egy cseppet sem zavar. Esti használat után reggel a bőrőm üde és friss kinézetet nyújt. Szerintem ár érték arányban szuper, hiszen nagy kiszerelés és sokáig elég. Számomra csoda termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

kenceficevivi

2021. május 4.

A hidratáltsága jó, az állaga elég kényes, mert amíg nem szívódik be a bőrbe, addig a párnára nem tudom letenni a fejemet. Nagyon sok benne a parfüm/illatanyag. Rengeteg bodyshopos terméket kipróbáltam, de nekem nem vált be a problémás bőrömre. Inkább csak rontott a bőröm állagán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

kriszte90

2021. április 22.

Nekem nagyon durva és sok az illata. Továbbá semmivel nem ad többet mint egy sima nivea pl, bőven túlárazott és irritálja az érzékeny bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Karcigabci

2021. március 30.

Nagyon jó kis termék. Felkenés után azonnal "húzza" az arcomat. 🙂 Csalok vele,mert reggel simán egy keveset a szemekörnyékre kenek belőle. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 30.

magyaremese1999

2021. március 25.

Körülbelül egy éve használom heti 2-3 alkalommal, de nekem sajnos semmilyen szembetűnő változást nem hozott. Az állaga tényleg nagyon érdekes, puding szerű, viszont ami engem leginkább zavart hogy utána nagyon ragadt a bőröm, a párnához kényelmetlenül hozzáragad miközben alszom. Összességében nem rossz de nem is jó, az árához képest sokáig elég viszont nincs semmilyen hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Anthaval

2021. január 24.

Nagyon szeretem, a bőrömet télen csak ez tudja helyre rakni. Hidratálja és feltölti a bőrömet az éjszaka folyamán, viszont mindennapi használatra nem ajánlom, nálam elkezdte szárítani a bőröm a napi szintű használat után, azóta csak hetente 1-2 alkalommal kenem fel, így sokkal tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

PetraD96

2020. november 3.

Szépen hidratál, az állaga elsőnek fura volt de nagyon tetszik, az illata kellemes. Csodát nem tesz, picit többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Caffeine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A Diheptyl Succinate egy természetes eredetű, könnyed érzetű emilliens összetevő, melyet a szilikonok (pl. Dimethicone) alternítavájaként használnak a kozmetikumokban, jellemzően Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer-el kombinálva. Az összetevő gyártója szerintLexFeel™ N350 MB néven futó kombináció a természetes olajok zsíros érzetének csökkentésére is használható. Biológialiag lebomló, "zöld" összetevő.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.