The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Csak egy csepp, vagy kicsit több a nappali hidratálóba vagy az alapozóba, hogy megőrizd barnaságod a nyaralások között, vagy ha csak egy napos "most jöttem a nyaralásból" hatást szeretnél. Matt, csillogás-mentes, természetes hatású kinézetet biztosít narancsos árnyalat nélkül. Kontúrozáshoz két cseppet adj az alapozódhoz.

Újdonság teszt: The Body Shop Honey Bronze Drops Of Sun

scorpionqueen

2020. október 29.

Nem akarom elengedni a nyarat, kapaszkodok belé két kézzel minden ősszel, mintha soha nem lenne következő nyár. Ez a termék is a kétségbeesett kapaszkodásom egyik eredménye és egyet bánok csak: hogy nem évekkel ezelőtt vettem, hogy ennyi ideig elmentem mellette.
Néhány éve tudom már, hogy azok a termékek a kedvenceim, amelyek áttetsző hatást adnak a bőrön. Amelyeknek a jelenléte nem azért látható, mert ott van a szín, a por, a krém, hanem mert eggyé válnak a bőrrel. De sajnos nem sok ilyen rohangál sem bronzer, sem pirosító fronton, úgyhogy rettenetesen örülök, ha találok. Na, ez egy ilyen. A következő módokon használom:
1. "Egész hétvégén strandoltam " look. Alapozás után egy duo fiber ecsettel felteszem pont oda, ahol a nap is megkapja a bőröm természetes módon: pofira, orrnyeregre, homlokra és szemhéjra.
2. Szemhéjra: bármelyik satírozó ecsettel egyszerűen felhordom a szemhéjra, eldolgozgatom. Pofonegyszerű, gyönyörű, áttetsző színt ad a szemhéjnak, néhányperces sminkhez zseniális.
3. Alapozóhoz/BB-hez keverve: nagyon szépen árnyalja az alapozót, szépen lehet vele mélyíteni a március elején használt alapozót nyáron, ha már nem jó ugyanaz a szín.
4. Közvetlenül a bőrre reggeli rutin után egy szájfénnyel, spirállal. Friss, egészséges, kellemes kinézet.
Az üvegcse 15 ml-t tartalmaz. Kevésnek tűnik, de szerintem nem az. Ha a teljes arcon használom (pofi, orrnyereg, szemhéjak, homlok), 3, maximum 4 csepp elég nekem. Kézfejemre cseppentem, onnan veszem fel ecsettel. Az eldolgozása a közepesen időigényes kategóriába tartozik nálam. A szemhéjak ténylegesen másodpercek alatt készen vannak satírozó ecsetekkel. A pofin egy kicsit többet kell vele dolgozni, különben előfordulhat, hogy éles széle marad a területnek, ahová tettem. A kicsit több dolgozás még 15 másodperc plusz kb. Jól terül, csodálatosan színezi a bőrt. A pipettája viszonylag jól adagol, és ehhez a formulához kifejezetten kell is a pipettás kiszerelés, így a praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

themrsnero

2018. december 20.

Nagyon szeretem. A hidratáló krémem és az alapozómat is ezzel színezem, iszonyat praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Please

2016. június 20.

Tetszik. Tapasztalatom az, hogy amíg fehérebb volt a bőröm nem tapasztaltam az ígért tengerparti bronzos barnaságot, DE ez nem is biztos, hogy baj. Miután viszont lett egy barna alap színem a napozástól, így nagyot dob! Tulajdonképpen egyenlíti a színt, és tényleg ad egy kis pluszt! Mellesleg egyáltalán nem ad természetellenes színt, pedig én a nappali krémemből nyomok egy borsónyit, és ebből 2 cseppet, így viszem fel. Alapozóval még nem próbáltam, de ki fogom úgy is. :) Olajos az állaga, de hamar beszívódik. Én nem pontoznám le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.