The Body Shop

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Áttetsző, géles permet, mely percek alatt természetesen napbarnított lábakat varázsol. Frissít és ápol, miközben jellegzetes Honey Bronze illatával azonnal elrepít a tengerpartra.

• Bronzos, egyenletesen napbarnított bőr
  • Áttetsző, géles formula
  • Könnyen lemosható
  • Csillogás-, olaj- és foltmentes

balkri

2019. július 5.

Nagyon szeretem a TBS termékeket, így rá is sor került. Régóta szemeztem vele, mert nagyon könnyen barnulok, de már nem viszem túlzásba a napozást, viszont szerettem volna egy kicsit feldobni a színem. Ő az első TBS termék, amivel vegyes érzéseim lettek. A csomagolás szép, de nekem a pumpa kicsit megbízhatatlannak tűnik, nehéz irányítani és mindenhova spriccel. Érdemes a kádban vagy a zuhanyzóban használni, mert tuti hogy máshova is megy. Ha pedig a tenyerembe spriccentem, akkor megfogja, ami igaz lejön, de akkor jön a csap mosás. A színe egy napbarnított bőrön szinte észrevétlen, így ez az első TBS termék, aminél utólag sajnáltam rá az árát. Kizárt, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

Daisyyy

2018. május 4.

Mivel a szoláriumozás iszonyat káros, és nem akarok 10 évvel idősebbnek kinézni pár év múlva, ezért le is álltam vele, és a bronzosítókat keresem idén nyáron, hát megvettem ezt is. A boltban kipróbáltam a márka összes bronzosító lötyijét, ez bizonyult a legszimpatikusabbnak, de nem tudom azt mondani, h megtaláltam az igazit bronzosítás terén... Viszont nagyon tetszik, hogy nem sárga és nem természetellenes a színe. A hófehér bőrömet nagyon minimálisan színezi, de nem rossz termék, jó az illata is, picit drágállom, szóval eléggé vegyes a véleményem róla. Elképzelhető, hogy jobban színez, ha aláhidratálom a bőröm. Ami még furcsa benne, hogy amikor kinyomom a pumpából, szanaszét spriccelődik a lé, még a tükörre is, falra is... :D óvatosan kell nyomkodni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Axelandra

2017. november 15.

Illatát imádom,de azt hittem picit tartósabb meg erősebb színt kölcsönöz. Már lebarnult bőrön szeretem használni, kiemeli a színem,meg csalogatja a méhecskéket :D
Ruhát megfogja, így vigyázni kell vele; hagyom megszáradni,picit beszívódni.
Teljes áron fixen nem venném meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Ruhát megfogja, így vigyázni kell vele; hagyom megszáradni,picit beszívódni.
Teljes áron fixen nem venném meg

Vanília

2017. július 7.

Régóta nagyon szeretem a Body shop termékeit és állandóan barnább bőrre vágyóként nagy lelkesedéssel csaptam le a színező lábpermetre. Néhány bevetés után vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert egyrészt könnyű használni, felvinni, kellemes állaga és illata van, de a látszata nagyon szerény. Meresztem a szemeim, de alig látok különbséget. Sőt ha frissen borotválom a lábam előtte, akkor mintha kicsit irritálná is a bőrt. Szóval furi. De ennek ellenére el fogom használni, azt hiszem, és ha másra nem is jó, a placebo-hatás miatt örvendezem a barnább lábnak:) Ha azonnal szép bársonyos lábszínre vágytok, akkor inkább a Sally Hansen folyékony harisnyáját vegyétek, az tényleg tökéletesen működik...
Update indokolt, mert nem akarok igazságtalan lenni a portékával kapcsolatban. Tegnap változtattam a technikán és sokkal sűrűbben fújtam, többet kentem fel a lábamra az eddiginél. És tényleg felfedeztem az ígért barnaságot. Szóval ha az ember bőkezűbben adagolja, akkor működik. Ezzel együtt is tartom magam a fentiekhez, nem őt fogom újravenni (pláne, hogy a Sally hasonló terméke nem csak jobb, de olcsóbb is), de a csillagszámot növelem azért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

laszti

2017. június 5.

Akcióban vásároltam. Nem sokat használtam, nekem körülményes a használata. Az állaga és az illata ok, de én féltem a ruháimat, illetve, minden elinduláskor kenjem fel..Inkább napozok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Adripuszmok

2015. november 27.

Engem jól átcsesztek... Én önbarnítót szerettem volna venni, ez meg csak optikai csalódás! Szépen el lehet dolgozni, de fürdéskor lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Verseau

2015. július 18.

Én a karomra Ida használom és nagyon jó. Kellemes színt kölcsönöz, de mégsem fogja össze a ruhámat és nem is leszek narancssárga. Először féltem, hogy nagyon erős méz illata lesz, de kellemesen csalódtam mivel finom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

GlamourAndStyle

2015. július 3.

A bronzosító arcgélnél már tömjéneztem egy sort e kollekciót illetően, de ide is leírom azért, hogy ezt jól kitalálták és nagyon jól is sikerült. Ez a termék is baromi hasznos, amikor már ugyan 100 fokot mér a hőmérő, így hosszú nadrágot felvenni már felér egy szaunázással, de a virgácsok (meg úgy a test többi része) még a megkopott "téli gumiban" pompáznak. Értsd: a nyaralás még odébb van, szoliba eljutni normálisan még nem volt idő, napozni a kertben meg rapszodikusan lehet, ha éppen az idő úgy engedi, tehát korántsem hasítok még bronzbarnára sült bőrrel. Na igen, csak a miniruhák, szoknyák, shortok valahogy sokkal jobban mutatnak egy kis színnel. Szóval ehhez tökéletes segítség ez a kis spray.

Megjegyzem, én nem csak a lábamra használom, hanem ami éppen kilóg a ruhából azt befújkálom, eloszlatom és voilá! Természetes hatású, narancs tónus nélküli, lágy barnaság a végeredmény, ami ráadásul nem is fogja meg a ruhát. Nem tudom, hogy a hófehér bőrűeknek hogy mutathat, szerintem a boltban érdemes kipróbálni, nekem olívás, sárgás. bézses tónusú, viszonylag könnyen barnuló bőröm van, azon határozottan jó! Mindenkinek szívből ajánlom, 150 ml nem fogy nálam annyira vészesen, pedig gyakran használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

wifey

2015. május 22.

Szuper ez az új termékcsalád, beszereztem ezt a bronzosítót is. Valóban nem csak lábra használható, nagyon kellemes illata van, szépen csillog, és nagyon egészséges, természetes árnyalatot ad. Külön plusz pont, hogy nem olyan, mint az önbarnítók, tehát nem maradandó a szín, és nem is sárgul. Imádnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Rita11kocsis

2015. május 15.

Semmikèpp ne keverjètek össze az Önbarnìtóval. Szèpen lehet vele dolgozni, nem csìkoz, nem foltos töle a fehèr szoknyàm. Minimàlis szìn szerintem nem àrt hozzà, hatàsra picit olyan mint egy láthatatlan harisnyia. Nagyon jó termék, meg vagyok vele elègedve. Viszont ezért soha többet nem adok 6200 forintot. A harmadàt simán kiadnám érte ès újravenném. Föleg hogy itthon nem túlzottan hosszú a miniszoknyàs szezon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Honey

Színezék. Narancssárga.