The Body Shop

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fiatalságmegőrző éjszakai arcmaszk, mely a havasi gyopár növényi őssejtjeivel táplálja az arcbőrt. Ezt a felszívódó maszkot úgy tervezték, hogy egész éjszakán át az arcbőrön hagyva feltöltse azt, és rugalmasabbá tegye.

• Rugalmassá és simává varázsolja a bőrt
  • A hialuronsavnak köszönhetően optimális hidratáltságot biztosít
  • Elősegíti a bőrsejtek megújulását
  • Egyedi, alaktartó textúrával

TBS The Body Shop Drops of Youth Bouncy Sleeping Mask Fiatalságmegőrző/Bőrfeszesítő Éjszakai Arcmaszk/maszk/arcpakolás/pakolás/éjjeli krém
Ár: 8.500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
nusiiiiii

2019. április 4.

Gondolkodtam, hogy megvegyem-e az ára miatt. Nagyon bevált, mert régóta nagyon vízhiányos a bőröm. Már pár használat után lehetett érezni a hidratáltságot a bőrömön. Nem kell sokat felvinni, így hosszú ideig kitart. Én biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

hmliv

2019. március 27.

Az abszolút kedvenc! Anyukámmal feleztünk el egy tégelyt, én bő fél évig használtam minden este. Már az első reggel érezhető volt a hatása, a bőröm puhább, "tömöttebb" érzésű volt, egyenletesebbé tette a felszínét is. Nagyon kevés elég belőle, jól használva azonnal felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

MissL

2019. február 9.

Régóta nézegettem,de az ára visszatartó erő volt. Kis mintát használtam már belőle,így a 30%-os kedvezményes törzsvásárlói áron beruháztam rá. Kb.2-3 naponta használom,igazi nyugtató,luxus illata van,szerintem igazi kényeztetés! Azt hiszem màr függő is vagyok az illatára. :D Nekem csak nagyon vékony rétegben szabad felkenmem,így reggelre gyönyörűen hidratálja ,egységessé teszi a vízhiányos arcomat. Vastag rétegben nekem nem jött be,pattanást okozott,meg valahogy reggel is olyan fényes volt az arcom.
Drága,de rengeteg ideig elég lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Drága,de rengeteg ideig elég lesz!

Keryedi

2019. február 9.

Kíváncsivá tett, megvettem, már jól bírom. Az elején néhány helyen csípte a bőröm,szerintwm sokat is kentem fel, továbbá, mintha már megszokta volna a bőröm. Szeretem nagyon, ELANR szérummal használom ésnem okoz irritációt, elmúlt a kezdeti bizsergető érzés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

zsuzsakobli

2019. január 30.

T-vonalban zsíros, az arc részen viszont extrém száraz bőröm van. Különösen télen okozott problémát, csak a drága kozmetikai arckezelések hoztak némi enyhülést...egészen addig, míg rá nem találtam erre a termékre. Több más krémet is használok emellett, de ez valahogy feltölti reggelre a bőröm, feszesebb és hidratáltabb lett. Nagyon kevés kell belőle, csak vékony filmréteget képez, reggel könnyedén lemosható. Csak ajánlani tudom annak, akinek hasonlóan vízhiányos bőre van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Lulufej

2019. január 22.

Először tesztert kaptam belőle és a boltban az eladó lány mondta, hogy nagyon keveset kell belőle felkenni. Szóval az a teszter is hetekig kitartott, de beruháztam a teljes kiszerelésre és szerintem az örökkévalóságig ki fog tartani. Nekem kombinált bőröm van és nagyon nagy barátságot kötött ezzel a maszkkal. Azt érzem, hogy mióta ez benne van a napi rutinban (egyébként a Drops of Youth arclemosójával együtt), azóta pihe-puha és ruganyos a bőröm. Azt is megkockáztatom, hogy a pórusaim kisebbek és az esetleges mitesszerek halványabbak lettek. Az ára húzós, az való igaz, de ha működik, akkor megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Tamaranna28

2019. január 13.

A szérumot vettem először a termékcsaládból, azt nagyon szerette a bőröm, de ezt valahogy nem. Túl sűrű és nekem kicsit ragadósnak tünik. Szeretem a könnyebb lágyab termékeket. Hidratálásra éppen jó volt, de nem használta el, csak az 1/3-át. Az árához képest is csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

lora91

2018. december 19.

Már másodszorra vettem ebből a krémből. Először nagyon soknak tűnt az ára és sokalltam is. De! több, mint egy év után fogyott ki, emellett a bőröm nagyon szereti és meghálálja ezt a krémet. Így én azt mondom, hogy az árát is megéri, főleg, hogy ilyen sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

nonblonde

2018. december 17.

Az állaga valóban kicsit fura. Ettől függetlenül nekem nagyon szereti a bőröm, jól hidratál, nem ragad. Nem olcsó, de nagyon nagyon sokáig elég. Megtévesztő, hogy arcmaszknak hívják, valójában egy kraftos arckrém, nagy kiszerelésben, emiatt megéri az árát. A dekoltázsomra is kenek belőle heti 2x. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

balkri

2018. december 6.

40%-os akcióban megérte az árát. Az én bőrömre tökéletes, 1 hete használom és szebb lett a bőröm. Az állaga valóban furcsa, ilyennel még nem találkoztam, de tetszik. Használom a sorozat minden termékét, és úgy ítélem meg, hogy az elmúlt 1 hónapban sokkal szebb lett a bőröm. Azt, hogy ezt ez vagy az együttes használat okozza nem tudom, de szerintem érdemes kipróbálni. (figyelni kell az akciókat, mert 20%-os többször van). Szerintem teljes áron is megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.