The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató és védő hatású kézkrém, Közösségi Kereskedelemből származó etióp mézzel és organikus mandulaolajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Agnes91P

2021. szeptember 21.

Ez az egyik kedvenc illatom a márkától, és leárazásnál rendeltem belőle egy kis neszesszert. Jól hidratál, sokáig érezni az illatát, csak nagyon kicsi a kiszerelés :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

bjudit53

2021. március 26.

Nem rossz, végre egy TBS kézkrém, ami nincs annyira túlparfümözve. Olyan samponszagú, de nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Saci22

2020. június 28.

Nagyon jó kézkrém és nagyon finom az illata, viszont piszkosul drága. Ha valakinek nagyon száraz a keze és semmi nem segít egy próbát megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

bernadettu

2020. február 16.

Leginkább az fogott meg benne hogy érzékeny bőrre ajánlják.
Az illata engem kicsit a mézes Negróra emlékeztet, de nem zavaró.
Viszont nálam iszonyat gyorsan fogy mert gyakran újra kell kennem.
Ettől függetlenül szívesen kipróbálnám a többi dolgot ami ebbe az illat családba tartozik, csak emiatt adok 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Leginkább az fogott meg benne hogy érzékeny bőrre ajánlják.
Az illata engem kicsit a mézes Negróra emlékeztet, de nem zavaró.
Viszont nálam iszonyat gyorsan fogy mert gyakran újra kell kennem.

kingacs

2020. február 8.

Karácsonyra kaptam ajándékcsomagban és imádom. Azóta anyum is vette magának egyet, neki is bejött.
Nagyon finom illata van (ami megmarad még hosszú ideig felkenés után), hamar felszívódik és jól hidratál. Ráadásul táska kompakt kiszerelésben lehet kapni, mindenhova befér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Diamond26

2020. február 4.

Számomra az egyik legjobb kézkrém. Minden télen durván kiszáradt, kipirosodott a kezem, majd viszkető kiütések keletkeztek rajta. Próbáltam rá mindent a legdrágább krémtől kezdve a legolcsóbbig, natúr krémeket, shea vajat, kókuszolajat, gyógynövényes oldatokat, kecsketejes krémet...egyszóval mindent, de semmi sem segített. Ezzel a krémmel is szkeptikus voltam, de ahogy bekentem vele a kezem, enyhítette a fájdalmat és nagyon puhává varázsolta. Kb 2 hét alatt rendbe is hozta a kezem, igaz több tubussal fogyott, de eddig még semmilyen krém nem hozott ilyen eredményt. Azt sajnálom csak, hogy nincs nagyobb kiszerelése, ugyanis nagyon sokat használok belőle. (szeptembertől minden egyes kézmosás után kenem vele a kezem, de így már második éve nem jött elő a téli bőrproblémám).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

csill87

2019. december 30.

Irodába a gyors felszívódás miatt vagy táskába dobni a kis mérete miatt ideális. Én nagyon szeretem általában is ezeket a kis kézkrémeket a márkától, mert meglepő módon hosszabb használat mellett tartósan sejmesebb tőle a bőr. Ezt én sem értem hogy hogy lehet mert érzetre nem tűnik egy mélyhidratálónak, de mégis sokkal puhább a bőr a kezemen tőlük.
Ez az illat meg külön isteni, most engem a teljes termékcsalád levett a lábamról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

boni04

2019. május 3.

Ajándékba kaptam, az illata már elsőre nagyon megfogott. Sajnos az én száraz bőrömre fél óránként lehetne kenegetni, úgyhogy táskába dobálósnak használom, ha gyors beszívódás a lényeg. De ilyenkor hiperszuper egy kis plusz ápolás a léléknek és egy jó megmyugtató illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

tsolya

2019. február 3.

Ajándékba kaptam egy szettben. Nem próbáltam még más kézkrémet a márkától, így nincs viszonyítási alapom. Az illata kellemes, hamar beszívódik, és kevés is elég belőle. Még így télen is remekül rendbe teszi a száraz kezeimet. Az árát borsosnak találom, nem biztos, hogy ujravenném ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

gyorfiagica

2018. december 26.

Nagyon jo illatu termek. Mas Body Shopos kezkremet mostanaban nem hasznaltam, ugyhogy nem tudom osszehasonlitani,de ez nagyon tetszik. Jo az illata, hamar beszivodik, nem kell belole sok mert nagyon jol hidratal. (Amigy nagyon szaraz a kezem, foleg telen.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2