The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvasitimea, az összetevőket feltöltötte: keseruevelin, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

A hosszú, fénytelen hajra kifejlesztett hajbalzsamot olaszországi, kézzel szedett eperrel és Közösségi Kereskedelemből származó mexikói aloe verával gazdagították. Simává, puhává, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a kócolódásra hajlamos, és a hosszú hajat is. Ellenállhatatlan eper illatot hagy maga után. 100% vegetáriánus, szilikonmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

hadri

2021. április 23.

Számomra nagy csalódás ez a termék. Drága, nagyon rossz a tubusa, alig lehet belőle kinyomni a hajbalzsamot és a hajamat egyáltalán nem hidratálja. Egyedül az illata jó, még hajmosás után is érződik. De ennél még egy sokkal olcsóbb hajbalzsam is jobban hidratálja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Nessa

2021. január 27.

Mivel nagyon hosszú a hajam (derék alá ér) és évente egyszer kell csak fodrászhoz mennem, ezért használom ezt a balzsamat. Szépen ki tudom fésülni hajmosás után a hajamat és kellemes epres illata van, amit párom is imád. Plusz pont, hogy még napokig érzem rajta. nem a samponnal együtt használom, illetve szoktam hajvégápolóval is kenni a hajam, így nem tudom, hogy ennek, vagy a + olajnak köszönhető, hogy enm töredezik olyan gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Egi

2020. december 16.

Hú nekem ez nagyon jó... Nagyon puha lesz a haj, sokáig illatos. Cilámpásodo, hullámos de egészséges hajam van. Nehezen fésűlhető amugy, de ezzel könnyű. Mindenképpen megérte, persze 40%os kedvezménnyel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Blackxentric

2020. augusztus 16.

Nem lett kedvenc. Nem hidratál eléggé és nehezen tudtam kifésülni a hajam. Az illata nagyon finom. Örülök, hogy csak egy kicsi kiszerelés volt meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Saci22

2020. június 28.

Én nagyon szerettem, nekem bejött. Nem kell sokat használni belőle, az illata is nagyon finom. A samponjával együtt nagyon jó volt, de inkább a balzsam miatt mint a sampon miatt. Félvér uncsimnak nagyon bejött az erősen göndör hajára, sokkal könnyebben fésülhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

GyJ

2020. június 3.

Nagyon nagy kedvenc lett számomra ez a balzsam, mert puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat és hajmosás után 1-2 nappal is érződik az illata a hajamban. Emellett pedig nagyon kevés is elég belőle, úgyhogy nálam a 60 ml-es kiszerelés is több hónapig kitart, pedig hosszú hajra használom. Többen írták, hogy nehéz kinyerni a tubusból a balzsamot, ami engem is zavar, viszont összességében nem vesz el annyit a termék értékéből, hogy ne adjak rá maximális pontszámot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Zindi

2020. május 27.

Nekem nem volt elég a hajamra, nem rontott rajta de kell a banános hogy igazán pihe-puha legyen. Mondjuk nem is kímélem a hajam, festés, vasalás, szóval kevésbé igénybevett hajra szerintem tökéletes.
Az illata érdekes, hajmosás után még egy napig érződik, szerintem olyan gyerekkorom epres gumicukrára hajaz. Annyira nem veszek meg érte, nekem túl erős.
De szerintem aki vevő erre az illatra és nincs ennyire roncsolódva a haja, annak tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

MaFa

2020. május 24.

Szuper ez a termék. Kellemes az illata,nagyon puha és selymes tapintású lesz tőle a hajam. Nem gubancolódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

TDiana

2019. november 1.

Ez volt a 2. TBS hajbalzsam, amit használtam. Balzsamozáskor nagyon kellemes az illata, de pár óra után már nem lehet érezni. Viszont szépen táplálja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Lencseee

2019. március 8.

A balzsam hatasa tetszik, azonban ez a tubus ehhez a suru allaghoz nagyon nem passzol. alig sikerult kinyerni belole a termeket, amikor mar csak az 1/3-a volt a tubusban...Ezen meg gondolkodok, hoyg ujraveszem-e, mig a sampont azt biztos ujralatni fogom a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid