The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Hidratáld bőrödet a friss és üde illatú, könnyed Fuji Green Tea testápolóval! Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó, nicaraguai szezámolajjal készül.

• Könnyed textúra
  • Antioxidáns japán zöld teával
  • Az egészséges, ápolt bőrért

TBS The Body Shop Fuji Green Tea Body Lotion Zöld Tea utazó testápoló - 60 ml
Ár: 750 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

BogEszti

2020. július 1.

Kellemes csalódás volt a testvaj után, könnyű, gyorsan beszívódó termék ;-)
Az illata nagy kedvenc, nem érezhető anniyra sokáig, mint a testvajé, de az átlagtól mindenképpen hosszabban ;-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kellemes csalódás volt a testvaj után, könnyű, gyorsan beszívódó termék ;-)

wildrose

2020. március 12.

Kellemes, üde, légies illatú, könnyű állagú testápoló, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt. Nyáron ideális választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Heidi13

2019. augusztus 15.

Az illatán kívül nem tud semmit.Túl vizes állagú, egy perc múlva olyan mintha nem is használtam volna a testápolót és jajj ha frissen szőrtelenített, vagy leégett bőrre keni az ember...mert úgy csípi, mintha ezer hangya csípte volna meg a bőrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

kgk

2019. május 5.

Imadom ezt az illatot, viszonylag sokaig erzodik, viszont egyaltalan nem hidratal SEMMIT.
Ajandekba kaptam, de alig varom, hogy elfogyjon. Maximum egy kis illatositasra jo...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Szilviams0118

2018. július 23.

nagyon szeretem az illatát, alig várom, hogy a TBS testjoghurt formájában is megjelenjen, addig marad a testápoló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

MormiOrsi

2017. szeptember 15.

Vásárláskor kaptam belőle mintát, amit szépen el is használtam otthon. Barátomnak nagyon bejött az illata rajtam. Számomra is érdekes volt, mert eddig inkább az édesebb krémeket részesítettem előnyben, ennek meg nagyon friss és tiszta illata van, ami egész sokáig megmarad. Hidratálni is jól hidratál, ha elfogynak az eddig felhalmozott testápolóim lehet beruházok egybe, bár az illatán kívül nem nyújt semmi extrát összehasonlítva más testápolókkal. Emiatt szerintem sokat kérnek érte, így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

hagica14

2017. április 24.

Hidratáló hatása kb. nulla, majdhogynem szárazabb a bőröm ha használom, mintha nem. Az illata viszont nagyon tetszik...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

veravera

2017. január 5.

Szeretem, hogy pumpás és az illata is csodás. Viszont nagyon erős: parfümmel együtt nem is lehet használni. A hidratáló hatás oké, semmi különös. Elégedett vagyok vele, egynek szuperjó, de heti egy-kétszer nekem elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

im

2016. november 1.

Életem első TBS terméke a testvajjal és a testradírral együtt, ajándékba kaptam őket egy számomra nagyon kedves személytől, így nehéz elfogulatlanul véleményezni. :)

Pozitívumok:
- nagyon szeretem a pumpás kiszerelést és a hozzá adott "csőrvédőt", így tudom utaztatni is, nem félek, hogy kiborul a bőröndben
- tetszik a könnyed állag
- gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után
- nagyon-nagyon tetszik az illata, amely nekem egyszerre tűnik édesnek és fanyarnak (egyébként javarészt parfümmentes kozmetikumokat használok arcra és testre is, ezek a TBS kozmetikumok képviselik a guilty pleasure-t a fürdőszobában :) )
- az illata bár nem ölel körbe túl sokáig, és hamar elillan, de legalább a pizsamát, ruhákat sem "fogja be", ahogy teszi azt egy Balea testolaj

Negatívum:
- talán a lotion állag miatt nem túl tartós a hidratáló hatása, és iszonyú sokat be tud inni belőle a bőröm, emiatt gyorsan fogy

Összességében:
Nem akarok okoskodni, szerintem sokan elmondták már, hogy a TBS testápolók körüli hype elsősorban a csodás illatoknak köszönhető, a hidratálás, ápolás ehhez képest szinte másodlagos. (Azt azért be kell vallanom, hogy az illatmentes, elvileg szép INCI-jű Balea Totes Meer testápolóm kétszer ilyen hosszú idő alatt szívódik fel, és hiába kenegetem magam vele, télen-nyáron száraz a vádlim a használata mellett.)
A három ajándékba kapott termék közül nem ez lett a kedvencem, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Pozitívumok:
- tetszik a könnyed állag
- gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után

Negatívum:

Összességében:

Daisyyy

2016. június 4.

Nagyon jó! A Body Shop kínálatából az egyik legjobb testápoló! Kézkrémnek is használom, mert hamar beszívódik és kellemes, friss illatot hagy maga után, mindamellett, hogy jól hidratál. Most más külsőt kapott és a felirat GEL-LOTION lett, még mindig szuper! És nagyon imádom, hogy pumpás, nem kell pattintgatni a tetejét. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.