The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Hűsítő hidratáló testápoló eperillatttal. A forradalmian új sorbet állag azonnal beleolvad a bőrbe, hűsítő hidratálást biztosítva annak.

• könnyű állagú, gyorsan felszívódik
  • azonnal hidratáltabbnak érződik tőle a bőr
  • akár 24 órás hidratálást biztosít

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vattacukor1990

2018. december 31.

Kétségbe esve rendeltem meg gyorsan, amikor fel volt tüntetve a terméknél, hogy utolsó darabok. Ekkor még nem tudtam, hogy ezek a body sorbet-ek szezonálisan jelennek meg és nem szerettem volna lemaradni róla.
Könnyed, kásás állagú krém, kizárólag nyári használatra, mert nem nyújt intenzív hidratálást. Gyorsan beszívódik, az illata kissé állott eper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

kami_ll

2018. június 6.

Most nyáron annyira de annyira imádom. Télen kevés egyértelmű, legalábbis annak aki szárazbőrű. De ebben az időszakban el se tudnék képzelni mást. Én hűtőben tárolom így még érdekesebb, amikor kenem a kezemen kicsit ragacsos érzetem van, de amúgy ahogy beszívódik ez eltűnik, és gyorsan beszívódik. Az illata eszméletlen. Sajnos amúgy későn találtam rá, most kifutó termék :( mert helyére a test joghurtok jöttek. Biztos azok is tök jók, csak annyira lusta vagyok testápolásra időt szánni, hogy nekem kellett az a plusz/érdekesség, amit a sorbet állag biztosít, hogy beillesszem ezt a rutint. Remélem majd még előrukkol a body shop valami hasonlóval. Amúgy a joghurtra azt hittem hogy kicsit "felhősebb" "habosabb" állagú, akkor biztos nagyobb örömmel fogadnám e helyett azt is, de valós tapasztalat még nincs vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Annie25

2017. november 21.

Egy 60ml-es kiszerelést szereztem be belőle nem rég. Isteni illata van, egy kicsit az édes eper szörpre emlékeztet! Sokáig megmarad az illata, közepesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Morticiaidol

2017. augusztus 30.

Nyári meleg napokon tökéletes a zsíros, olajos krémek helyett. Télen nem hiszem, hogy elég lesz. Az állaga vicces, az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

szaboaniita

2016. július 25.

Karácsonyra kaptam a barátomtól a tbs epres nagy ajándékdobozát. Imádom az édes illatokat így ezt is, viszont nekem ez az állag sajnos nem jött be. Nyaraláson kenegettem magam vele hogy mégse legyek nagyon száraz a tenger és a durva napsugárzás után. Azért nem hidrátal "hú de nagyon" és még egy jó darabig ragadtam a felkenés után. Amúgy kedvelem magát a márkát, a csomagolásokat, újításokat, illatokat de ez a sorbet vonal engem nem fogott meg így 3 csillag. Plusz szerintem túl vannak árazva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

szilvinyuszko

2016. július 21.

Mint mindegyik TBS body sorbet, ez is nagyon szuper. Itteni javaslatra tettem én is hűtőbe és igen....isteni :) Másik két illattal is rendelkezem és imádom őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

VargaKata15

2016. július 12.

Nyárra ez az egyetlen használható testápoló, nem izzaszt hanem épp hűsít. én imádom az állagát is, olyan kis vicces :D az illata pedig a Panadol szirupra emlékeztet gyerekkoromból, imádtam annak az ízét. Bár nekem a virágos illatok jobban bejönnek, így maradok a sárgánál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

nassbetyar

2016. július 1.

Viszonylag nagyon olcsón jutottam hozzá egy kedves krémmániás eladótól. Én nyáron eleve csak a vizes hatású, gél állagú termékeket vagyok hajlandó elviselni magamon és ez pont ilyen. Engem nem zavar, hogy felkenve van valami furcsa hatása a bőrömön, mert utána azonnal felszívódik. Az illata pedig... hmmm folyton gyümölcsös gumicukorka evésre sarkall (ami mondjuk nem jó, főleg lefekvés előtt nem).
700 Ft-ért vettem, ha ennyiért találok megint, akkor biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

700 Ft-ért vettem, ha ennyiért találok megint, akkor biztosan újraveszem.

anita0828

2016. június 16.

Gyorsan beszívódik, de ennyi. Borzalmas rohadt eper szaga van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Gyorsan beszívódik, de ennyi. Borzalmas rohadt eper szaga van.

AshleeyTayloor

2015. július 6.

Nagy kedvencem ebbe a melegbe, mert jól hűsít és az illata isteni, ezek mellett jól hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Fragaria Ananassa Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)