Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ez a szuper-hidratáló ajakápló balzsam selymessé és puhává varázsolja ajkaid.

Dorcsaborcsa

2016. január 25.

Isteni illata van, és szuperül hidratál. Síeléskor ezt használva sosem száradt ki a szám a széltől és hidegtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Aimet

2015. március 22.

ez a termék se hidratál, érdekesen fénylik utána a szám ha egyáltalán felszívódik, nem szerettem meg...az illata tetszett egyedül

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Виктория

2015. január 12.

Gyümölcsös gumicukor illata van. És ennyit a pozitívumokról. Fehéres fényt ad, és végképp nem hidratál. Nem éri meg az árát sajnos, vannak jobb ajakápolói is a márkának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

szgreta

2014. december 30.

Nem hidratál jobban mint bármely párszáz forintos drogériás ajakápoló,teljesen átlagos.
Az illata szerintem kellemes,de furcsa a színe és ez a fura fehér szín az ajkaimon is megmarad ha felkenem.Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Garu

2014. szeptember 22.

Szívem szerint lepontoznám a jó fenébe!
Vagy két éve vettem meg, reméltem, hogy legalább megromlik, mert leírhatatlanul _unom_ az illatát.
Nem romlik meg, még van belőle, a hatása erős négyes, nem irritál, ápolja az ajkaim.
De tényleg unom. Már sírni tudnék az illatától :( Nem kellemetlen, csak két év alatt már meguntam.
Sajnos nekem ez a nagy depresszión, hogy hajlamos vagyok unni illatokat, ezért is szeretem a TBS-t: nagy a választék.
Próbálok valami rosszat keresni, de nem, nincs semmi. Most is ez van az ajkaimon (csak fogyjon eeeeeel) és érezhetően puhák. Paff. Az vegye meg, aki utálja, ha rárohad egy ajakápoló - ez nem fog. A belenyúlka miatt sem pontozhatom le, mert van vagy 5 olyan ajakápolóm, amit kifejezetten azért vettem, mert nem belenyúlkálós és lehet cihelni. Ezt meg itthonra.
Sírok. Tényleg jó termék. A többi véleményt olvasva kezdem úgy érezni, űrlény vagyok, mindig az válik be, ami a többieknek nem, és fordítva. xD
Egyik barátnőm úgy 10 ajakápolót dobott ki, mert szárították az ajkait, megromlott a termék stb. Én meg itt nyervákolok, hogy fogyjon már el vagy lekaparom a falat. A bőröm pedig érzékeny ahogy az orom is, tehát nem lejárt terméket használok, azt rögtön kiszúrnám...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Szívem szerint lepontoznám a jó fenébe!

tamimaci

2013. október 2.

Én is csak a támogatás miatt vettem :)
A Labellonál kicsit jobb, de az árát nem éri meg.
Az állaga jó sűrű, krémes, de nem szívódik be rendesen, fehéres marad a szám. Az illata kicsit émelygős. A tégelyes-belenyúlkálós megoldás miatt csak itthon használtam - de szerintem hamarosan a kukában fog landolni, igazán sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Én is csak a támogatás miatt vettem :)
A Labellonál kicsit jobb, de az árát nem éri meg.

vivuss87

2013. április 29.

Bevallom őszintén, ezt azért vettem meg, mert lehetett vele támogatni alapítványokat. De maga a termék, kb fabatkát sem ér. Eleve ronda fehér színű, ami valahogy eloszlik az ajkakon, de kizárólag csakis, itthonra, és csakis éjszakára használom. Átlag alatti a hidratálása. De cuki a csomagolása. Nekem nem jött be:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin