The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

deezsina

2020. május 7.

Illatot mindenki döntse el maga, viszont az a fura, hogy én azt hittem hogy minden body shop kézkrém teljesen ugyanaz, csak az illata más, viszont ez a mangós picit gyengébben hidratál mint pl egy régebbi téli szériás, amit nagyon szerettem (peppermint candy cane illatú). Most a nagyon gyakori kézmosás miatt kellett egy jó kézkrém, valamennyit segít de tényleg nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

hgabriella97

2020. január 1.

Számomra túl édes, furcsa, mű az illata. A krém állaga jó, hamar beszívódik és hidratál, csak az illata miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 1.

matyasflora

2019. december 24.

Nagyon finom illatú, de nagyon hamar elfogyott és ezért az árért annyira nem is puhította a kezemet. Használtam már jobbat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

dlrexqs

2019. november 14.

Azon kívül, hogy illatozott tőle a kezem, nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Azon kívül, hogy illatozott tőle a kezem, nem csinált semmit.

ivanbogi

2019. október 18.

Nagson finom illata van. Könnyen beszívódik nagyon jól hidratálja a száraz kezeimet. Az egyik legjobb kézkrém amit csak használtam. Külön plussz pont a kis praktikus táskábabedobós tubusért! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Sancsa

2019. július 15.

Finom gyümölcsös illat, praktikus kiszerelés, egész jól hidratál, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Finom gyümölcsös illat, praktikus kiszerelés, egész jól hidratál, nekem bevált.

kakaska

2019. május 29.

Nagyon szeretem az illatát és mások is. :) Hamar beszívódik és ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon szeretem az illatát és mások is. :) Hamar beszívódik és ápol.

zfruzsi

2019. március 26.

Én, aki kifejezetten utálja a kézkrémeket, ezt kifejezetten szeretem, ugyanis könnyen beszívódik, mégis táplál és valami eszméletlen finom az illata! Ennél jobbal én még nem találkoztam - IMÁDOOOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

KittyLady

2018. július 2.

Nagyon szeretem az illatát sokáig lehet érezni, könnyen beszívódik, nyárra tökéletes kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

hfancs

2018. június 27.

Én nagyon szeretem az illatát, gyorsan felszívódik és puha lesz tőle a kezem. A benne található parfüm miatt ha nagyon ki van repedezve a kezem pl télen akkor viszont rettentően csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)