The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   The Body Shop
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Drops of Youth™ hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben növényi őssejtekkel segít megőrizni annak fiatalos kinézetét. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • 100% vegán
  • Növényi őssejtekkel

Ár: 5000 , Eladó: Mesi1st
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással foxpost automatába vagy postán maradó levélként
Ár: 1000 , Eladó: xXxFruxXx
Állapot: Kb. negyed és fél között van, Helyszín: Fót, fizetés: Személyes átvét Fóton ,hétköznap délutánonként (4-7ó) és hétvégén egész nap, Pesten pedig hétköznap munkaidőben, vagy posta, illetve foxpost, DPD és egyéb futárszolgálatokkal is tudok küldeni. Bármi kérdésed van, írj!

vrgdo1991

2020. január 19.

Heti 1x használom arcpakolás előtt. Nekem szépen leszedi az elhalt hámsejteket, viszont az államnál jobban le kell dörzsölni törölközővel lemosás után, mert ott maradhatnak a darabkák. A pórusaimat összehúzta, a pattanások helyeit lehúzta. 2 flakonnal használtam el eddig, de biztosan fogok még vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

selmeczireka

2019. november 30.

2017. november: A boltban a kezemen próbáltam, érdekes volt a hatása, "keletkeztek" kisebb darabok a kézfejemen a körkörös mozdulatokat követően, de ekkor még csak arra gondoltam, hogy a gél alakul át (amúgy jól gondoltam, nincs itt akkora varázslat).. Általában arcradírt használok, így gondoltam, az a tuti megoldás, inkább annál maradok, így hazaérkezésemet követően az esti rutin során jól le is radíroztam az arcomat. Mivel az orrom mellett az őszi-téli időszakban megvastagszik a bőr, alapozó használatakor nagyon látszik (szerintem :)), így a radírozással kicsit túllőttem a célon, és enyhén szólva is pirosra radíroztam a bőrömet. Másnap döntöttem el, mikor még mindig látszott a "remek munkám" hatása, hogy lehet ki kellene próbálnom a gyengédebb módszert, így napokkal később meg is vásároltam ezt a hámlasztót. Hát valóban jónak tűnt, de még csak párszor használtam. A bőröm sokkal simább, mint a radírozás után. Illata kissé "gyógynövényes" (?), nem parfümös, de kellemes. A tanácsadó szerint heti 2-3 alkalommal használható nyugodtan, de lelkemre kötötték, hogy a radírozással ne kombináljam, nem fogom. Sajnos az ára húzós, de úgy nézem, hogy hónapokig elég lesz biztosan, mert két pumpányi elég belőle egy használatkor, legalábbis nekem. Viszont az inci-je nem szép, ezt utólag észleltem, így hamar letettem a használatáról. 2. helyen a denat. alcohol??
2019. Update: Nem használom, az inci miatt sem, el is felejtettem, meg egyébként is áttértem a koreai hámlasztókra már nagyon régen, így maximum 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

PB11

2019. november 14.

Nagyon reménykedtem benne, de kifejezetten macerás a használata, ragad nehezen lemosható és nem is láttam változást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Pomelo

2019. október 1.

Igazi gyors és látványos hámlasztó hatás, kellemes állaggal, illattal. Akkor használom, ha kell egy kis extra a napi BHA hámlasztó mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. június 14.

Én heti egy alkalommal használom, nagyon kevés elég belőle. Én sem gondolnám, hogy ami csomókba összeáll, az mind elhalt hámsejt lenne. Mindenesetre, ha nem mosom le elég gyorsan, akkor a kis szőrszálakra tapad és nehezen eltávolítható. Utána feszesebbnek, üdébbnek érzem a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 14.

Mayasos

2019. június 13.

Szeretem, szeretem... használom, amikor eszembe jut, csak sajnos szerintem elég ritkán, kb. két-három hetente. Forradalmi változást nem tapasztalok, de mondom: ritkán használgatom. És ha őszinte akarok lenni, akkor szerintem azok a göböcskék, amik használatkor "keletkeznek", azok nem a lehámlott részek, hanem a termék direkt így csomósodik. Kicsit mintha butának néznének ezzel... Ha valaki megmagyarázza nekem, ha nem így van, akkor elfogadom. Továbbá elolvasgattam itt az összetevőket és nem jöttem rá, hogy mi az, ami hámlasztó hatású...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

KAdrienn88

2019. május 28.

Az első hámlasztóm, szeretem , mert puha bársonyos lesz tőle a bőröm. Kicsit nehéz lemosni de ettől eltekintek az eredmény miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nessy

2019. április 20.

Az egész Drops of Youth kollekciót használtam kb. 2 hónapig, de sajnos hosszú távon nem tett jót a bőrömnek a sok alkohol és szilikon.
Heti egyszer-kétszer használtam, lemosni tényleg nem könnyű, ragaszkodnak a kis géldarabok.
Hatásos, tényleg sokkal simább és tónusosabb a bőr a használata után, de a tapintása bántóan műanyagos. Valahogy mintha nem is a saját arcomat simogatnám. Természetesen a hatása csak átmeneti.
Heti egyszer bírta a bőröm, de ha kétszer használtam akkor pattanásokat okozott.
Állaga és illata mint a tapétaragasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Állaga és illata mint a tapétaragasztó.

karato

2019. április 18.

Ez az első hamlasztom és imádom használni! Használat után kissé nehez lemosni, de a végeredmény miatt mindenkepp megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

nusiiiiii

2019. április 4.

Jól hámlaszt, látható az eredmény minden használat után. Ráadásul nagyon puhává teszi a bőrömet. Az már csak eásdás, hogy vegán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.