The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A selymes textúrájú, gyorsan beszívódó és könnyed Mandulatej & Méz testápoló 48 órán át hidratálja és óvja az érzékeny, száraz bőrt, így nem kell a viszkető, feszülő érzéstől tartanod. A bőrbarát testápoló organikus mandulaolajjal és mézzel nyugtatja, regenerálja és védi a bőröd, miközben mesés - és hipoallergén - illatot varázsol köréd."

TBS The Body Shop Mandulatej & Méz/Almond Milk & Honey Testápoló
Ár: 2.900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tzs

2020. március 23.

Jó. Néha kicsit ragad, de nem sok olyan testápolót próbáltam, amit szívesen el is használtam, mert nem vált fullasztóvá, ragacsossá.
Ez ilyen. Azért nem tökéletes, nekem erősebb hidratálásra lenne szükségem, de összességében a top 3-ban benne van.
Az illata nagyon jó!
Update: Mégsem annyira... kicsit ragad, kicsit fura illatú lesz pár óra után. Közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 23.

Az illata nagyon jó!

b3ttuvagyok

2019. január 11.

nagyon imádom, jól beszívódik, nem zsíros, nagyon finom az illata, sokáig elég!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Zsaninna

2019. január 10.

Számomra hihetetlenül kellemes illata van, nem tolakodó és mégis sokáig érzem magamon. Nagyon tetszik a krém állaga, sűrűbb, de mégis gyorsan és könnyen beszívja a bőröm. Télen rendkívül száraz a bőröm minden praktika ellenére folyamatosan viszketek, de ha ezt használom egy perc alatt elmúlik és simán bírja a következő zuhanyzásig. Puha, selymes bőrt varázsol, szinte el sem hiszem, annyira jó. Az ára az egyetlen ami kicsit húzósabb, hiszen csak 200 ml, de a hatás miatt nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

nolanola

2018. december 18.

Ha végre megtalálok egy terméket, amit egész életemben kerestem és egyszerűen t-ö-k-é-l-e-t-e-s, mindig elkezdek rettegni, hogy egyszer kivonják a forgalomból... Remélem ez sosem fog megtörténni! Annyi testápolóval próbálkoztam korábban, már majdnem feladtam, hogy az én bőrömre semmit sem lehet találni, egyszerűen fáradt voltam az egész folyamattól, hogy mennyi pénzt dobok ki olyan termékekre amik nem használnak. Illat alapján választottam ezt a fajtát és először el sem akartam elhinni, hogy mit művel a bőrömmel. Bársonyos, hidratált, csodálatosan ápolt lett tőle, kevesebb mint egy hét alatt. Feltűnt az is, hogy a barátom a szokásosnál is többet dicsérte a bőröm puhaságát, az illatomat zuhanyozás után (mindig azután viszem fel a testápolót). Annyira megtetszett neki a bőröm állapota és illata, hogy megkért, hogy legközelebb neki is vegyek és azóta már ő is használja, pedig korábban hozzá sem nyúlt volna testápolókhoz vagy egyáltalán bármilyen kozmetikumhoz. :D Ha néhány napig nem használtam (mert elfogyott és még nem tudtam újat venni), az sem érződött meg rajtam. Talán az első testápolóm is egyben, ami maradéktalanul beszívódik. Sokkal drágább testápolók feleannyira sem képesek, mint ez a termék. Az illatáról ódákat tudnék zengeni, egyszerűen megunhatatlan, számomra egyébként is a mézes kozmetikumok nyújtanak igazi feltöltődést. Az egyetlen amivel nem vagyok kibékülve, az a kiszerelése. Nem szeretem a tubusos adagolást, ezért ketté szoktam vágni a terméket és egy korábban használt Body Shop Yogurt tégelyébe átkanalazom az egészet. Jobban szeretem, ha egy testápoló tégelyes, annyival megkönnyíti a felvitelt és mindig látom, hogy mennyi van még benne, így nem fordul elő, hogy kifogyok belőle idő előtt. Ettől viszont még mindig 5 csillag, nem hiszem, hogy valaha lecserélném, akkora szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Norina99

2018. december 12.

Nagyon jó az illata, hamar beszívódik és puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Nekem jobban bejön, mint a TBS testvajak, mert "könnyebb" érzés a bőrön. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

hoberboglarka

2018. november 14.

Gyorsan beszívódik, az illata nem túl tartós, viszont használata után extra puha és kellemes tapintású a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Maja722

2018. március 1.

Eddig ez a kedvenc testápolóm a Body Shop-tól, pedig már szinte az összes testvajat és gyümölcsös testápolót kipróbáltam. Az tetszik benne, hogy teljesen beszívódik, egyáltalán nem marad semmi a bőröm felületén utána, semmiféle ragacsos réteg, míg a testvajak nem szívódnak be maradéktalanul. Nagyon puha lesz a bőröm tőle, és nagyon jó az illata is. A győri boltban ajánlotta az egyik eladó, mondván ő is ezt használja így hát tettem egy próbát, és tényleg ez az igazi! Csak ajánlani tudom! Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Elkofen

2018. január 8.

Príma testápoló ez nagyon finom mézes illattal. Maradéktalanul beszívódik és tökéletesen hidratál, ápol. Szerintem ugyan olyan tökéletes termék, mint a testvaja. Nem hagy semmi ragacsos érzetet maga után, pedig elég sűrű krém. Télre szuper. Csak az ára elég durva, mint minden TBS terméknek. Egyébként más rosszat nem is lehet róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 8.

Hkanna

2017. augusztus 30.

Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után. Az illata nagyon finom. A bőröm puha, bársonyos tőle. Az ekcémámnak a térdemen, a könyökömön nyoma sincs. Fürdéshez a szappanját és a tusfürdőjét használom ennek a családnak, együtt nagyon jól teljesítenek. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

elisa78

2017. július 7.

Imádom ezt az illatot! Az eddigi abszolút kedvenc a The Body Shoptól. Előbb a testvajat használtam télen, most nyárra bőven elég a testápoló! Hamar beszívódik, bársonyos, puha lesz a bőr! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak