The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. október 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Kakaóvajas tusfürdő, mely fokozottan lágyító hatású a kakaóvajtól és napraforgóolajtól. A népszerű kakaóvaj-termékcsalád tagja. Gél formulájának köszönhetően selymesebb és lágyabb eredményt kapunk.

Bridddzs

2018. július 22.

Alig várom, hogy elfogyjon. Annyira büdösnek érzem fürdés közben, te jó ég. Tényleg teljesen olyan a szaga mintha romlott lenne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Hiuz

2017. november 12.

Ajándékba kaptam, nekem szörnyű az illata, mintha romlott WU2 sampon szaga lenne. Nem éreztem extra hidratálást, de nem bírtam magamon ezt a tusfürdőt, mostam is le azonnal. Hál istennek nem érződik bőrön az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

souzanna

2016. április 20.

Ezt a tusfürdőt szeretem a legkevésbé az illata és állaga miatt. Iszonyat sűrű, nehéz az adagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Midnight Fairy

2016. január 14.

2+1 akció keretében vettem Prágában, akkor csak azért esett erre a választásom, mert valami meleg, téli illatot is szerettem volna. Hát először kivoltam a szagától, később viszont annyira megszerettem, hogy pár nap alatt elpancsoltam. Az állaga is elég érdekes nagyon sűrű, ''nyúlós''. Normál bőröm van, amit 100%-osan hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Enca

2014. december 10.

Nem szerettem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. TBS tusfürdői drágák, de ezt ajándékba kaptam, boldog voltam... aztán csalódott. Alig bírtam kiszedni a flakonból, majd alig bírtam elkenni magamon, aztán alig tudtam lemosni magamról. Jó volt a kakaóillat, de ennyi pozitívuma van... Jó, puha is lett a bőröm.... két csillag emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

salymf

2014. február 16.

Mindenki annyira odavan a TBS termékekért, sokkal többre számítottam. Nehéz kiszedni a flakonból, fura illata van (engem a házilag készült csokilikőrre emlékeztet, alkoholosnak tűnik). Viszonylag puha lesz tőle a bőröm, de mindenképp kell utána testápolót használni. Mivel nagyon krémes, sűrűbb a textúrája, nehéz eloszlatni a bőrön, utána meg lemosáskor is ragaszkodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

djkaty

2013. október 9.

Fura illatú, túl sűrű állagú termék, amelyet nehéz kinyernem a flakonból. Emellett sajnos szárítja a bőrömet is. Emiatt akkor használom, amikor van időm testápolózni utána, hogy ne érezzem az illatát, és hidratált lehessen a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

svivko

2013. április 29.

Ajándékba kaptam, és vagy 2 évig is ott állt a fürdőszobában, annyira nem szerettem, az illata miatt. Néha-néha rávettem magam, hogy használjam, mert nevéből kiindulva hátha ápol és az nekem dejó, de nem, és mostmár, hogy felfogom mit jelent az az apróbetűs inci lista a hátoldalon, nem is csodálkozom. Csak azért csak 2 pontot, mert végülis fürdéshez elmegy, ha nincs finnyás orrunk, de amúgy kamu terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

karacsonyikaktusz

2013. február 4.

Nekem bejött az állaga, jó krémes, nem szárít, bár emiatt nem is habzik annyira. Az illata szerintem semmi különös, én nem éreztem a sör szagot, de a kakaóvajat sem, inkább olyan semleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

judit.krasznai

2013. február 2.

Hát az én példányomnak kellemes fehércsoki illata van, sör sehol... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Hát az én példányomnak kellemes fehércsoki illata van, sör sehol... :D

Antioxidánsok: Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.