The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A 100% vegán, légies, géles-krémes formulájú testjoghurt 15 másodperc alatt szívódik be a bőrbe és egész nap hidratálja azt. Nedves bőrön is használható, hialuronsav és glicerin tartalma miatt segít bezárni a nedvességet a bőrbe, ráadásul nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Közösségi Kereskedelemből származó organikus mandulatejet és mangókivonatot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szandi1018

2022. augusztus 14.

Nagyon finom az illata ami sokáig megmarad. Kellemes állagú, hamar beszívódik. Jól hidratàl, teszi a dolgát. Mínusz 1 csillag az ára miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Klauudia

2022. március 1.

Most fogyott el! Lehet még kapni? Nagyon szerettem. Bomba illattal és abszolút nem irritált. Állaga könnyed, kellemes, jól beszívódik.
Jól hidratált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Jól hidratált.

jakabsara

2021. április 10.

nagyon szeretem. csomagban kaptam még tavaly nyáron, a nyári napokon nagyon jó, mert könnyed és gyorsan beszívódik. Extra száraz bőrre szerintem kevés lesz mert én télen is használtam de akkor kevésnek éreztem. Az illata csodááááás :) irritációt nem éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

domiv

2021. március 19.

Fantasztikus illata van. Sok The Body Shop termékkel az a bajom, hogy mikor már kb a felénél tartok, elkezd az illata rossz lenni, de ennél ilyenről szó sem volt (ellentétben mondjuk az epres testjoghurttal). Nagyon könnyed, könnyen beszívódik, nem lesz ragacsos érzeted tőle. Nyáron abszolút tökéletes, amikor nem akar az ember nehéz testápolót. Mindenképp érdemes kipróbálni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

sarah0425

2021. február 21.

Nagyon könnyen beszívódik, és szép puha lesz tőle a bőröm :). Amikor használom az egész szobában mangó illat lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

jud1t

2021. január 15.

Annyira jó illata van, a kedvenc testápolóm! Hamar beszívódik. Csak azt sajnálom, hogy nem túl olcsó és hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

GabriellaBodnar

2020. szeptember 26.

Imádom. Csodás illat, könnyű textúra, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Leginkább nyáron használom, télre az én bőrömnek kicsit kevés, de nyáron tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Jane

2020. augusztus 4.

Nagyon megvagyok elégedve vele, mert arra tökéletes amire én használom: szerencsésnek mondhatom magam, mert nekem kb télen se bírja a bőröm a nagyon tartalmas krémeket, mert nem szívja be, nem is szárad nagyon. Éppen ezért nyárra nekem öngól krémesebb ápolókat használnom, így ez a joghurt formula nekem a tökéletes hidratáló. Különösen akkor, miután egy egész napos strandolás, napozás és izzadás kikészítettem a bőrömet. Frissítő, illatos és szépen hidratál. Biztos, hogy minden nyárra újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

BMLuca

2020. április 30.

Imádom, pedig én nagyon nem szeretem a testápolókat, de ennek a testjoghurtnak az állaga szuper. Még ki szeretném próbálni zuhanyzás közben is, mert kíváncsi vagyok, de addig is ez a kedvenc gyantázás utáni gyorssegélyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

racheldawes

2020. március 30.

Már jó ideje megvan, de eddig csak ritkán nyúltam felé, így nem igazán tudtam megtapasztalni a hatását. Viszont mostanában egyre többet használom, és rá kellett jönnöm, hogy szuper termék. Nagyon kellemes, üdítően gyümölcsös illatú (bár rajtam sajnos nem túl tartós), a géles állagának köszönhetően pedig pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe, pihe-puhává varázsolva azt. Elég gyorsan fogy, így egy kicsit sokallom az árát, de biztos vagyok benne, hogy venni fogok még a többi illatból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.