The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Satsuma szappan. Finom a bőrödhöz, élénkítő az érzékeidhez.

• gazdagon habzik
  • zamatos mandarin illat

Morci

2015. december 3.

Jól habzik, az én bőrömet nem szárítja jobban, mint egy tusfürdő. Az első héten még imádtam az illatát, ami viszont a bőrön sajnos nem marad meg tartósan. Egy idő után viszont besokalltam tőle, pusztán attól, hogy ott pihent a szappantartóban, az egész füdőszobában tömény mandarin illat terjengett. Apránként elhasználom, de most kicsit félretettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

FaerieQueene

2013. május 14.

A dolgát elvégzi, nem rossz az illata, de rettenetesek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

A dolgát elvégzi, nem rossz az illata, de rettenetesek az összetevői.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1