The Body Shop

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Frissítő, géles-vizes állagú fiatalságmegőrző eszencia, mely havasi gyopár, sea holly és christe marine nővényi őssejteket tartalmaz, melynek köszönhetően védi és feszesíti a bőrt, miközben elősegíti a sejtek megújulását. Gyorsan beszívódik a bőrbe és intenzíven hidratálja azt. Önts pár cseppet a tenyeredbe vagy egy vattakorongra, majd töröld át vele az arcod minden reggel és este tisztítás és tonizálás után, majd folytasd az arcápolási rutinod szérummal és hidratálókrémmel!

• Simább, feszesebb és ragyogóbb arcbőr
  • Fokozza a szérum és az arckrém hatékonyságát
  • Frissítő, géles-vizes textúra
  • Háromféle hatékony növényi őssejttel
  • Minden bőrtípusra

*KERESEM!* TBS The Body Shop Drops Of Youth Fiatalságmegőrző Eszencia
Ár: *KERESEM!* <4.000 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben
lupumaar

2019. május 25.

Brutálisan mély, bőr alatti pattanásokat okoz, pedig többször is megpróbálkoztam vele... az egész tégely nem más mint alkohol. Csak ártott mind a bőrömnek, mind a pénztárcámnak. Kerüljétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Nessy

2019. április 20.

Az egész Drops of Youth kollekciót használtam kb. 2 hónapig, de sajnos hosszú távon nem tett jót a bőrömnek a sok alkohol és szilikon.
Számomra ez az eszencia megtestesíti a haszontalan termék fogalmát. Semmilyen különbséget nem vettem észre ha használtam a többi termékkel együtt, vagy ha kihagytam.
Állaga, csomagolása, illata tetszett, de ez még nem igazolja az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Állaga, csomagolása, illata tetszett, de ez még nem igazolja az árát...

balkri

2018. december 19.

Elköteleződtem a termékcsalád mellet, ez a legfrissebb szerzemények és nem tudom szavakba önteni! Imádja a bőröm!!! Alig várom, hogy használhassam, a reggeli és esti arcápolásom fénypontja! Már az első használatnák éreztem, hogy ez valami plusz, valami extra! Gyönyörűen felfrissíti és kisimítja az arcbőrömet! Sokáig szeretném ha kapható lenne!!! Ha lehetne 6 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 19.

mliptak

2018. május 27.

Az állaga nagyon jó, szépen rutinba építhető. Sokszor próbálkoztam vele, de kiderült, hogy minden esetben ez okozta a pattanásokat így sajnos ez nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

cserfi

2018. május 9.

Este rutinomba építettem be, másnap reggelre, olyan sima és feszes az arcom minta kivasalták volna! Nagyon megszerettem :) Gyorsan beszívódik, kellemes az illata ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Hencida

2017. december 17.

Esti rutinomba iktattam be, tonik után, éjszakai maszkja előtt használom. A bőröm hamar beszívja, plusz hidratálás. Nem egy must have termék, de a lelkemnek jót tesz, hogy minden hidratálást megadok az arcomnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

DionMia

2017. június 30.

Mindenképpen beszerettem volna iktatni a rutinomba egy eszenciát és erre esett a választásom,szerencsére mivel nagyon megszerettem. Tonik után hidratáló előtt használom,reggel este, már nem is tudnám kihagyni:) Nálam hidratál hidratál hidratál:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

titinem

2016. május 9.

Én koreai c-vitaminos szérummal kombináltam, de így is nagyon beválik. Az arcom reggelre valahogy élénkebb,mint eddig. Amikor először felkentem,bizsergetett,fura volt-azóta nem tapasztalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Hidratálók: Propanediol, Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.