The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   240 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Fuji Green Tea frissítő és tisztító fejbőrradírunk igazán mesés élménnyé teszi a hajmosást! Használd minden második vagy harmadik hajmosásnál sampon helyet a makulátlanul tiszta és szép fejbőr haj érdekében. Japán zöld tea levelekkel, mentollal, etióp mézzel és sókristályokkal tisztítja és radírozza a fejbőrt. Nedves hajon úgy habzik mint bármilyen sampon, de intenzíven tisztítja és frissíti a fejbőrt és a hajat is. Egészséges fényt ad a hajnak.

• Intenzíven tisztít, radíroz és frissít
  • Makulátlanul tisztává, ragyogóvá és puhává teszi a hajat, megemeli a hajtöveket
  • Japán zöld tea levelekkel, mentollal és Közösségi Kereskedelmi etióp mézzel gazdagítva
  • Szilikonmentes formula

Nessa

2021. február 10.

Én egy kicsit csalódtam, azt hittem jobban fog radírozni. Mivel sűrű és fekékig érő hajam van ezért gondoltam ennek a megvételére, mert ennyi hajat már nehéz alaposan és gyorsan megmosni. Viszont valóban fényes lesz tőle a hajam és ha nem használnám mellé a szokásos gyömbéres sampont, lehet hamarabb zsírosodna. Nem fogom minden hajmosáskor használni, de meg vagyok vele elégedve. Az illata zöld teás ami nekem tetszik, páromnak viszont annyira nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

PanniPanni

2020. december 16.

Ez a radírozás a fejbőrön nekem nem megy ameddig ennyi hajam van, de az tuti, hogy letisztítja a hajat és a fejbőrt a hab. Utána viszont ajánlott egy nagy adag pakolást feltenni, mert bizony szárít is. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 16.

boltkoros

2020. december 15.

Már régóta szerettem volna egy fejbőr radírt kipróbálni. Ez valami nagyon szuper dolog. Vékony szálú, ritka, zsírosodó hajam nagyon szereti. Dús lesz a mosást követően (már amennyire az én hajam lehet dús:) Jó az illata (bár nem marad meg a hajon, nagyon kevés is elég belőle, így nagyon gazdaságos és ezért az árért cserébe sokáig elég. Én csak minden második hajmosásnál használom. Tuti újraveszem annyira megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

despoina

2020. október 27.

Nagyon jól tisztít, akkor használom ha nagyon koszos a hajam vagy sokat voltam éttermekben az utóbbi napokban. Én nem tudok vele radírozni, mert nagyok a sószemek az állagában és nem megy sajnos. De nagyon jól tisztit és ad egy volume a hajnak utána. Nagyon sokáig elég mivel nagyon kevés szükséges belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

RaSari

2020. szeptember 25.

Jól tisztít, és nagyon sokáig elég. Nekem viszont picit szárít, az ára pedig túl drága a hatásához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Pomelo

2020. augusztus 31.

Intenzív tisztaság érzést adó, a hajat (szerintem nem igazán a fejbőrt) csikorgóra "radírozó" termék, amit általában hajfestés előtt használok, mert koptatja a színt, mint minden sós termék, ezzel tisztában is voltam, szóval nem írhatom a számlájára. Az illata nekem nagyon tetszik, a hazsnálatával sincs bajom, nagyon kevés elég belőle. Ami miatt mégsem 5 csillag, hogy a hajmosás gyakoriságon nem javít, ugyanakkor balzsam nélkül nagyon szárít. Alig használom, de természetes hajszínre gyakrabban tenném. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

realshady

2020. augusztus 21.

A sókristályok az alján találhatók, ezért én mindig felkeverem felbontás után. Jól tisztít, nem hagy zsíros érzetet és két nappal tovább húzom vele a hajmosást. Egyébként nagyon sokáig elég, keveset kell csak használni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Yura

2020. augusztus 11.

Mikor életemben először jártam Body shop üzletben az eladó a zsíros, vékonyszálú hajamra a greem tea termékcsaládot ajánlotta, én meg bár nem szeretem annyira a tea illatot bevásároltam ebből a fejbőrradírból. Végül elég kevésszer használtam és rám romlott a kencéim egy eldugott sarkában, bár nem tudnám megmondani az okát, hogy mi nem tetszett benne. Oké, az illata nem a kedvencem, de igazából nem volt kellemetlen, hatása mivel kevésszer használtam nagyon nem volt, az incihez akkoriban még egyáltalán nem értettem, szóval tényleg nem lehetett volna okom a panaszra, de egyszerűen nem szerettem felé nyúlni és a hajamra kenni, azt meg kifejezetten utáltam hogy bele kell nyúlni a tégelybe és onnan kibányászni, szóval lehet itt van a kutya elásva. De közben meg most is tégelyes hajpakolást használok :D
Mindenesetre nem akarom teljesen lehúzni, mert nincs okom rá, szóval kap egy ketteskét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Barbara5

2020. július 16.

Először vettem és használtam ezt a terméket, mert többnyire jókat olvastam róla. Nekem nagyon bejött ez a termék. Minden 3. - 4. mosásnál használom (1 héten 2x mosok hajat), vagyis kb 2 hetente. A többi napokon ugyanennek az illatnak a samponját használom. Extra tisztának érzem tőle a fejbőröm, mintha lélegezne. Biztos veszek még belőle, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Diamond26

2020. június 5.

Alaposan le lehet vele radírozni a fejbőrt, de szárítja is egyben, így azt érzem, egy ördögi körbe kerülök a használatával. Arról nem beszélve, hogy szanaszét csípi a fejbőröm és a kezem is, ahogy hajat mosok vele. Kellemtlen tapintású utána a haj, valamilyen nagyon durván hidratáló balzsamot és hajmaszkot kell utána alkalmazni. Az illata engem ázsiai szállodák fürdőszobáinak illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract