The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A 100% vegán, légies, géles-krémes formulájú testjoghurt 15 másodperc alatt szívódik be a bőrbe és egész nap hidratálja azt. Nedves bőrön is használható, hialuronsav és glicerin tartalma miatt segít bezárni a nedvességet a bőrbe, ráadásul nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Közösségi Kereskedelemből származó organikus mandulatejet és mangókivonatot tartalmaz.

nklaudika

2019. november 13.

Hamar beszívja a bőröm, az illata nagyon jó. Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Hamar beszívja a bőröm, az illata nagyon jó. Ha elfogy biztos hogy újra veszem.

Isabell

2019. október 20.

Számomra egyértelműen A testjoghurt. Elképesztően mennyei az illata, pikkpakk beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és kevés is elég belőle, így rendkívül gazdaságos. Sajnos nemrég fogyott el, de biztosan újra fogom vásárolni, mert favorit lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

tincsolino

2019. augusztus 30.

A legkönnyebb testápoló, amit eddig használtam, tényleg pillanatok alatt beszívódik és illatos, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

hanita

2019. augusztus 15.

Nagyon jo a koncepcio, de nalam nem mukodik. Tulzottan illatositott, zseleszeru krem, amit nem szeretett a borom. Ragacsos, filmszeru reteget hagyott maga utan, es nem hidratalt. A harmadik helyen allo alkoholra gyanakszom, ami hamar elillan - ezaltal hut. Masnak ez talan egy forro napot lezaro esti zuhany utani feludulest nyujt, am szamomra haszontalan termek. Nehany hasznalat utan a kukaban vegezte, pedig az egyik kedvenc testapolomat is a TBS-nel talaltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

TVeda

2019. június 15.

Abszolút favorit! Az illata mennyei! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és egész sokáig megmarad az illata, amit néha kombinálok a pink grapefriut testpermettel. Nem ragacsos, semmi utóérzete nincs, és tök jól hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Vivus94

2019. június 11.

Én vagyok az az ember aki ki nem állhatja a testvajakat, mert nehezek, a testápolókat se nagyon bírom elviselni magamon és a bőröm se szívja be akármivel is próbálkozom. Na de ez.... Pikk-pakk beszívódik, kellemes az illata, csak minimálisan hagy ragacsos érzetet és finom puha lesz tőle a bőröm. Nagyon szeretem az állagát, tényleg nagyon könnyű.Biztosan újraveszem, az egyetlen amiben nem vagyok biztos, hogy nem próbálok ki majd új illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Luco

2019. június 2.

Imádom, mivel kimondottan olyan terméket kerestem, ami zuhanyozás közben is használható, ugyanis én ki nem állhatom a testápolókat. Hiába mondják, hogy nem hagy ragacsos érzetet, számomra mindegyik hagy! XD Nemrég extrémen kiszáradt a bokámnál a bőröm, így valami megoldást muszáj volt találnom. Ez a kis csoda 1-2 használat után elmulasztotta, és még az illata is mesés! 5 csillag, tuti újraveszem majd több illatban is, a testvajakat még nem próbáltam, de azokról is csupa jót hallani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Dia9609

2019. május 25.

Nagyon jó termék! Én sokáig szkeptikus voltam vele kapcsolatba és nem voltam hajlandó elszakdni a testvajaktól. És milyen rosszul tettem! Nem olyan rég kipróbáltam és a testvajaim azóta csak állnak a fürdőszoba polcon. Nekem nagyon tetszik az állaga, könnyed, gyorsan beszívódik, az illata is fantasztikus. Nekem nagyon bevált biztos hogy fogok még beszerezni pár illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

ivanbogi

2019. május 21.

Valami mennyei illata van!!! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és egész sokáig megmarad az illata!! Nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

mkksznd

2019. május 8.

Imádom az illatát. Jól hidratál, gyorsan beszívódik és nem tünik el a hatása 2 óra múlva, nincs ragacsos érzet utána. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.