The Body Shop

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsooofi, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2015 téli limitált kiadás

Különleges testradír, igazi mákszemekkel, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket és kívánatosan puhává varázsolja a bőrt. Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó paraguayi bio cukornáddal készül.

• Csábító illat
  • Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Puhává varázsolja a bőrt

rubinell

2017. október 6.

Az illata jó, de szeretni kell. Abszolút uniszex, nekem az az illat jut eszembe, amikor bemegyek a virágüzletbe és ilyen “zöld” illat van. A radírozása sem rossz, de amiket eddig használtam legalább ennyire (ha nem jobban) beváltak. Viszont az a zsírréteg ami után újra kell szappanozni magam, hogy el bírjam viselni.. az nagyon nem tetszik. Ha lemosom magamról ezt szappannal, akkor is a “mákvirágos” (?) illat marad meg (ami nem negatívum) és teljesen hidratált marad a bőröm. Csak a lábamon tudom használni. Azért a két csillag, (bár talán nem írtam olyan rossz véleményt) mert ennél sokkal jobb a TBS. Egy olcsó márkától ezzel elégedett lennék.. Bár kivonták már ha jól tudom, tuti nem venném újra, viszont BÁRMELYIK másik testradírt igen a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

HBrigi

2017. május 11.

Talán az egyetlen testradír amit nem szeretek. Az illata isteni, klasszul radíroz, de az a "bevonat" ami a bőrömön marad...szörnyű. Nem tudok felöltözni utána, egész nap ragadok, nagyon rossz érzés. Van sokféle TBS radírom, olajos is, de egyik után sem lesz ilyen a bőröm. Nem is értem. :-( Az illata miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 11.

cinhe

2016. április 7.

Babyface által leírtakkal maximálisan egyetértek. Szerintem mondjuk kevésbé durva radírozó hatású, mint a tbs argánolajos radírja, de nagyon finoman hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

babyface

2015. március 9.

a bodyshop testradírjai mindig igazi zsákbamacskák nekem nem lehet tudni, hogy melyik lesz rossz vagy épp melyikbe szeretek bele. :) az én radírozó igényeimnek amúgy is nehéz megfelelni. :) mikor elolvastam, hogy egyszerre cukros és sós, ráadásul még mákszemek is vannak benne nagyon megörültem, hogy jó durva lesz. az első pár másodpercben ez így is van aztán valami 'csoda' folytán a cukor és a só felolvad és csak a mákszemek maradnak valamint egy olyan finom balzsamos érzés a bőrön amit nem tudok hova tenni. :) eleinte durciztam miatta, de mikor lemostam annyira hihetetlenül puha és hidratált volt a bőröm, hogy igazándiból semmi más utóápolást nem igényelt volna. az illata pedig igazi érzéki csemege úgyhogy természetesen megérdemli az öt csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

zsooofi

2015. február 14.

Nagyon finom, enyhe púderes illata van, én uniszexnek mondanám, akár férfiak is használhatják. A radírozóhatása rendkívül jó, a mákdarabokon kívül van benne só és cukor is. Nagyon puha és egyenletes lett tőle a bőröm. Bőrre kenve egyébként az illata kicsit púderesebb, mint a tégelyben megszagolva. A kezemet kicsit szárította (gondolom a só), úgyhogy utána azért bekentem valami kis testápolóval, de a testem többi részét nem szárította sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.