The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hanami21, az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Könnyű állagú testápoló, amely gyorsan felszívódik és a bőrt rugalmassá és puhává varázsolja. Elképesztő gyümölcsös illatát a hidegen sajtolt áfonyamag-kivonatnak köszönheti, mindemelett méltányos közösségi kereskedelemből származó shea vajat és brazildió olajat tartalmaz, így a bőr mesésen sima és hidratált lesz.

v.szilvia789

2015. augusztus 17.

Barackosért indultam, de ez lett belőle. Sokkal szelídebb illata van, mint a legtöbb TBS testápolónak és ez kifejezetten tetszett. A minősége, állaga a szokásos Body Shop minőség, gyorsan beszívódik, puha bőrt hagy maga után, kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

vtina85

2015. június 4.

Nagyon jó illata van, könnyű, nyári, gyorsan felszívódó testápoló. Ha esetleg megint lesz készleten, akkor beraktározok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

gjohi

2014. június 1.

Fújfújfúj... megvettem nem kevés pénzért a nagy kiszerelést, mert finomnak találtam az illatát a boltban.
Hazavittem 1-2 napig tetszett, de utána mintha megerjedt volna, gusztustalan szaga lett, hányingerkeltően büdös, most itt porosodik a polcomon ez a vacak. Sajnálom mert egyébként imádom a TBS cuccokat, de ez nagy mellényúlás volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 1.

hanami21

2014. május 15.

Első TBS testápolóm, és imádom! Jó illata van, ápolja a bőrömet. Nekem megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.