The Body Shop

Ár:   6790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Tisztító agyagpakolás

"A növényi szén használata ősidők óta az ázsiai szépségpraktikák része, hiszen megtisztítja a bőrt a méreganyagoktól. Akár tömegének ezerszeresét is meg tudja kötni a különféle szennyeződésekből. Hagyományosan nem csak a test, hanem az elme megtiszítására és stresszoldásra is használták. Használd ezt a tisztító agyagpakolást a Relaxáló Rituálé részeként, ha azonnal a nyugalom szigetére szeretnél repülni!"

• Megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és puhává teszi a bőrt
  • Ellazítja a testet és az elmét
  • Az indiai Himalája-hegységből származó, bambusz alapú növényi szénből

baronessMA

2018. március 18.

Bumm! Imádom! Az állaga, illata, hatása, milye van még? Akciósan vettem, úgyhogy egyszer az ára is belefér. A kiszerelés úgy is óriási, biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig elég lesz. Nagyon spa élmény, extra kényeztetés, ápolás. Nem is használom gyakran, de ha igen, szuper érzés. Hogyha egy kis kikapcsolódásra vágyom és extra ápolásra ehhez a termékhez nyúlok. Nyakig kenegetem magam és hagyom megszáradni. Dekoltázs, karok lábak ami csak kilóg a vízből.. :D kicsit hagyom száradni, de ami engem illet, ha érzem, hogy megkötött finoman visszasüppedek a kádba mert ugyan magától nem jön le. Egy jó fél órát is szoktam hagyni mikor aztán olyan szürkére festem vele a vizet, hogy csak na! :D Elég bulis szerintem, és ha kiszállok a kádból a szó szoros értelmében úgy érzem, hogy megtisztultam! Ugyanis a hátrahagyott kép nem bizonyít mást.. Selymes puha lesz tőle a bőröm. Szerintem a testápoló is elhagyható lenne az eset után, de még nem próbáltam. :) Szuper! Kicsit vagi, luxus, de melyik nő nem érdemelné meg, hm?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Menthyl PCA