The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kiszerelés: 200ml

jud678

2014. július 9.

én már legalább 7 féle TBS testvajat kaptam ajándékba, de ez a kedvenc! kellemes kókusz illat, viszonylag könnyen kenhető, jól hidratál, mondjuk csak nyáron használtam, mert a kókusz nekem a nyárhoz passzol. ezt a verziót talán magamnak is megvenném, de nekem bőven elég a kis tubus is, mert általában annyira nem igényli a bőröm a hidratálást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Ency

2013. szeptember 21.

Drága ! Olcsóbban is találsz ilyen terméket !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Drága ! Olcsóbban is találsz ilyen terméket !!!!

vrekas

2013. augusztus 4.

egy álom ez a krém, akárhányszor kinyitom legszívesebben megenném. valóban nehezen szívódik fel, de lefekvés előtt használom, így nem zavar. imádom :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

winniethepooh

2013. július 9.

Ennivalóan finom az illata, de sajnos mint minden body shop-os testvaj rettentően lassan szívódik be, így inkább lefekvés előtt szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

bungics

2013. április 30.

Érdekes textúrájú és isteni illatú. Sűrű, zsíros krémnek tűnik, mégis könnyű eloszlatni és hamar beszívódik. Hatása másnap is (sőt megkockáztatom több napig) tart. Nem az a drogériás testápoló, amit ha az ember felken, egy óra múlva hűlt helye sincs. Szabályosan gyógyít, mélyen hidratál. Nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 30.

svivko

2013. április 13.

Bár nem kifejezetten szeretem a kókuszt - mióta egy kókuszos sampont használó férfi egyeddel szakítottam (miért, miért nem használhatott normális pasiszagú sampont????) -, évek után ez az első kókusz illatú termék, amire azt mondom; Igen, ez jöhet!
Állaga kellemes, sűrűbb, vajas. Furcsa, mert még a tubusban olyan állagot vesz fel, mintha a kókusz rostjai is bele lenne -atomjaira ugyan- reszelve., majd bőrrel érintkezve teljesen krémessé válik, szeretnivaló krémkupacka. :) Nagyon jól terül és meglepően hamar beszívódik a sűrűbb, zsírosabb állaga ellenére.
Az illata, mint mondtam kókuszellenes létemre is kellemes, viselhető szimatolgatnivaló. Lehet az én orrommal van valami, d nekem nem az az intenzív kókuszillat. El is anekdotáltam a páromnak, hogy ez olyan átverés irányomban, mint mikor kislány koromban kaptam egy olyan szuperfényes barna hajú szőke melírcsíkos istennőtestű Barbiet, aminek az volt a varázsereje, hogy kókuszillatú a haja. De valójában nagyon műanyagkókusz inkább műanyagillata volt. No ez is valami hasonló kókusznak kókusz, de nagyon a háttérben , hangsúlyozom pozitív értelemben. És Neki is tetszett, ami nagy szó. :)
Kellemesen táplál, viszont nem eléggé ahhoz, hogy ez a hidratálás és ilyen összetevők mellett megérjen több mint 4000Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

veronika.picilany

2013. április 1.

Az illata valóban fantasztikus, és igazán krémes is, de a makacsabb szárazsággal nem igazán bírt el sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

sweeteszter

2013. március 18.

Az első TBS termékem, de azt hiszem nem az utolsó. Nagyon jól hidratál és az illata egyszerűen isteni. Mint egy két lábon járo Raffaello golyócska. Viszont úgy vettem észre, hogy elég gyorsan fogy. De ettől eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

buttercup

2013. március 15.

Az illatért megőrülök...engem a Bountyra emlékeztet. Szerencsére a bőrömmel is kompatibilis, nem érzek semmilyen mellékillatot csak a tömény kókuszt. A hidratálása is nagyon jó, a szárazabb részeket is rendbe rakja pár használat után. Az új csomagolása nekem sokkal jobban tetszik. Sajnos most csak kis kiszerelésben van meg, de tervezem a nagyot is beszerezni. A kókuszos szépítő olajjal ütős páros. Kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

lulley93

2013. március 10.

A fűszeres vanília után ennek van a világon a 2. legjobb illata. Jól hidratál, de van egy nagy problémám: forróságot érzek a bőrömön, szinte éget felkenés után kb fél óráig. Volt egy ilyenem régebben, miután az előbbit tapasztaltam, gondoltam veszek egy újat. Hát azzal is ez volt a baj... Nem tudom mitől... emiatt le kell vonnom pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.