The Body Shop

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Áttetsző, könnyed bronzosító gél, mely azonnal ragyogó és napbarnított bőrt varázsol. Természetes hatást kölcsönöz, sosem lesz tőle narancssárga a bőröd, és a használata is pofon egyszerű! A frissítő olajmentes gél textúra azonnal hidratálja és frissíti a bőrt, miközben jellegzetes Honey Bronze illatával elrepít a tengerpartra.

• Természetesen napsütötte és matt arcbőr
  • Könnyedén lemosható
  • Könnyű, géles állag
  • Ragadás- és foltmentes

babyface

2016. augusztus 26.

a pipettás verzió és eközött vaciláltam, végül emellett döntöttem mert ez épp akciós is volt és hát nem sok különbséget érzek a kettő között. én használom alapozóval keverve, de önmagában is nagyon szép, természetes napcsókolta bőrt ad sárgás hatás nélkül. :) az én bőrömet valószínűleg az alkohol miatt még jobban zsírosítja szóval matt hatást a nagyon zsíros bőrűek ne várjanak... de nyárra tökéletes pl azoknak akik nem szeretik napoztatni az arcukat (mint én), de mégis szeretnének egy természetes napsütötte alapszínt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Nyáron, abban az eszetlen melegben, imádtam használni csak úgy önmagában. Nagyon szép fénybe vonja az arcot. Próbálkoztam vele télen is, alapozó alá, hogy adjon egy kis színt a sápadt fejemnek, de úgy nem igazán működik. Az idén viszont újra bevetem majd. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Nena

2015. augusztus 17.

A kánikulának köszönheti, hogy nem pontozom le nagyon. :D
Mit ígér: olajmentes, frissít, hidratál, matt arcbőr, nem fénylő... aha. Persze, ha jobban belegondoltam volna az ügybe, nem veszem meg. De ha már megvan a pirosító, akkor "kell" ez is.
Az én bőröm magától extra könnyen fénylik, és amikor egy sima nyári napon felkentem hát nagyon nem tetszett amit láttam. Nagyon nem finoman fénylő bőr, hanem fél óra bkv-zás hatása volt az. :D Mattítani púderrel pedig semmi értelme, hiszen akkor a bronzos hatás is oda.
Hetekig elő sem vettem, azonban amikor a masszív 35+ fokban már kínomban nem tudtam mit kezdeni magammal, felkentem ezt. Ugye matt hatást nem vártam, csak valami vállalható fejet akartam. Na és ekkor működött! Kicsit színez, kicsit kiemel és semmi több.
Szóval a kánikulában jó barátom volt, de nem hiszem, hogy máskor elővenném - ehhez pedig azért drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

A kánikulának köszönheti, hogy nem pontozom le nagyon. :D

GlamourAndStyle

2015. július 3.

Telibe talált nálam ez a kollekció, ez a bronzosító gél meg aztán pláne. Kár, hogy nem tavasszal találtam rá, amikor napbarnítottnak még véletlenül sem mondható az arcom, de a már barna bőr színét is mesésen élénkíti.

Elsőre kicsit durvának tűnhet a sötétbarna, borostyános szín, amikor megláttam a kezemre kinyomva gondolkodóba estem, hogy "na ezt most ha magamra kenem vajon úgy fogok kinézni, mint egy idióta aki négereknek való alapozót vett magának vagy nem?". Jelentem nem lett röhejes a végeredmény, sőt, tényleg olyan hatást produkál, mintha a nap fogott volna meg ilyen szépen. Mivel az arcom amúgy is nehezebben barnul, nálam ez a termék abszolút kapóra jött, de ami a lényeg:

- Teljesen természetes hatású, nem lesz túlbarnított a végeredmény és nem is tűnik "oda nem illőnek".

- A gél maga kissé áttetsző, nem kell belőle túl sok (én egy-egy pöttyöt teszek a két orcámra és egyet-egyet az államra és a homlokomra), de ha fokozni kívánjuk a hatást szépen építhető. Tehető csak az arc almácskáira is, akkor még természetesebb eredményt lehet vele elérni.

- Az állaga nagyon könnyű, hamar beszívódik, nem lesz tőle fényes az arcbőr (bár teljesen matt sem), ad egy kis szép, egészséges ragyogást az arcnak.

- Egyáltalán nem tömíti el a pórusokat, nem okoz pattanásokat. Én mostanában minden nap használom és mintha kissit szebb is lenne a bőröm állapota.

- Isteni mézes-virágos illata van, de egyáltalán nem tömény és az arcra kenve nem is marad meg olyan nagyon sokáig.

Remélem mindent sikerült leírnom, ami lényeges lehet, ha esetleg valaki vásárláson töri a fejét. Szerintem 5 csillagos, ráadásul nem is fogy gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Honey

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Narancssárga.