KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. november 26.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Varázsold ragyogóvá arcodat egy lehelletnyi természetesen bronzos csillogással! Krémes, könnyed textúrájával ez a bronzos arcpirosító beleolvad a bőrödbe, hogy arcod hamvasan csillogó és finom mézillatú legyen

• Természetesen csillogó bronzosító

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsofiab

2018. június 29.

Nagyon praktikus a kialakítása, nagyon egyszerűen felvihető, nem kell hozzá ecset, ez a legnagyobb pozitívuma szerintem. A világos színűt vettem meg, highlighternek. Az én bőrömön sajnos annyira nem látszik, illetve elég hamar lejön sajnos. Az ajkaimon viszont nagyon szépen mutat, nyáron ezzel bodom fel a szolid sminkemet.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

hamamelis

2018. április 26.

Túl illatos, jól kenhető, nem túl zsíros cucc, diszkréten csillog (bár nem szeretem nagyon a csillogást, nem is tudom, miért vettem meg), nekem kicsit világos (világos színűt vettem), elhasználom, de nem veszem újra.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Mancsoska

2018. március 15.

Nekem egyáltalán nem vált be. Tetszett a termék kialakítása és a szép csillogása, de felvitel után 30 perccel már nem látszik az arcomon.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

misspeterpan

2018. február 9.

Imádom ezt a kiszerelést! Nagyon könnyű őket felvinni. A rózsaszín és a legvilágosabb szín tulajdonosa vagyok. A világosabb színnél néha a csillámok az arcom más részein is megjelennek, nem csak ott ahova kentem, ezért vonok le egy csillagot. A rózsaszín viszont tökéletes, pirosító helyett használom.

misspeterpan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

sorsi77

2018. január 15.

Nálam első helyen van mint pirositó, már a rózsaszin árnyalatot is megvettem ebből. Praktikus kiszerelésénél nincs jobb, mindig kéznél van, legjobb barátok lettünk :)

sorsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

brenata2002

2017. november 21.

Én nagyon szeretem! nagy kedvencem lett, könnyen használom, ha kicsit sok kézzel elkenem, ha nem ecsettel csak a széleket. :-)

brenata2002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

n.zsofka

2017. szeptember 16.

Nekem sajnos nem vált be, a boltban az eladó hölgy kezén nagyon szépen csillogott és azonnal elkápráztatott hogy megvegyem de sajnos azóta alig használtam. Nem tudom szépen felvinni , nem látszik, nehezen használható arcon (szerintem) , ezért inkább a vállaimra és a dekoltázsomra használtam nyáron.

n.zsofka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

ernestina

2017. június 17.

Nekem eddig jól használható, bevált, bb krémre teszem fel. Nem ragyog túlzottan, szépen eldolgozható. Kontúrozni is tudok vele, de hetkoznapi viseletre az picit sok. Nagyon szeretem a praktikus kiszerelese miatt is.

ernestina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

ninaa7

2017. június 17.

Nem rossz,de túl csillámos.

ninaa7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Nem rossz,de túl csillámos.

despina

2017. június 17.

A legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok, ez volt az első highlighterem. Szeretem a színét, de a csillámok hajlamosak elmászni és az egész arcomat beteríteni.

despina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Honey