KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

Ez a praktikus és egyszerű fáradtságellene stick, felfrissíti és élénkíti a szem körülötti bőrt. Csökkenti a sötét karikák és a fáradtság láthatóságát, a hűsítő masszírozó hatás pedig segít eltüntetni a szem alatti táskákat és püffedtséget.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mafalda

2017. augusztus 18.

Életem első szemkörnyék ápolója, és nem tudom mit kéne nyújtania, mert nekem se sötét karikáim, se táskák, se ráncaim nincsenek még. Viszont remélem segít megelőzni azok kialakulását. Mivel kellemesen hűsít, klassz kis visszafogott csillámok vannak benne, és rosszat nem tett, ezért bátran ajánlom!! 😊

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mliptak

2017. május 24.

Életem első olyan szemkörnyék ápolója, amit komolyabb utána járás előzött meg. Korábban ha kaptam innen-onnan mintát, valamit kipróbáltam, de volt aminek az állaga nem tetszett, volt amitől kis piros puklik lettek a szemem körül. Ezt leginkább a hűsítő hatása és a csomagolása miatt szemeltem ki. Nagyon praktikus, könnyen kezelhető, nagyon meg szerettem. Könnyű, hidratál, gyorsan felszívódik (bár nem is kell belőle sok), szépen lehet rá sminkelni. Ha elfogy újra veszem. :)

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

csicsi86

2017. március 27.

Nem könnyezek, nem csíp. Hidratál, gazdaságos, praktikus. Amúgy boltban vettem, ott pedig nem ilyen a csomagolása, hanem az E-vitaminos család standart címkéje van rajta.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

MissL

2017. március 19.

Néhány hete voltam a body shopban,kerestem valami szemkörnyék ápolót.Nézegettem a tesztereket,és amikor ezt kipróbáltam a kézfejemen,annyira megrémültem,hogy csillog,hogy gyorsan ott is hagytam...
Aztán csak izgatta a fantáziám,és megvettem. Legnagyobb meglepetésemre felkenve már nem olyan vad az a csillogás,és maga a krém nagyon kellemes,és jól felszívódik.Hűtőből kivéve reggelente nagyon jól frissít :)

MissL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

szlvfr

2017. március 13.

A reggeli rutinom része. Nagyon szeretem, hűsít, hidratál és leviszi a puffadást.
Ajándékba kaptam, de biztosan megveszem majd.

szlvfr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Ajándékba kaptam, de biztosan megveszem majd.

Kingácska0807

2017. január 26.

Kellemes érzés felkenni, praktikus kis cucc. Szép és üde tekintetem lesz tőle. Kiadós szerintem a mennyiség, nálam nem fogy gyorsan. Újra fogom venni, ha elfogy.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

thisisbeka

2016. december 29.

Hidratál, nagyon jóérzés felkenni, majd felkenés után is kellemes, hűsítő érzést ad. Az illata nagyon finom, a csomagolása nagyon tetszik. Lassan fogy, amit szintén pozitívum. Drágának drága és nekem genetikailag sötét a szemem alatt, de azért érezhetően szebb a bőröm miután felszívódik.

Az ár miatt 4/5.

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Az ár miatt 4/5.

eniko04

2016. augusztus 3.

Elég kemény állagú, ezért lassan fogy. Hűtőben tartom, reggelente nagyon szeretem kenegetni a szemem alá. Hidratál és hűsít, mást nem tud, de szeretem :)

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

kneva

2016. június 26.

Nosztalgiából vettem meg, mert évekkel ezelőtt használtam hasonló kis stiftet, a Vichy Oligo-t, aminek a gyártását később megszüntették, én pedig nagyon szerettem. Sajnos nekem ez már kevés, hűtőben tartom, reggel felkenem, kellemes, hűsítő jó érzés, de okosabb lett volna a saját korosztályomnak való szemkrémet vennem, nosztalgia ide vagy oda. 20 éveseknek jó lehet szerintem, 4 csillagot adok.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

szreka86

2016. június 24.

annyira cuki csomagolás és milyen hűsítő tényleg, mint a jégkocka :) tetszik a kiszerelés, könnyű használni, táskámban van mindig.

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.