The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

Ez a praktikus és egyszerű fáradtságellene stick, felfrissíti és élénkíti a szem körülötti bőrt. Csökkenti a sötét karikák és a fáradtság láthatóságát, a hűsítő masszírozó hatás pedig segít eltüntetni a szem alatti táskákat és püffedtséget.

RekaEr

2020. május 11.

A szem alatti karikák miatt vettem meg, de sajnos nem veszem észre a használata után, hogy simább lenne a szemem környéke!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Mancus7

2020. január 2.

Sokat elhasználtam belőle, látványos hatása van, hűtve tároltam, így számomra jobban működött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

jakabsara

2019. december 19.

pár napja használom és nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele. mostanában kifejezetten fáradt vagyok, de a karikákat szépen eltünteti. ajánlani tudom eddig mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

pemese

2019. október 4.

Szinte semmit nem segít, a szemkörnyékem kifejezetten száraz, ezt csak napközbeni hidratálásra, puffadás csökkentésre vettem meg, de nekem egyiken sem segített (lehet, hogy hűtőben tárolva a puffadást segíti). A stiftes applikáló tetszett de az árát egyértelműen nem éri meg. Lehet, hogy nyáron adok neki még egy próbát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

Eleinte annyira imádtam, de ez volt az első szemkörnyékápoló, amit használtam és rá kellett jönnöm, hogy nem tesz jót a kipirosodásra hajlamos szemkörnyékemnek. ráadásul elég drága a kiszereléséhez képest. Tudom, hogy egy szemkörnyékápoló nem olcsó, de ahhoz képest, hogy mennyire nem vált be számomra (és a véleményeket tekintve nem vagyok egyedül) sokallom az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

Lora

2019. szeptember 30.

kellemes, szeretem használni. viszont csodálkozom, hogy senki nem említette meg a benne rejlő rengeteg apró csillámot. online rendeltem, így igen csak meglepődtem, amikor megérkezett és láttam, hogy full csillogós az egész.

néha szívesen feltenném estére-éjszakára is, de a csillámok miatt kizárólagosan nappalra használom. Nappal még tetszik is, hogy csillog. Husíto hatását nem nagyon érzem, jó, de semmi extra viselet. inkább csak kissé hidratál, mint bármi mást csinálna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

eszterrr95

2019. február 26.

Nagyon szerettem ezt a kis stickes megoldást, hogy nem kell hozzányúlnom, nem megy be a körmöm alá stb...és hogy nagyon gyorsan beszívódik.
Sajnos számomra csak ennyi a pozitív tulajdonsága a termének. Semmilyen változást nem érzékeltem: nem tüntette el a karikákat, se a kisebb reggeli duzzanatot vagy a fáradságot...tehát semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

pattelin

2018. október 25.

Nálam magasan veri az eddig használt szemkörnyékápolókat! Nyilván a ráncokon nem sokat segít, de ez nem szemránckrém!! Ápol és hűsít, szóval teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

brethalia

2018. október 2.

Kellemes, hűsítő kis szemkrém (főleg hűtőbe téve), de sok értelmét nem látom. Sokszor el is felejtem, hogy a hűtőben van. :D Nélkülözhető, a szemkörnyék alapos ápolására nem elég. Ezen kívül szerintem túlárazott. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

angyalka1225

2018. augusztus 1.

Azt hittem, egyszer már véleményeztem és most csak az 5. csillagot levonni jöttem vissza, de így akkor a kezdeti lelkendezős véleményem helyett az aktuális véleményem lesz csak itt. Szóval hűtőből kivéve még mindig ez az eddigi leghűsítőbb szemkencém, ezen felül a brutál karikás és táskás szemen enyhít valamicskét, de "wow"-hatás azért nincs. Mostanában sajnálatos módon elkezdett csípni, pedig pár hónapja használom és nem volt ilyen probléma. A szemhéjam is igényelné a törődést, de így oda már nem merem kenni, mert úgyis muszáj letörölnöm végül. Ezt a nagy melegnek tudom be, remélem, ha már nem 30 fok körül mozog a lakásban a hőmérséklet, újra bírni fogom. Aztán ha elfogy, tovább keresem a tökéletes szemkörnyékápolót.. :-/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.