KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. november 26.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Varázsold ragyogóvá arcodat egy lehelletnyi természetesen bronzos csillogással! Krémes, könnyed textúrájával ez a bronzos arcpirosító beleolvad a bőrödbe, hogy arcod hamvasan csillogó és finom mézillatú legyen

• Természetesen csillogó bronzosító
  • Egyszerűen felvihető
  • Krémes, könnyed textúra
  • Három csábító árnyalatban kapható

The Body Shop Highlighting Dome Honey Bronze - 03-as árnyalat
Ár: 1500 Ft , Eladó: csorsi17
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes vagy posta előre utalással
The Body Shop Highlighting Dome Honey Bronze (03)
Ár: 1500 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, de nem sok hiányzik belőle, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brenata2002

2017. november 21.

Én nagyon szeretem! nagy kedvencem lett, könnyen használom, ha kicsit sok kézzel elkenem, ha nem ecsettel csak a széleket. :-)

brenata2002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

n.zsofka

2017. szeptember 16.

Nekem sajnos nem vált be, a boltban az eladó hölgy kezén nagyon szépen csillogott és azonnal elkápráztatott hogy megvegyem de sajnos azóta alig használtam. Nem tudom szépen felvinni , nem látszik, nehezen használható arcon (szerintem) , ezért inkább a vállaimra és a dekoltázsomra használtam nyáron.

n.zsofka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

ernestina

2017. június 17.

Nekem eddig jól használható, bevált, bb krémre teszem fel. Nem ragyog túlzottan, szépen eldolgozható. Kontúrozni is tudok vele, de hetkoznapi viseletre az picit sok. Nagyon szeretem a praktikus kiszerelese miatt is.

ernestina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

ninaa7

2017. június 17.

Nem rossz,de túl csillámos.

ninaa7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Nem rossz,de túl csillámos.

despina

2017. június 17.

A legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok, ez volt az első highlighterem. Szeretem a színét, de a csillámok hajlamosak elmászni és az egész arcomat beteríteni.

despina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

frufru

2017. május 3.

Használom egy ideje és szerintem egy kifejezetten tökéletes B terv. Bronzosító, ami kompakt, picike és csudás illata van.
Esetemben nem célja, hogy reggel alapozóra, fixálás után felvéve bírjon egy egész napos basic sminket. Közel sem tartós annyira. Ajánlani tudom Mindenkinek, aki napközben néha ráfrissít a reggeli sminkre. Gyorsan használható, erősebb húzás az arcon, ujjakkal picit egyengethető és felfrissít, plusz ahogy már írtam, szuper illata van. Én nagyon szeretem és biztosan újra fogom vásárolni. Cuki és jó érzés használni. Emellett nem kell félni, hogy törik, potyog a táskában, mert borzasztó kompakt. :) Imádom
5 csillagot annak fényében érdemel, hogy nem a reggeli, egész napot kibíró tartást várom tőle!

frufru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

pkcsi

2017. április 4.

Nagyon szép, teszi a dolgát, viszont ennyi pénzért elvárnám hogy a nap végéig kitartson:(

pkcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

hjuditcrema

2017. március 21.

A boltban szépnek tűnt a színe (bronzosító), ezért megvettem,de egyelőre csalódás. Nagyon halvány, ha többet viszek fel belőle, akkor pedig nem lehet szépen eldolgozni. Az illata viszont finom, citrusos.

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

Clara

2017. március 7.

végül egy év alatt megszerettem, könnyen eldolgozható, pigmentált, de nem erős. nyárra alkalmas inkább, enyhén csillámlik csak.
így lett 1 *bol 5* :D

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

így lett 1 *bol 5* :D

anett0422

2017. február 15.

a világos árnyalat kitűnő highligterként :) és az illata is mesés

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

a világos árnyalat kitűnő highligterként :) és az illata is mesés

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate