The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronika21, Módosítva: 2013. március 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Gyümölcsös - virágos aromaű

Fujii alma és Kínai magnólia fejillatokkal, továbbá a fantasztikus Japán cseresznyevirág illatával.

Marcsi66

2015. június 29.

Több mindent rendeltem,ebből csak egy kisebb kiszerelést,nagyon finom illat,puhán lágyan illatozik a bőrömön,nagyon jól hidratál,nagyon tetszik.Csak annyi a bajom vele hogy piszok drágán adják,időnként majd azért veszek belőle.Az ára miatt,4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 29.

saragallen

2015. március 22.

Mint minden cseresznyeviragos darab, ez is fantasztikusan jo illatu! Eleg intenziv, sokaig megmarad, jo kedvre deriti az embert, tavaszias, lagy illat! Ebben a testapoloban egyebkent mintha egy kicsit tobb gyumolcs illat is vegyult volna, mint a parfum testvereben. Az elejen igazabol csak az illat kedveert hasznaltam, mert mivel eleg konnyed allagu, higabb krem, nem vartam tole nagy csodat - de aztan egy ket napos hasznalat utan azt vettem eszre, hogy nagyon puhava tette a boromet, igy azt hiszem viszonylag jo a hatasa is. Azert szerintem nagy csodat senki se varjon tole hidratalas teren, de atlag borre teljesen eleg a tavaszi-nyari szezonra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Palotaibt

2014. július 16.

A legjobb illatú testápoló, sokáig megmarad az illata a bőrömön (nekem a hidratálás is megfelel). Az ára viszont nem felel meg! Írtó drága :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 8.

Kisebb kiszerelésben volt meg. Illata enyhe, kellemes, hidratáló hatása nekem gyenge volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 8.

czakovaleria

2013. október 16.

Londonban vettem talán egy éve, de mostanáig nem nagyon használtam. Az állaga zselés, jól kenhető, nagyon hamar beszívódik, ezután nem is ragad. A hidratáló hatása napi használat mellett jó, bár nekem inkább tavaszi és nyári testápoló. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés. Az illata nem tudom mire hasonlít, kicsit mű, de nekem tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Druszilla

2013. július 14.

A hidratálását átlagosnak mondanám, de az illata - az ellenállhatatlan! Kellemes, virágos, igazán nőies illata van, ami egy darabig érezhető is marad. Nem túl erős, de épp elég ahhoz, hogy jó hangulatba hozza az ember:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Frutta27

2013. március 8.

Termékmintát kaptam belőle, néhányszor használtam. Tényleg nagyon finom az illata, könnyen kenhető, bár viszonylag lassan szívódik be, de nagyon puha lesz utána a bőröm. De fáj a szívem a 3. helyen álló rondaság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.