The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

TBS The Body Shop Mango/Mangó/Mangós Kézkrém/kézápoló manikűrhöz
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Sancsa

2019. július 15.

Finom gyümölcsös illat, praktikus kiszerelés, egész jól hidratál, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Finom gyümölcsös illat, praktikus kiszerelés, egész jól hidratál, nekem bevált.

kakaska

2019. május 29.

Nagyon szeretem az illatát és mások is. :) Hamar beszívódik és ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon szeretem az illatát és mások is. :) Hamar beszívódik és ápol.

zfruzsi

2019. március 26.

Én, aki kifejezetten utálja a kézkrémeket, ezt kifejezetten szeretem, ugyanis könnyen beszívódik, mégis táplál és valami eszméletlen finom az illata! Ennél jobbal én még nem találkoztam - IMÁDOOOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

KittyLady

2018. július 2.

Nagyon szeretem az illatát sokáig lehet érezni, könnyen beszívódik, nyárra tökéletes kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

hfancs

2018. június 27.

Én nagyon szeretem az illatát, gyorsan felszívódik és puha lesz tőle a kezem. A benne található parfüm miatt ha nagyon ki van repedezve a kezem pl télen akkor viszont rettentően csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

kottazur

2018. június 20.

Nagyon finom az illata, tetszik a csomagolása és hamar beszívódik. Ár-érték arányban is rendben van, hiszen nagyon kevés is elegendő belőle egy alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

angyalka1225

2018. május 28.

Mostanában teljesen rákattantam mindenre, ami mangós, így lehet kissé elfogultan adok neki 5 csillagot, de tényleg nem is tudnék rosszat mondani rá. Az illata finom; egy édeskésebb kézkrémről váltottam most át rá, így különösen üdítő a sorbet-s beütése ebben a melegben. Már épp kezdett idősebbnek látszani a kezem, mint ami indokolt lenne, de ez helyrehozta, valószínűleg azért is, mert jól esik használni, nem sumákolom el egész nap. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Katakonya

2018. március 24.

Már párszor újra vettem, nagyon jó kezkrem. Eléggé ki szokott száradni a kezem de ez a krém nagyon szépen rendbe hozza. Az illata is isteni és hosszan tart. Nagyon keveset kell belőle nyomni egy használatra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Sundiboszi

2017. május 11.

A TBS kézkrémek egytől egyig beváltak nekem, ahogyan ez is, de engem ezzel a mangós illattal még pluszban megvettek kilóra, remélem sosem szűnik meg ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Black Fairy

2017. február 27.

A TBS termékek közül három dolgot nem váltanék le soha: a kézkrémeiket, a testvajaikat és a testradírjaikat...Mi sem bizonyítja jobban, minthogy már egy komplett kis kézkrém kollekcióm van itthon (annak ellenére, hogy elég ritkán használok kézkrémeket), szeretem a hangulatomhoz igazítani a kézkrémeimet is...és ez is hatalmas kedvencem lett...főleg, hogy az egyik kedvenc TBS illatom a mangó (másik kettő: eper és shea).

Ezt a terméket még csak a hónapban vettem, viszont hatalmas rajongója vagyok már most...Nagyon gyorsan beszívódik, ragacsos réteg nélkül, kitűnően hidratál, finom, tartós illata van, praktikus csomagolása, és bár nem olcsó (sőt kézkrémhez képest szerintem határozottan drága) úgy érzem, nagyon megéri a minősége. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)