The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   240 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Fuji Green Tea frissítő és tisztító fejbőrradírunk igazán mesés élménnyé teszi a hajmosást! Használd minden második vagy harmadik hajmosásnál sampon helyet a makulátlanul tiszta és szép fejbőr haj érdekében. Japán zöld tea levelekkel, mentollal, etióp mézzel és sókristályokkal tisztítja és radírozza a fejbőrt. Nedves hajon úgy habzik mint bármilyen sampon, de intenzíven tisztítja és frissíti a fejbőrt és a hajat is. Egészséges fényt ad a hajnak.

• Intenzíven tisztít, radíroz és frissít
  • Makulátlanul tisztává, ragyogóvá és puhává teszi a hajat, megemeli a hajtöveket
  • Japán zöld tea levelekkel, mentollal és Közösségi Kereskedelmi etióp mézzel gazdagítva
  • Szilikonmentes formula

Gabika21

2019. március 22.

Nagyon szerettem, sajnos már elfogyott de újra fogom venni. Az apró szemcsék valóban érezhetően megtisztítják a fejbőrt. Azt nem tapasztaltam hogy a hajtövet megemelné de a hajamra és fejbőrömre jó hatással volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

CeCeDrake

2019. február 11.

Többféle fejbőr radírt használtam már, azokhoz viszonyítva talán egy picit jobb. Talán. Viszont ez sem győzött meg, hogy alig három dl (se) cuccért fizessek ennyit mégegyszer, aminek a nagy része sima só :-D ...áttértem a tengeri sóra, köszöni szépen a hajam és a fejbőröm, nincs korpa, nincs hámlás, tiszta fejbőr van és fényes haj.
Ja és ebben a vége fele akkora szemcsék vannak, de az oké, hogy nagyok vagy nagyobbak meg nem egyformák, de még karcolnak is!
Kicsit becsapós a tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Kicsit becsapós a tégely.

zsibritagnes

2018. november 12.

Valóban fellélegzik a fejbőröm tőle, de semmi különös. Az illata csodás, talán inkább valamilyen más formában kellene kipróbálnom, mondjuk testvaj formájában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

deodata96

2018. augusztus 13.

Kiváncsiságból vettem meg. Elsőre nagyon furcsa volt, olyan hűs, mentolos bizsergést éreztem a fejbőrömön. Amióta használom nem hámlik olyan csúnyán a fejbőröm. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

liv22

2018. július 8.

Imádom! Két-három hetente használom sampon helyett, érezhetően fellélegzik a fejbőröm. Használat után tiszta, fényes a hajam, az illata pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

andrej

2018. június 30.

Először nagyon szerettem, mintát kértem belőle az üzletben és elsőre annyira bevált, hogy megvettem a nagy tégelyt.... nem kellett volna. :( Tetszett, hogy borsónyi mennyiség is elég belőle, a tengeri illata magával ragadó és tetszenek benne a sószemcsék, könnyű kimosni, viszont korpás lett a hajam tőle. :( Közvetlenül hajmosás után szép, fényes és tiszta lett a hajam, de fésülésnél gondban voltam, mert nagyon összegubancolódott a hajam, balzsam mindenképp kell utána. Nem veszem újra, szerintem nem is fogom már elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Fellélegzik tőle a hajkoronám! Hetente 1x használom sampon helyett és csodásan frissít, nem szárít! Érdemes időnként felkeverni egy kicsit, mert a nagy sószemcsék leülnek a termék aljába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Dhewilgirl

2018. május 15.

Update: már megint egy termék, amit minta után le kell pontozzak teljes kiszerelésben :( A tégely feléig semmi gond nem volt - tökéletes, minden mint a mintánál. Viszont azóta...Az alján HATALMAS szemcsék vannak, amik nem haboznak fel, háromszor annyi kell belőle mint eddig, hogy úgy-ahogy működjön, ráadásul ezek a szemcsék már akkorák, hogy felsértem a fejbőröm is, plusz sokkal könnyebben lepotyog a fejemről hajmosás közben, és elég rossz érzés érdes szemcséken taposni közben... Nekem ez így hatalmas csalódás, mert inkább csinálnának kisebb tégelyt fele pénzért, de ez, hogy a gyengébb minőséget "elrejtik" a tégely aljában, szerintem felháborító, főleg, hogy nem egy százforintos cuccról beszélünk...

Mintát kaptam belőle, és nagyon kíváncsian álltam hozzá. Furi állaga van, olyan mintha valamilyen trutyis só lenne :D Nem kellett sokat gyötörni ahhoz, hogy hamar felhabozzon, de ennek ellenére a sós szemcsék megmaradtak, így a habos hajmosás közben is folytatódott a radírozás. Könnyű volt kiöblíteni és maradéktalanul tiszta lett a hajam, és annyira puha, hogy balzsam se kellett hozzá. Gondolkozom a megvételén, de ez a próba nekem tökéletes élmény volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

CandyCurses

2018. április 5.

Hú, nekem nagyon szépen tisztítja a fejbőrömet. Amúgy nem korpás, vagy az, nem tudom, néha ha megvakarom a fejem, ilyen pici homokszem méretű cucc bekerül a körmöm alá. Na, ettől nincs ilyen, hülyére vakarhatom a fejemet.

Folyamatosan vizezem a kezemet, miközben használom. Ha nem habzik eléggé, a zuhany alá tartom a kezem, és újra nekiesek, és rendesen habzik. Használat után dúsabbnak érzem a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

rebus666

2018. február 13.

Nagyon jól habzik , és könnyű használni. Szépen tisztítja a fejbőrt és a hajam is nagyon szép lesz utána . Én biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract