The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató és védő hatású kézkrém, Közösségi Kereskedelemből származó etióp mézzel és organikus mandulaolajjal.

boni04

2019. május 3.

Ajándékba kaptam, az illata már elsőre nagyon megfogott. Sajnos az én száraz bőrömre fél óránként lehetne kenegetni, úgyhogy táskába dobálósnak használom, ha gyors beszívódás a lényeg. De ilyenkor hiperszuper egy kis plusz ápolás a léléknek és egy jó megmyugtató illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

tsolya

2019. február 3.

Ajándékba kaptam egy szettben. Nem próbáltam még más kézkrémet a márkától, így nincs viszonyítási alapom. Az illata kellemes, hamar beszívódik, és kevés is elég belőle. Még így télen is remekül rendbe teszi a száraz kezeimet. Az árát borsosnak találom, nem biztos, hogy ujravenném ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

gyorfiagica

2018. december 26.

Nagyon jo illatu termek. Mas Body Shopos kezkremet mostanaban nem hasznaltam, ugyhogy nem tudom osszehasonlitani,de ez nagyon tetszik. Jo az illata, hamar beszivodik, nem kell belole sok mert nagyon jol hidratal. (Amigy nagyon szaraz a kezem, foleg telen.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

palszabod

2018. november 14.

Nagyon finom az illata. A száraz kezeket remekül hidratálja. Túlárazott kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

mafalda

2018. november 9.

Lágy krém enyhe illattal, enyhén száraz bőrre kiváló de túlzott hidratálást senki ne várjon tőle, lágyabb folyósabb mint a társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

DobribanDora

2018. szeptember 24.

Nagyon tetszik az illata, a legjobb illatuk. Sajnos az ára elég magas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nagyon tetszik az illata, a legjobb illatuk. Sajnos az ára elég magas.

Elkofen

2018. február 19.

Nagyon túlárazott termék. Száraz kezekre nem alkalmas. Túl híg és hidratáló, ápoló hatása rémesen gyenge. Bármilyen drogériás hétköznapi, olcsó kézápoló jobb lehet ennél. Az illata amúgy fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Noemie

2018. február 10.

Nagyon finom az illata, de a valóban száraz kezekkel nem tud mit kezdeni. Túl híg, ezért persze gyorsan beszívódik, de ennyi. Csalódott vagyok, erősen túl van árazva. A Müller saját márkás kezkremje jobb, sőt, igazából bármi jobb. A két pontot az illata és a hordozható, kicsi tubusa miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

googles

2017. szeptember 23.

Nagyon-nagyon finom illata van az én ízlésemnek. Finom, puha is lett a kezem tőle, amikor teszteltem. Viszont egy egészen picit drágállom, mint sok Body Shop terméket. Alternatívaként ajánlom az Essence kicsi kézkrémét, hasonló jellegű illat, barátibb ár. http://kremmania.hu/kremek/essence-super-rich-super-soft-kezkrem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hkanna

2017. augusztus 30.

Könnyen beszívódik, kellemes az illata. Éjszakára használom, reggelre finom, pihe-puha a kezem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2