The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Könnyű és friss kézkrém, ami hidratálja, tisztítja és felfrissíti a kezeket. Abszint kivonatot tartalmaz, amit évek óta használnak kiváló tisztító hatása miatt, továbbá glicerint, méltánoyssági közösségi kereskedelemből származó ghánai sheavajat, namíbiai marulaolajat, perui brazildiót is.

Cindi

2017. július 4.

Szerettem ezt a kézkrémet, bár nagy hidegben nem lenne elég. Az illata kellemes, nem zavaró. Könnyen beszívódott, nem hagyott zsíros réteget a kézen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

0bikbik0

2016. november 28.

Hát igen. Gyakorlatilag illatosított glicerin, plusz a marketing miatt további minimális arányú csodahatóanyag.
De: valóban tartósan hidratál, pikk-pakk beszívódik, és igen, a család férfitagjai is jószívvel használják, mert semmi édi-bédi cukros illata nincs. Kevés is elég belőle, ezért kiadós.
Az ára még TBS mértékkel is a magasabb kategória, de mivel mi megszerettük, ha valamilyen akció van, kedvezményem összegyűlik, általában újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

Amea

2016. február 10.

Ez a krém a két csillagot azzal érdemli ki, hogy kiváló érzékkel telibe találták vele a pasikat. (A rózsás kézkrém ciki, na de az abszintos!) A párom is vett egyet. Tényleg tetszik a jól megkomponált marketing, nagyon költői az a ghánai sheavajas utalás, meg az egzotikusan csengő namíbiai marulaolaj. Kár, hogy alkoholból több jutott bele.
Ez egy sima, túlárazott glicerines krém. Most komolyan: parfüm a harmadik helyen az összetevőlistában? Ne már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

diahlin

2015. október 17.

Sajnáltam kiadni érte 4000 forintot, de kivételesen azt hiszem, megérte. A hidegben sebesre szokott száradni a kezem, és két dolgot nem bírok elviselni, a krémes érzést hagyó kézkrémeket és a kesztyűket, így szükségem volt egy jó krémre. A Hempet ajánlották, de attól vajaskenyérnek éreztem a kezemet, így emellett döntöttem. Volt alkalmam tesztelni a svédországi hidegben is, és azt kell mondjam, tényleg teszi a dolgát, sehol a pikkelyesen száradó bőr és a viszketés. Lehet, hogy nagyon drága, de tényleg hatásos, mindezt úgy, hogy csak esténként használok belőle egy borsónyi mennyiséget, nem is hordom magamnál, így pedig már az ár-érték aránya is sokkal barátságosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

annick

2015. június 8.

Az illata eleg jo, bar kezkremnek tul eros...konnyen felszivodik, viszont semmit sem hidratal, sot en meg szarazabbnak erzem a hasznalata utan a kezeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Hirannis

2015. június 4.

Azonnal beszívódik, jó illata van, jól hidratál, nem ragad, kicsit fiús az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

szigabika

2014. szeptember 23.

Levett a lábamról. Azonnal beszívódik (de tényleg). Jól hidratál. Én napközben használom. Önmagában nem lenne elég, télen meg végképp, de mivel éjszaka egy tartalmasabb krémet használok így tökéletes (főleg mert nagyon nehezen viselem ha ragad a kezem a krémtől). Illata is jó, bár lehet hogy nem mindenkinek jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Szimica

2014. július 3.

Tetszik a kiszerelés, az illata, a hatása, gyors beivódása, nem hagy zsíros érzetet, nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

biki-ni

2014. április 4.

Nagyon szuper kézkrém! Végre találtam egy pasis kézkérmet, amit hajlandó is használni a kedvesem. Érezhető hatás, illata is férfias, ami sokáig, sokadig kézmosás után is megmarad. Könnyen felszívódik, könnyen kenhető! Egy -* az ára miatt, horror. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Lills

2013. augusztus 29.

Direkt könnyű állagú, ezáltal gyorsan beszívódó krémet kerestem, ennek tökéletesen megfelel. Tényleg nagyon vizes az állaga, de viszonylag jól hidratál, így nyáron bőven elég. Illata nekem tetszik, nagyon friss, nem az a szokványos krém-illat. Nem tapasztaltam utána zsíros érzést, de hajlamos vagyok belőle túl sokat kinyomni, így néha mindenhova kell kennem, de gyorsan beszívódik, így nem akkora gond.
Télre mást keresek, de nyáron nekem ennél több nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Télre mást keresek, de nyáron nekem ennél több nem kell.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Menthyl PCA, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.