The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A 100% vegán, légies, géles-krémes formulájú testjoghurt 15 másodperc alatt szívódik be a bőrbe és egész nap hidratálja azt. Nedves bőrön is használható, hialuronsav és glicerin tartalma miatt segít bezárni a nedvességet a bőrbe, ráadásul nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Közösségi Kereskedelemből származó organikus mandulatejet és mangókivonatot tartalmaz.

GabriellaBodnar

2020. szeptember 26.

Imádom. Csodás illat, könnyű textúra, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Leginkább nyáron használom, télre az én bőrömnek kicsit kevés, de nyáron tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Jane

2020. augusztus 4.

Nagyon megvagyok elégedve vele, mert arra tökéletes amire én használom: szerencsésnek mondhatom magam, mert nekem kb télen se bírja a bőröm a nagyon tartalmas krémeket, mert nem szívja be, nem is szárad nagyon. Éppen ezért nyárra nekem öngól krémesebb ápolókat használnom, így ez a joghurt formula nekem a tökéletes hidratáló. Különösen akkor, miután egy egész napos strandolás, napozás és izzadás kikészítettem a bőrömet. Frissítő, illatos és szépen hidratál. Biztos, hogy minden nyárra újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

BMLuca

2020. április 30.

Imádom, pedig én nagyon nem szeretem a testápolókat, de ennek a testjoghurtnak az állaga szuper. Még ki szeretném próbálni zuhanyzás közben is, mert kíváncsi vagyok, de addig is ez a kedvenc gyantázás utáni gyorssegélyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

racheldawes

2020. március 30.

Már jó ideje megvan, de eddig csak ritkán nyúltam felé, így nem igazán tudtam megtapasztalni a hatását. Viszont mostanában egyre többet használom, és rá kellett jönnöm, hogy szuper termék. Nagyon kellemes, üdítően gyümölcsös illatú (bár rajtam sajnos nem túl tartós), a géles állagának köszönhetően pedig pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe, pihe-puhává varázsolva azt. Elég gyorsan fogy, így egy kicsit sokallom az árát, de biztos vagyok benne, hogy venni fogok még a többi illatból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Manna98

2020. március 12.

Az első testjoghurtom, de nem az utolsó.:) Nem kell belőle sok, nem ragadok tőle, nem hagy maga után zsíos érzést, azonban intenzíven puhít, és egy teljes napig érzem az illatát- ami egyébként mennyeien finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Nikki1202

2020. február 24.

Nagyon kellemes, erőteljes illata van,ami sokáig érződik is. előtte sosem használtam testjoghurtot, de nekem nagyon tetszik azállaga, gyorsan beszívódik és azonnal puha a bőröm. Csak azért nem veszem újra, mert annyira sokféle illat van,hogy mindet ki a szeretném próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

zsofi017

2020. február 21.

Szuper kis cucc. Kb. 600 Ft-ért vágták hozzám, mert összegyűltek a pontjaim és tényleg rekord gyorsasággal szívódik be. Annyira mangós az illata, hogy a barátom meg is nyalta ( volna... férfiak... rá van írta, hogy nem kaja :D)
Először olyan csúszós érzetet hagy maga után, de aztán az is eltűnik és marad a puhaság. Jól hidratál ahhoz képest, milyen kis könnyed és az illata is hosszú órákig megmarad. Nyárra különösen hasznos lehet, mert egyáltalán nem nehéz a bőrnek, sőt!
Annyira nem is drága, mint az azonos kiszerelésű testvajak és mindig van valamilyen akció... Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

nklaudika

2019. november 13.

Hamar beszívja a bőröm, az illata nagyon jó. Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Hamar beszívja a bőröm, az illata nagyon jó. Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

Isabell

2019. október 20.

Számomra egyértelműen A testjoghurt. Elképesztően mennyei az illata, pikkpakk beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és kevés is elég belőle, így rendkívül gazdaságos. Sajnos nemrég fogyott el, de biztosan újra fogom vásárolni, mert favorit lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

tincsolino

2019. augusztus 30.

A legkönnyebb testápoló, amit eddig használtam, tényleg pillanatok alatt beszívódik és illatos, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.