The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ennek a könnyed pumpás testápolónak finom mangó illata van. Hidratálja a száraz bőrt, selymessé és puhává teszi.

nettisreads

2016. július 7.

Nos, az illat lehet megosztó, az én orromnak, de még a környezetemének sem mű, én bármeddig elszagolgatnám. A hidratáló hatása is nyárra több, mint elég. Arra viszont még mindig nem találtam jó megoldást, hogyan nyerjem ki a flakonból a végét, a fürdőkád széléhez veregetés annyira nem nőies :) De ez az összes testápolóra igaz TBS-éknél, előbb-utóbb csak előrukkolnak valami emberibb csomagolással, és akkor zavartalan lesz a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Zsannus

2016. április 8.

Nagyon kiváncsi voltam erre a : "nem hagy ragacsos érzést+ könnyen felszívódik"! Ha ez valóban így van, nálam nyert a testápoló! Nos..Azt kell mondjam kellemesen csalódtam! Valóban igaz! Könnyen felszívódik, semmi ragacs..annyira hidratál amennyi nekem pont kell. Istni illata van, a testradírral használom!! Imádom!!! Kicsit túlárazottnak érzem, de éri az 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

v.szilvia789

2014. július 13.

Kis kiszerelésem van belőle, vásárlás mellé kaptam. Erős magnó illata van, kissé talán mű is. Hidratáló hatása megfelelő, az illatát hosszan érezni. A kis flakonból viszont nehéz kinyerni az anyagot és a benne lévő mennyiség kb. 4 napra elég, ha teljes felületen használjuk. Szóval az utazó méret nyaralásra kevés, max. egy hosszú hétvégére jó, ahhoz meg drága. Ennyiért egy normál flakon Alverdést kapok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

biusjj

2013. december 29.

Illata jó, természetesen :D Hidratálása már kevésbé.. Nyárra jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Illata jó, természetesen :D Hidratálása már kevésbé.. Nyárra jó lesz :)

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Intenzív mangó illatú krém. :) Jól hidratál, habár a problémásabb területeken még nem próbáltam. :) Nem tapasztaltam kiütéseket, pattanásokat, viszont nem használtam minden nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.